Konu Başlıkları: bugüne dualar
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19 Aralık 2007, 18:05   Mesaj No:1

Verda_Naz

Medineweb Sadık Üyesi
Verda_Naz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Verda_Naz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 176
Üyelik T.: 15 Eylül 2007
Arkadaşları:0
Konular: 248
Beğenildi:11
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
bugüne dualar

bugüne dualar

"ey rabbimiz bizi sana boyun eğenlerden kıl.neslimizden de sana itaat eden bir ümmet çıkar, bize ibadet usullerimizi göster, tevbemizi kabul et; zira, tevbeleri çokça kabul eden, çok merhametli olan ancak sensin."

"ya ilahi!kapında sadakatle gelip duran, iflas etmiş, bu fakire lutfunla kerem eyle! ey celil olan allah'ım! büyük günah sahibi, bu zelil ve garip kulunun günahlarını bağışla!"

"ya rabbi! halimi görüyorsun , çaresizliğimi biliyorsun. gizli yalvarışımı duyuyorsun. beni senden ümit kesenlere katma, kusuruma bakma, daha fazla bekletme, ümitsizliğe atma. rahmetine güvenim tamdır. gönlümdeki aşk ateşini yandır, beni sevgine kandır, sevgini eksik etme. senin büyüklüğün önünde boyun eğdim, secdeye kapandım, beni bağışla" (hz.ali)

ya rabbi! biz, başkasına değil, yalnız senin rab oluşunu kabul eder ve ancak sana boyun eğeriz.ancak sana itaat etmekle iç huzuru ve gönül ferahlığı buluruz. çünkü bütün korku ve ümidimizin ilk ve son kaynağı yalnız sensin. sen korku vermezsen korku yok. sen ümit vermezsen ümit yok. sen lezzet duyurmadın mı herşey elem, sen elem duyurmadın mı herşey lezzet."

Konu Sahibi Verda_Naz 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
Kur'an'daki Toplum Ahlâkı Tesettür Konuları Verda_Naz 0 2205 11 Nisan 2009 00:08
Kur'an'daki İdeal Eş Tesettür Konuları Verda_Naz 0 2160 11 Nisan 2009 00:06
Mü'mine İffetli Ve Onurludur Tesettür Konuları Verda_Naz 0 2111 10 Nisan 2009 23:57
Mü'mine Boş Şeylerle Uğraşmaz Tesettür Konuları Verda_Naz 0 2111 10 Nisan 2009 23:54
Mü'mine Cesaretlidir Tesettür Konuları Verda_Naz 0 1894 10 Nisan 2009 23:52