Konu Başlıkları: gel de işin içinden çık :)
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06 Şubat 2011, 12:25   Mesaj No:1

Ulu'l Emr

Medineweb Üyesi
Ulu'l Emr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Ulu'l Emr isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 785
Üyelik T.: 07 Şubat 2008
Arkadaşları:4
Konular: 6
Beğenildi:3
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart gel de işin içinden çık :)

gel de işin içinden çık :)

Ben 24 yaşındayım ve 44 yaşında bir dul bayanla evlendim. Kendisinin de 25 yaşın...da bir kızı var. Babam ise bu kız ile evlendi. Böylelikle babam, karımın kızı ile evlendiği için damadım olmuş oldu. Bunun üzerine kızım da babamla evlendiği için üvey annem olmuş oldu. Hanımımın ve benim geçen sene bir oğlumuz oldu. Oğlum hanımımın kızının erkek kardeşi oldu, aynı zamanda babamın da eniştesi. Bir de üvey annemin erkek kardeşi olduğu için dayı oldu. Anlıyacağınız benim oğlum benim dayım oldu. Babamın eşi sene sonunda dünyaya bir erkek çocuğu getirdi. O babamın oğlu olduğu için benim de erkek kardeşim, ve de kızımın oğlu olduğu için de torunum. Yani ben torunumun erkek kardeşiyim. Ayrıca bir annenin evladının babası eşi olduguna göre ben de eşimin kızının babasıyım ve kızımın erkek çocuğunun erkek kardeşiyim. Kısacası kendimin büyükbabasıyım

Konu Sahibi Ulu'l Emr 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
Bükçe (Kadın) dili, kadınları anlayabilmek Videolar/Slaytlar enderhafızım 5 1650 10 Şubat 2011 12:38
gel de işin içinden çık :) Fıkralar-Hikayeler Allahın kulu_ 6 2394 06 Şubat 2011 12:25
komik köy isimleri Resim/Karikatür Kara Kartal 11 6856 02 Şubat 2011 10:16
tv programlarının insan üzerindeki etkisi Bilgi Dağarcığı Allahın kulu_ 10 5151 28 Ocak 2011 12:03
çocuk bu yaşta çıldırmış :) Videolar/Slaytlar Ulu'l Emr 0 1553 25 Ocak 2011 13:41