Konu Başlıkları: Namaz Mekanizması Oluşturuyoruz
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 Mayıs 2008, 23:58   Mesaj No:1

medinelii

Medineweb Sadık Üyesi
medinelii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:medinelii isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 1808
Üyelik T.: 11 Mayıs 2008
Arkadaşları:0
Konular: 89
Beğenildi:4
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Namaz Mekanizması Oluşturuyoruz

Namaz Mekanizması Oluşturuyoruz

NAMAZA ÇAGRI, NAMAZ MEKANIZMASI İÇİN SİZLERİ BU BAŞLIGA DAVET EDIYORUM. SADECE YAZILARI PERİYODIK OLARAK OKUMANIZ, RUHUNUZA İNMEYI, RUHUNUZDA NAMAZA DAİR ÇAĞRILARI DUYMANIZA VESİLE OLACAK... BUNUN İÇİN HERGUN VEYA ISTEDIGINIZ ZAMAN DILIMLERI ICINDE BU SOZLERI OKUMAK VE KENDINIZI DİNLEMEK.... ŞİMDİDEN İÇİNİZDEN GELEN HUU SESİNE KULAK VERDİĞİNİZ VE GÖZLERİNİZİ RUHUNUZA CEVİRDİGİNİZ İÇİN TESEKKUR EDİYORUM.[/I][/COLOR][/FONT]

BASLIYORUZ

susuyorum kalbım bırtek suskunlukta konusuyor

sukut namazımın güzide mevsimi oluyor, ufak damlalar süzülüyor yanagımdan, yıgılıp kalıyorum yere, her yer ne kadar beyaz, tıpkı kyamın serzenısı gıbı, nasılda dımdık bı guzellık var.
ruku, topraga eğilipte benım bır rabbım var, ve ben sadece ona aidim demek, damlaların yuvarlanısı ve pişmanlıgıma akısı ne hoş...

secde.... rabbime yakınlıgımın had safhası. belkı zaman duruyor, evet zama nduruyor. sadece ben ve rabbım varız. yalnız degılım. alemlerın rabbı yalnız benle....
bir selamla tekrar dünyaya donuyorum... yine namaza durmalıyım. ALEMLERIN RABBI BENI BEKLIYOR...
derin bir nefese biraz tefekkur kattım, gozlerımı kapattım ve namazın içindeyım...
namaz nefes alıyor her bismillahta
namaz konusuyor, ruhumda duyabılıyorum....
RABBİMLE KONUSUYORUM....
susmuyorum. sadece rabbim ve ben varım.....
yalnızca BEN ve ALEMLERIN RABBİ....
tefekkur ıcın bır kac defa tekrarlayarak bu sozlerı, namazın derınlıgıne inmeye calısalım. sahsım kısısel ve cocuk gelısımcıyım. namaz ıcın bır uyanıs kapsamında bu baslık altında, beyınde namaza cagrı mekanızması olusturmayı sıtenız vasıtasıyla düşünüyorum dilerim bu vesıle olur.
devamı gelecektır
rabbim namaza hasret kalanların gozyaslarındakı yakarısı kalplerımze versin

sevgiler, medineli....
Eklenen Resim Ön İzlemesi

Konu Sahibi medinelii 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
nişan sohbetimde anlatılan örnek hadıse Serbest Kürsü sevginin_bedeli 20 8952 14 Ekim 2009 14:31
huzzam yayında Serbest Kürsü medinelii 6 2310 12 Ekim 2009 20:59
Ve RABBİM.... Allah(c.c) su damlası 9 2895 10 Şubat 2009 00:47
efsunlu.... Makale ve Köşe Yazıları medinelii 0 1534 08 Şubat 2009 20:51
bu hayata çıplak gözle bakılmaz(mış) Makale ve Köşe Yazıları KARAKÖSE 1 1809 08 Şubat 2009 20:47