Konu Başlıkları: Siirte esrarengiz yangın...
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04 Ocak 2013, 13:13   Mesaj No:3

Esadullah

Medineweb Sadık Üyesi
Esadullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Esadullah isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 15316
Üyelik T.: 18 Aralık 2011
Arkadaşları:3
Memleket:Kayıp bir Kentten
Konular: 143
Beğenildi:280
Beğendi:94
Takdirleri:3260
Takdir Et:
Standart Cevap: Siirte esrarengiz yangın...

olay analizlerine bakalım hemen, bir Profösör diyorki bu ortmın pisliğinden meydana geliyor oluşan yağlar v.s yangın cıkmasına neden oluyor gibi sölzer ediyor, oysa bu kişiler sadece evlerinde değil çocukları okuldada bunu yaşıyor demekki profösör biraz sallamış , gelelim adanadan yardıma giden medyuma, demişki siz bu evin kapısındaki demiri hurdacıdan çalmışsınız bunun için cinler sizi rahatsız ediyor gidin hurdacıya verin , oysa bu insanlar devamlı aynı evde ikamet bile edemiyorlar , saçmalamış yani ve üstelik bu şahıs ben cinlerle ve meleklerle namaz kılıyorum ben değil ama eşim bunu görüyor diyede eklemiş

eğer yaşanılan olaylarla gelinen süreçleri değerlendirirseniz olay aslında çok basit , zamanında doktorlar bitkisel tedavileri asla önermezlerdi hatta cahillikle gericilikle suçlarlardı , şimdi ise mecbur kaldıklarından bunu tavsiye ediyorlar , şimdi de bazı kişiler manevi etkileri ve diğer alemlerde yaşayan varlıkları inkar etmekte yok böyle birşey demekteydiler , bu olayar artınca mecburen kabullenecek ve araştırmaya girecekler ama iş işten geçmiş olucak senelerdir bu konuda hizmet eden insanlar zaten var ve var olacakta...

Bu kişiler sadece ön plana çıkan kişiler bunun gibi manevi rahatsızlık yaşayan niceleri var Allah c.c. yar ve yardımcıları olsun ...