Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21Haziran 2008, 15:47   Mesaj No:3

Muhsin Arslan

Medineweb Yazarı
Muhsin Arslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Muhsin Arslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 1032
Üyelik T.: 23 Mart 2008
Arkadaşları:1
Memleket:Bitlis
Konular: 61
Beğenildi:67
Beğendi:0
Takdirleri:322
Takdir Et:
Standart Cvp: siz bukadar**cesur**yazabilirmiydiniz dininizi

meclis kurulurken,cumhuriyet ilan edilirken,bağımsızlık savaşı verilirken,
1-meclisin yuzde 90 ı sarıklı cübbeli namazlı niyazlı ulemadan teşkil etmektedir...
2-meclis fatihalar dualar eşliğinde açılmaktadır...
3-kurtuluş savaşında şehit olan,mucadele veren,asker gönderen fatımalar,nene hatunlar,sütçü imamlar...
4-o devrin fotoğraflarına bakın,Ataturkün etrafındakiler o gün canciğer bu gün tukaka olmuş...
5-fransızı,ingilizi,masonu,yahudiyi,israili,keşişi,p apazı,komunizmi,:" dinimizi namusumuzu canımızı hürriyetimizi güvenceye almak için"kovduk..
6-bu gün 5.maddedekilerin doruk noktasında hürriyet var,şehit olanın,ezilenin,çilekeşin,gözü yaşlının,müslümanın hayat hakkı yok...onlara kamu yok,okumak yok,dinini yaşamak yok,onlar vebalı,onlar köle usara,onlara verilen tek hak vergi öderler,şehit olurlar,sevmek zorundalar,
susmak zorundalar,aksi takdirde irana defolup gitsinler..
7-oturduğumuz ev onların it kulubesi kalitesinde...aylık geçimliğimiz onların bi sgara paketine eşdeğer...onları sevmezsen var ya...!!!
8- yuzde 47 koyun sürüsünün oyu kaç para eder...bi fahişenin,kokonanın,zibidinin oyu ile çobanın oyu aynı olurmu Allah aşkına...
9- bu gün sav'ların havların günüdür bezirgan kardeşim...bu gün sarhoşun,esrarkeşin,hırsızın,arsızın,dinsizin günüdür kevser ve bezirgan kardeşler..unutmaki karanlığın en koyu zamanı aydınlığın en yakın zamanıdır...bizden celladımızı sevmeyı beklemek hayal ede dursunlar...
10-ben şahsen Ataturkün şahsıyla ilgim alakam sorunum yoktur..tarihe mal olmuş,değerli bir askerdir.benim sorunum atatürkçü geçinen ama ataturkle uzaktan yakından alakası olmayan,komunist,faşist,şebeke,ateist,sisli havada vurguncular,hırsız,arsızlarla sorunum vardır...onları insan bile saymam...
not:bezirganım,keserim,ayşem,nurayım,zeynebim huseynin duruşu,zeynebin haykırışı devam edecek,sizi sevgi saygı ve şerefle takdir ediyorum.
yaralısine...