Konu Başlıkları: kutlu doğum haftası-Medineweb
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20 Nisan 2013, 19:26   Mesaj No:21

bilinmez

Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Emekdarı
bilinmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:bilinmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13966
Üyelik T.: 27Haziran 2011
Arkadaşları:0
Konular: 309
Beğenildi:178
Beğendi:15
Takdirleri:560
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Cevap: PUTLU DOĞuM....

Ahmet bey,beni eleştirdiğiniz yanımı,sizde bana yapıyorsunuz.

Müslümanları mahkum etmeden bahsetmişsiniz,kafanızdaki müslüman tanımının ne olduğunu ilk başta buraya yaz,sonrada kuranın süzgecine bi vur,kuranın cevabını görünce konuşalım....hem rabbimiz demiyor mu,islamı bilmyenlere ben müslümanım demesinler,islamı seçtik desinler,bunlar daha kime uyacaklrıni bilmeyen toplumlardir..

Rasullerin böyle toplumlarda çile çekip,hicrete zorlanmalarıda,batıl,hurafe,atalarınin yalan,yalnış ve din adamı kisvesiyle uydurdukları,kendilerinin sapmaya yetenleri,vahiynin gerçek vetemizliğindeki ölçüde vasata (dengeli) davranmaya çağırmaktan dolayí değilmidir.

muhammed rasulullah as bu gün yapılan bu organizelere gelebilseydi,yukarda diyanet işleri başkanınin videosunu paylasan arkadaşa hitaben şu olmaz mıydi,rasulullah şeriat propagandacı olarak yaftalanıp diyanet başkanı tarafındanda mikrofon elinden alınıp,polislerce dgm de yargılanmaz mıydı...siz daha peygamberin mücadelesinin farkında mısınız yoksa bilmeden mi yapıyorsunuz bu saflığı anlamak mimkin değil.....

Son olarak müslümanım diyenlerin halen islamın nasıl bi mücadele olduğunun farkına varma duasıyla,esenlikte kalın,