Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 Şubat 2014, 15:59   Mesaj No:5

Esma_Nur

Medineweb Emekdarı
Esma_Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Esma_Nur isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 4458
Üyelik T.: 19 Ekim 2008
Arkadaşları:0
Memleket:sivas/istanbul/
Konular: 575
Beğenildi:4532
Beğendi:6129
Takdirleri:24126
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Cevap: Hoş bir seda bırakabildiysek ne mutlu...

Alıntı:
Esadullah Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Çok üzücü bir haber kardeşim bu görevi inceden inceye saygı duyarak yaptığınız çok aşikardı lakin şartlar bunu gerektiriyorsa size sadece dua etmekten başka bir şey yapamayız, Allah c.c. her daim yar ve yardımcınız olsun , şeytan ve şeyatinden ve onların şerlerinden muhafaza buyursun, Kalbinizi sıratel müstakim de sabit eylesin ve çevirmesin....amin ya mucip

Eğer sizi incitecek bir hareket veya davranışımız olduysa helal edin hakkınızı ki bizim hakkımız helaldir ...En Emin olana emanet olun ....vesselam veddua velmahabbe
dualarınız için ALLAH RAZI OLSUN bil mukabil haklarım elbette helaldir...
Alıntı:
makbergülü Üyemizden Alıntı Mesajı göster
helal olsun canım ya ,seninle site o kadar bütünleşmiş ki bende üzüldüm okuyunca uzgn inşaAllah sıkıntıları biran evvel çözüp dönersin ablam bizden yana helal olsun ,selametle kal

Alıntı:
serpil Üyemizden Alıntı Mesajı göster
medineweb senile bütünleşmişti abla :( gitmesen diyorum? varsa çaresi bırakma ailemizi :(
hakkım varsa helal olsun.asıl bu güzel huzur adresi siteyı hizmetimize sundunuz.emek verdiniz.zaman ayırdınız.siz hakkınızı helal edin.unutma burayı hoşça kal demiyoruz görüşmek üzere diyorum.
Gel olurmu :(
Alakanız için tşkler görevimi isteyerek severek yaptım burayı ve sizleri unutmak ne mümkün ...Adminimize yardımcı olmaya çalışdık nacizane nasip diyelim...fırsat buldukça üye olarak telefondan takip ederim inşALLAH

Ne MUTLU MÜSLÜMANIM DİYENE....