Konu Başlıkları: Öğrencilerimden Dualar...
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28 Ağustos 2008, 15:14   Mesaj No:5

NUR

Medineweb Emekdarı
Durumu:NUR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 127
Üyelik T.: 10 Eylül 2007
Arkadaşları:4
Konular: 527
Beğenildi:30
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Cvp: Öğrencilerimden Dualar...

yaz yoğunluğu geçti elhamdülillah, bu güzel dualara kaldığım yerden devam edebilirim

4- Allahım, sen bu dünyayı yaratansın, sen kerimsin.sen tevvabsın...bizi de kendin gibi dirençli yap.Allahım , sen bize hayat verdin, can verdin. bu canı da sen alırsın.Allahım bana ve sevdiklerime sıhhat ver.beni bu dünyada kötülüklerden ve iftiradan koru...Beni yolundan ayırma yarabbim...sen affedicisin.sen, bağışlayıcı, merhamet eden, ve dualarımızı kabul edensin..bizleri bağışla Allahım, sen adaletlisin.sevdiklerimi kazalardan belalardan koru Allahım....

amin..

5-Allahım sen her türlü iyiliği seversin, sen birsin..bizlere yardım edersin...sen bizleri kötülüklerden korursun.sen haliksin, sen rahmansın...

Allahım sen az bile olsa dualarımzıı kabul et.sen gören ve işitensin,senin hiçbir benzerin ve dengin yoktur.Allahım, senden çok şey mi istiyorum, ben eskiden namaz kılarken Allah ın yolunda olduğumu ve şeytanın , cinin şerrinden beni ve ailemi koruyup kolladığını hissediyordum.
kaderimizin böyle yazıldığını bilmeliyiz. şerde hayır; hayırda şer vardır..Allahım dünyada ve ahirette mutlu olmamı sağla...

amin...

6- Rabbim, sana bütün kalbimizle inanıyoruz, bize verdiğin nimetler için teşekkür ediyoruz.sna sonsuza kadar inanıyoruz.ve bu dünyada bi tek sana güveniyoruz.sen yetim kalmış, öksüz kalmış çocukları korursun, onlara yardım edersin.senden başka ilah yoktur.sana güvendik sana inandık Allahım...

amin...

7-Allahım, sen rahmansın, sen rahimsin, sen bize yol gösterensin..

sen her zaman hayır açansın..

sen her zaman azimsin..

sen her zaman affedicisin...bizi de affet.

sen bizi camide bir araya getirensin...