Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10 Temmuz 2014, 17:13   Mesaj No:1

Erkam Taylan

Medineweb Üyesi
Erkam Taylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Erkam Taylan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 44761
Üyelik T.: 09 Temmuz 2014
Arkadaşları:0
Memleket:Van
Konular: 16
Beğenildi:26
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart İniltiler geliyor Doğudan Ve Batıdan /Erkam Taylan

İniltiler geliyor Doğudan Ve Batıdan /Erkam Taylan

İnsan oğlunun yaratılışından kaynaklanan bir özellikte hemen kesip biçmesidir,Zulümler elbetdeki içler acısı,sadace gazzemi,bebekleri Hindulara haşlanmış olarak verilen arakanlılar ,yada dünyanın her yerine bakın akan kan Müslüman kanı,

Allah c.c. Müslüman kanın akmasındamı hoşlanıyor mu ?sanıyorsunuz ?

Allah zulmeder mi?

Akan Müslüman kanı evet kacgün bile olsa, yada kac saat belkide sadace izlediğimiz kadarı bile olsa yüreğimiz yanıyor ya sonrası? Aynı Tas Aynı Hamam...

Nedense hep suçlayan arıyoruz yanımızda köşe başımızda,HAYIR SUÇLU BEN DEĞİLİM?

Arkadaşımız ne güzel Gazze kesiti sunmus evden çıkarken eşine cennetde buluşuruz diyor...Cennetde Buluşulurmu peki?

Allah kullarına mealen bir anneden daha yakın sevgi beslerken,nasıl zulmeder ,İnsanın başına gelen kendi elleriyle yaptıklarından dolayıdır demiyormu Rabbimiz?

Allah c.c. zumetmeyeceğini beyan buyururken neden ah Müslüman kanı akıyor demek kafanın yarı calıstıgının belirtisi değilmidir,elbetdeki dertleri ile dertlenecez,dertlenmeyen zaten bizden değildir diyor Allah resulu s.a.v..

tek neden İmtihan...
tek neden Müslümanın dünya düşkünlüğü..
tek neden Müslümanın zillete zamanın ses etmeyişi..
tek neden İnsan kendisine zulmetdi...

Ölen her Müslüman için HAYIR!!!! üzülmyorum,seviniorum,buruk bir sevinçdir bu cocukların ferdi figanı elbetdeki yaralıyor sineleri,içimiz parçalanıyor,imtihan diyorum ,sebat ve dua diliyorum...

Bizler rahatızda ne oldu 5 vakit namazla cennetimi garantiledik sanıyoruz,yada ne bileyim işte ibadetlerimizi yapıyoruz taşı yerden kaldırıyoruz yeter mi?

Cennet o kadar kolay mı?

Sabaha kadar ibadet eden cennetin gülü Allah resulü s.a.v bile korkarken biz ne kadarda rahatız şaşıyorum...

Bu dünyanın çirkefliğini ey Gazzeli kardeşim,ey Somali arakanlı kardeşim ŞEHADET kurtarır...

Ne kadar sevilen kullarsınız ki şeytan bizi dünya ile oyalarken siz ŞEHİD oluyorsunuz,

Sizin yerinizde olmak vardı,Şehadet ile kol kola bir hayat yaşıyorsunuz ve size gelen bela ve musibetlerde bile Allah bize yeter o ne güzel vekildir diyorsunuz...

İmreniyorum size,imreniyorum Şehadetinize...

Murat EROĞLU..
17:00
[Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...]

farklı tepkiler yersiz zelzelişler yumagıdır insan beyni...Akıl süzmeye çalısır,basaramadıgında sesizce köşeye cekilir...

Konu Sahibi Erkam Taylan 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
Amerikan,İsrail Dostu Suud.../Erkam Taylan Makale ve Köşe Yazıları İslaminesil 2 1827 26 Eylül 2015 09:27
Kerbela Heryerin Dert ve Bela../Erkam Taylan Makale ve Köşe Yazıları Erkam Taylan 0 1299 17 Temmuz 2015 00:03
Lisan-ı Hüzün!!/Erkam Taylan Makale ve Köşe Yazıları Mihrinaz 7 2638 16 Temmuz 2015 23:51
Huseyince Sewda../Erkam Taylan Makale ve Köşe Yazıları bilinmez 6 2830 25 Ekim 2014 18:37
Geceden Düşen Yürek Söylemler.../Erkam Taylan Makale ve Köşe Yazıları İslaminesil 30 12488 21 Temmuz 2014 00:14