Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06 Ağustos 2014, 10:50   Mesaj No:5

makbergülü

Medineweb Emekdarı
makbergülü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:makbergülü isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 17068
Üyelik T.: 03 Mart 2012
Arkadaşları:26
Memleket:arz
Konular: 171
Beğenildi:211
Beğendi:27
Takdirleri:246
Takdir Et:
Standart Cevap: Medinewebli İlahiyat Mezunları Sohbet Bölümü

selamun aleyküm arkadaşlar bir kaç gündür nete bağlanmakla ilgili sıkıntı çekiyordum komşumla ortak paylaşımlı olarak nete bağlanıyoruz.bu son günlerde arttı diye komşuma soracakken başka komşularımında aynı şifreyle uzun zamandır neti kullandığını öğrendik uzgn kul hakkından bahseden kişilerin nasıl olurda benim parasını vererek kullandığım neti başkalarınada verdiğini hem benden hem onlardan aynı parayı aldığını anlamış değilim uzgn ben senelerdir bağlantı sıkıntısı çekiyorum derken meğer başkalarınında paylaşımı bölmesinden dolayı nete bağlanamıyormuşum kızgın000 aylarca burda sabahları grup halinde ne zorluklarla dersler yaptığımızı göknur çok iyi hatırlar uzgn velasıl fazla uzatmayayım biz bu durumu karşısında daha fazla suistimal edilmek istemediğimiz için neti paylaşmaktan vazgeçtik .en kısa zamanda net bağlantısı yaptırmak zorundayım bağlantı sorununu çözene kadar aranızda olamıyacağım için çok üzgünüm ozr* şuan için editliğim konusunda karar sizlerindir ben tel.den konulara mesaj yazamıyorum telefonun net paketinden bağlanıyorum fakat okumaktan öte gidemiyorum. hakkınızı helal edin faydalı olmak için elimden geleni yapmaya her daim hazırım bu seferde böyle bir sıkıntıyla karşılaştım inanın çok üzgünüm..selametle kalın .

"Allah hiç kimseye taşıyabileceğinden daha fazlasını yüklemez."

|| BAKARA 286. ||

MAZARET insanın kendine söylediği en büyük ''YALAN''dır !! ..

Velhasıl-ı kelâm.
Namaz, duâ, gayret, nâsip. . .