Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Ağustos 2014, 12:47   Mesaj No:14

makbergülü

Medineweb Emekdarı
makbergülü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:makbergülü isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 17068
Üyelik T.: 03 Mart 2012
Arkadaşları:26
Memleket:arz
Konular: 171
Beğenildi:211
Beğendi:27
Takdirleri:246
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Cevap: ilitamlar hakkında genel bilgiler

mevlam hepimizden razı olsun canlar elimden geldiğince tek başlıkta toplamak daha güzel geldi ayrı konularda bu paylaşımlar var fakat sadece bu konuya bakmak isteyenler için forumun yeni yüzünede aşina olmayanlara kolaylık olsun istedim

songül ablam sağolasın biz senden öğrendik işleri kolaylaştırmayı gülüm sen sakarya hakkında detaylı olarak anlatırsın artık. evet pek çok yerde farklı yorumlar var ama genelde yüzyüze eğitim mecburi diye bir uygulamaya rastlamadım.esnek tutuluyor sanırım bu konu. şimdiye kadar pek çok ilitam mezunu yada okuyanıyla sohbet ettim malatya ve 19 mayıs için çok olumsuz yorumlar edindim hatta malatyada okuyan arkadaşım sıkıntılarına hep şahit oldum.bu konuda her ilitamın zorluk derecesi mutlaka var fakat oralarda ki hocaların tutumları farklı yorumlara sebeb oluyor bunu anladım.her okuyan aynı hocayla okumadığı için aynı okul için farklı yorumlar mevcut.bu konuya dikkat edin bence seçimleri yaparken bu çok önemli sanırım.hala tercihler açıklanmadı bu bile yeterince kaos aslında.eğitim sistemindeki aksaklıklar okurken yaşanacak sıkıntıların habercisi mgibi sanki.mevlam okuyacak tüm kardeşlerimin yar ve yardımcısı olsun..çelik gibi sabır ve azim versin herkese..aminnn

"Allah hiç kimseye taşıyabileceğinden daha fazlasını yüklemez."

|| BAKARA 286. ||

MAZARET insanın kendine söylediği en büyük ''YALAN''dır !! ..

Velhasıl-ı kelâm.
Namaz, duâ, gayret, nâsip. . .