Konu Başlıkları: Benim Allah Diyebilen Dilim var
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29 Eylül 2008, 14:22   Mesaj No:1

seydanur

Medineweb Üyesi
Durumu:seydanur isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 4172
Üyelik T.: 29 Eylül 2008
Arkadaşları:0
Konular: 17
Beğenildi:1
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Benim Allah Diyebilen Dilim var

Benim Allah Diyebilen Dilim var

Bu gün işi gücü bıraktım evde oturdum.
Yağmurlu bir hava, bulanık düşünceler içimdeki, çatışmalar falan filan derken ezan okundu. Abdest aldım.
Aynanın karşısında yüzümü kurularken bir baktım anaaaaa! Oda ne? Benim bir dilim var.
Yav hemen gülmeyin. Bir sonunu dinleyin hele!!
Neyse bir baktım benim bir dilim var. Amanın bir hoşuma gitti bir hoşuma gitti sormayın. En az on dakika baktım dilime.
Aynanın karşısına geçtim dilimi sevdim dakikalarca. Çok çay içmekten yıpranmış falan ama maşallah aslan gibi benim dilim. Düşündüm aynanın karşısında.
Sonra aynada bakarak dilime, “AAAALLLLAAAAHHHHHH” dedim sessizce.
Tabi ben demedim. Dilim dedi ALLAH” diye.

Yahu benim “ALLAJ” diyebilen bir dilim var. Sonra “LAİLAHEİLLALLAH” dedim dilimle. Hay kurban olayım dilime dedim kendi kendime.
Bak görüyo musun ne güzel “ALLAH” diyo. Sonra hemen koştum seccadenin başına iki rekât şükür namazı kıldım.
Dilim ede ödül olarak bir parça çukulata koydum “ALLAH” diyebildiği için.
Ya diyemeseydim?
Ya dilim olmasaydı. Hamd olsun dilime, adını söyletme güzelliğini bana nasip eden ALLAH’ıma.
Benim dilim, dünya denen şu yalan dolanın içerisindeki tek gerçeği söyleye biliyo; ALLLLAHHHHH !!!!!!!

Konu Sahibi seydanur 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
Efendimiz ve GAYB Hz.Muhammed(s.a.v) seydanur 4 1856 11 Ocak 2009 22:56
Ey Filistinli Çocukların Rabbi! Kıssalar-Hikayeler-Nasihatler Seyyid 3 1696 07 Ocak 2009 09:34
Çok komiksin İsrail! Makale ve Köşe Yazıları seydanur 0 1916 05 Ocak 2009 18:57
Peygamberimizin en sevdiği yiyecek ve içecekler Hz.Muhammed(s.a.v) seydanur 0 1681 30 Aralık 2008 19:33
Ey masum ve güzel evladım! Kıssalar-Hikayeler-Nasihatler seydanur 1 1814 18 Kasım 2008 17:22