Konu Başlıkları: Üç Noktam..
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10 Ekim 2015, 18:45   Mesaj No:3

İslaminesil

Medineweb Emekdarı
İslaminesil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:İslaminesil isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 40187
Üyelik T.: 20 Mart 2014
Arkadaşları:0
Memleket:Wan
Konular: 316
Beğenildi:1404
Beğendi:590
Takdirleri:533
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Cevap: Üç Noktam..

Yetimliği ceken bilir bazn bi resim yapılır yanına uzanılır bazen yatagına yastık koyar Anne diye sarılırsın Bazende hayel kurar birden kapının acılacagını ve sana sarılacagını düşünürsün,,
Hele bide yanlız bir odada kalıyosan ve daha bebeklikten cocukluga ilk adımı atıyosan şimşeklerin korkusu seni kapı eşiğinde yatırır penreceden uzak olsun diye..

Ewladım canözüm sözleri sana hep mahsun kalır ,duyarsın Bir Annenin evladına seslenişini içine bir mahsunluk cöker,gidersin sessiz bir kaya dibine başını öne öğer Hayat nedir bilmeyen cocuk bir bakarsın hıckırıklara tutulur...
Okul cagına gelirsin ögretmenin Anneler gününde ne alacaksınız sorusuna herkes Alacagı seyi söyler sen dona bakarsın ögretmeninde bilir Annesiz oldugunu seni es gecer,,,

Hayat böyle bişi be cocuk büyürsün evlenirsin yetimliğinle hep dert yanarken evladın olur ve oda Annesiz kalır,oda senin gibi bilmez Anne nedir Annem diyemezde....

Hayat böyle be cocuk sen değil seni bu hallere koyanlar yetimliklerine dert yansınlar...

Murat Eroğlu