Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18 Şubat 2016, 14:12   Mesaj No:5

Mihrinaz

Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Mihrinaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1269
Beğenildi:11843
Beğendi:8986
Takdirleri:26241
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Cevap: Medineweb Üyelerinin Dikkatine (ÖNEMLİDİR)

Selamun aleyküm değerli medineweb üyeleri...2 Mart 2014 yılında Al-i İmran suresiyle başladığımız''medineweb üyeleri sorularla sureleri tanıyor''başlığıyla başladığımız...,Medineweb, arkadaşımızın gayretleriyle başlattığımız çalışmamızı nihayete erdirdik 10 kişilik bir gurupla başladığımız,Kuran'ı tanımaya gayret gösterdiğimiz,bu meal-tefsir dersinde,bazen sayımız çoğaldı,bazen azaldı,en son 4 kişiyle devam ederek, payımıza düşen 96 sureyi bitirmek nasiboldu bizlere...2 yıl süren bu çalışmada emeği geçen kıymetli meal gurubu üyelerinden;

1.FECR
2.nurşen35
3.Abdülmelik
4.bilinmez
5.Neslinur
6.Medineweb
7.Tuba
8.NİSAREYYAN
9.Allahın kulu
10.gökçen0421
11.GÖKÇEN AZRA
12.Azranur
13.9Esra
14.Tevhid
15.mihrinaz

nickli üyelerimize sonsuz teşekkür ediyorum..bu saydığım isimler 2 yıllık bir çalışmaya ve 96 sureye hazırlık yapan arkadaşlardır..çalışmaya daha önce başlayan ,bizlerede örnek teşkil eden çalışmalarla asıl katkıyı sağlayan 18 sureyi öncesinde hazırlayıp,bizlerle paylaşan;

FECR
yitiksevda
yasemin ataman ve

dersimize katkıda bulunan,Esmanur başeditörüm
,ve katılımcı olup,bizi takip eden herkesten,misafir takipçilerimizden

hocalarımızdan Allah razı olsun..İlmiyle amil,konuşurken ayetlerle konuşan hocalarımızın karşısında soru hazırlamak çokta kolay olmadı.yıldığım zamanlar oldu,yanlış cevap vermekten kendim yıldım...soruları çözmek bi yana anlayamamıyordum bile...bu noktada sabrıyla,gurup üyelerimiz birbir ayrılsada dersi hiç bırakmayışıyla,yıldığımız noktada desteğini hiç esirgemeyip,bizi motive eden ..bilmez halimizle yaptığımız yorumlara,verdiği cevaplarla..en öenmliside bizi 2 yıl boyunca bu derste hiç yalnız bırakmayıp,bütün sorularımıza cevap vermek için katkı sağlamasından dolayı..FECR HOCAMA ayrıca teşekkürü borç bilirim

Özel bir teşekkürümde, sevgili editörümüz NURŞEN35 e ne zaman müsait olamadıysak,mutlaka ben hazırım dedi..öğrencilikte,öğrenmede azmin,gayretin,isteğin,hiç sönmeyen öğrenme heyecanının,aşkının en güzel örneğidir kendisi.FECR hocam ne kadar derslerde bizi bırakmadıysa nurşen editörümde bir o kadar dersleri bırakmak bir yana,fazlasıyla yükümüzü aldı

Abdülmelik hocama ayıp olmasınsorularımızacevap vermesede her suresini işleyerek desteğini esirgemedi... yine son virajda bizi yalnız bırakmadı,hazırladığı kazık sorularla bu surenin neresinde diye diye,aman fecr hoca cevaplasın,olmadı nurşeni bekleyeyim çok dedim Allah biliyor öğrenci psikolojisi diyelim hocam

bizler sadece Kuran'ı okuyarak,deniz kenarında , denizin ne kadar güzel olduğunu düşünerek mutlu olurken... ayaklarımızıda suya sokarak,suyun ne kadar güzel olduğunu ,denizden korkmamamız gerektiğini gösteren ve bu Kuran denizinde Allahım yüzebilirizde,dalabilirizde duygusunu bizlere aşılayan değerli hocalarım ve grup üyelerinden Rabbim razı olsuN..(aman boğulmayın diyenleri duyar gibiyim))boğulsakta bu uğurda olsuÖğrendiklerimiz elbet anlayabildiğimizde ,uyguladığımızda ,hayatımıza soktuğumuda anlam buacaktır..Rabbim bu ylda bizi yalnız bırakmasın...İNşallah Kuran derslerimizin devamı gelirRabbim hepinizden ebeden razı olsun..fiemanillah

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~