Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16 Eylül 2016, 00:41   Mesaj No:2

Medine-web

Medineweb Site Yöneticisi
Medine-web - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Medine-web isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 1
Üyelik T.: 14Haziran 2007
Arkadaşları:7
Konular: 339
Beğenildi:1172
Beğendi:346
Takdirleri:7784
Takdir Et:

önsezi ve hüsnü zanlarımız hep sıkıntılı idi. Yıllarca bunu hep yazdık çizdik.

İslam adı altında oluşturulan, uyuşturulan avamlardan oluşan cemaatlerin hep hüsnü zanları katleden riskli bir alan olarak deklare ettik.

Rencide edildik dışlandık tekfir bile edildik.

islamın vahy ruhunu katleden paralel kitap paralel rabıta paralel mürşit paralel vahy ile öncelikle islamın tevhit anlayışını mahvetmiştir.

Kurana eşdeğer kitaplar hadislere eşdeğer mürşit nutukları peygambere eşdeğer mürşitler hep çaktırmadan dayatılmıştır.

Hangi cemaati kurcalarsanız kurcalayın Kuran hep ikinci plandadır.

hangi cemaati kurcalarsanız kurcalayın Peygamber hep mürşittin gölgesinde kalmaktadır.

Nurcusundan tutun Süleymancısına kadar...
nakşisinden tutun fatih ekolüne kadar....
menzilinden tutun daiş türü haricilere kadar...

islam adına ama islamdan bağımsız bir sürü saçmalık hurafe bidat holiganlık şirk dizboyu....
benden olmayana tekfir dizboyu....
bana vermeyene bana eğilmeyene bana imkan açmayana lanet dizboyu...
benden olmayan iftira hasetlik yermek tukakalamak günlük ibadet...

islam tevhit adalet doğruluk kardeşlik ihlas o da ne....
Müslümanlar ilk emir olan ikra'yı temel yapmadıkça her hıyarım var diyene tuzluk kapıp peşinde koşmak kaderleri olmaya devam edecektir.

ömrünü şeyhinin şemailine kerametine medhine nuruna sakalına cübbesine reklamlarını ballandıra ballandıra sulandıra sulandıra anlatmaya vakfeden abidler Allahın değil birilerinin abidi olduğunu hiç bir zaman farkedemiyecekler....
secdesi tevbesi takvası ihlası çalınmış bu kitlelerin tek ilacı İKRA!
ama abdestli bir İKRA!
EY İMAN EDENLER İMAN EDİNİZ ayeti akıl sahiplerine manzarayı ne kadar da manidar dayatıyor.
şeytanın bunalıma girdiğinden eminim. Ben bunca yıl bunlar kadar filim fırıldak dalavere hokus pokus öğrenemedim diye.

Allah için duygusallıktan uzak düşünün.fetö nün elindeki imkan hangi cemaatın eline düşse fetö den aşağı kalır?

buzdağının görünen yüzünü manzara ettiğin için Allah razı olsun Mevlüt....

Büyükler fikirleri,Ortalar olayları,Küçükler kişileri tartışır.