Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19 Eylül 2016, 17:53   Mesaj No:16

Yitiksevda

Medineweb Emekdarı
Yitiksevda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Yitiksevda isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 2
Üyelik T.: 10 Nisan 2008
Arkadaşları:3
Memleket:MALAZGIRT
Konular: 295
Beğenildi:124
Beğendi:24
Takdirleri:153
Takdir Et:

Alıntı:
snnclk34 Üyemizden Alıntı Mesajı göster
İkisi de alim midir?

Aman Allah'ım..!

Size ve sizin gibi düşünenlere acilen Allah'tan doğru görüşlülük ve uyanıklılık diliyorum.

Hiç uğraşmak istemiyorum, çünkü interneti kullanabildiğinize göre pekala bu kişileri de araştırabilirsiniz...

Bu şahısları derinlemesine araştırın ki; sonra da gittiğiniz yolun ne kadar dikenli bir yol olduğunu anlayacaksınızdır.
Her ikiside alimdir başımın tacıdırlar ...

Fikirlerimi size veya başkasına göre ayarlayamam bahsettiğiniz alimleri internet denen çöplükten araştıracak kadar basiretsiz değilim bizzat iki şahsın külliyatları elimde mevcut daha da saymamı istiyorsanız cemalettin efgani muhammed abduh ali şeriati mevdudi seyyid kutup imam humeyni behşeti ... listeyi istediğiniz kadar açabilirim doğruluğun kendisi Kurandır şahıslar değildir sizin anlayışınıza göre tek zihniyet tarikat ve cemaat şebekelerine tabii olmak gerektiği hakimdir. Hiçbir cemaat tarikat veya başka isimler altında sömürü düzenlerini sürdüren şarlatan anlayışlar ile uzaktan yakından işim olmaz ...

Gittiğim yol kimsenin babasının malı değildir Allah'ın dini İslamdır ve kimsenin tekeline girmez '' İnneddîne ındallâhil İslâm'' Bu ayeti anlarsanız zaten sorun kalmaz size bir ayet daha vereyim belki ne demek istediğimi anlarsınız...

'' Allah'a davet eden, dürüst ve erdemli davranan ve "Ellbette ben kayıtsız şartsız Allah'a teslim olanlardanım" diyenden daha güzel sözlü kim olabilir?'' Mustafa islamoğlu (Fussilet 33)

Şimdi sözü çok fazla uzatmadan size son sözümü söyleyeyim yıllarımı siz ve sizin gibi kafatasçı zihniyetler ile mücadele ile geçirdim ama ne yazık ki sizin zihniyetleriniz ile uğraşmaktan sa tertemiz akıl sahipleri sabiiler ile uğraşmak ve anlatmak daha mantıklı ...

Kime ait olduğu kesin olmayan '' bir ayet ile 40 alimi ikna ettim 40 ayet ile bir cahili ikna edemedim'' esası ile hareket etmek lazım.

-İmam Ali- (a.s)