Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20 Eylül 2016, 00:55   Mesaj No:20

Medine-web

Medineweb Site Yöneticisi
Medine-web - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Medine-web isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 1
Üyelik T.: 14Haziran 2007
Arkadaşları:7
Konular: 339
Beğenildi:1160
Beğendi:330
Takdirleri:7457
Takdir Et:

değeri fikrinde saklı gayri menkul hazretleri zülküf,
senle yıllardır bu dik kafa harici mantığı dediğim dedik çaldığım düdük köşeden bucaktan elde ettiğin bilgi kırıntılarını şeyhul islam fetvası ile karşımıza çıkman,kurusıkı tabancan ile sadece gürültüden ibaret düşüncelerini sana hatırlatmaya çalışmamız,ve seni ebuzerimsi inatlarını kıramadığımız.....
orjinal ayarlarında olan tekfircilik aşağılamak ve dahası bunu ibadet telakki ettiğin...Ey Allahım bu gün beş kişiye kafir dedim ödülümü istiyorum mantığı....alim insanların ömürlük emeklerini beşer olmasını unutarak bir kalemde silmen....Bir müslüman alimi bozuk olan laburatuvarındaki tahlillere göre İsrail oğlu diyerek onu yahudi olduğunu kafir olduğunu pervasızca yazarken sol tarafının rahatsız olmaması....kuru sıkı gürültüden ibaret olan düşüncelerine dayanak için bir selfie fotografı vererek aha buldum buldum paniği.....selfieye gösterdiğin tepkiyi senin ortadoğuda dünyanın başına bela olan işitlilerin esir pazarında 10 yaşındaki kızlarla fuhuş filimlerini çektirdikleri gerçeği görmezden gelmen.....

helallik ve tevbeye yönelmezsen İslamoğlun tekfir ederek Allah huzurunda bu adamdan çok çekeceğin gerçeğini görmezden gelmen...

cidden şaşkınım düşüncelerine....yorgunum senle munazaraya...Allah hidayet versin cümlemize.....

-----------------------------------------------
snnclk34 ve hayrat kardeşlerim duydum dediler ile munazara olmuyor.delil getirin de masaya yatıralım...munazarada delil esastır.Allah indinde sorumlu olacağımız töhmetlere dikkat etmek lazım.

Büyükler fikirleri,Ortalar olayları,Küçükler kişileri tartışır.