Konu Başlıkları: Sen Benden Gitdin Gideli...
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20 Şubat 2017, 11:33   Mesaj No:1

İslaminesil

Medineweb Emekdarı
İslaminesil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:İslaminesil isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 40187
Üyelik T.: 20 Mart 2014
Arkadaşları:0
Memleket:Wan
Konular: 316
Beğenildi:1404
Beğendi:590
Takdirleri:533
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Sen Benden Gitdin Gideli...

Sen Benden Gitdin Gideli...

[Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Bir kıvılcım gibi gözlerimde süre gelen acı ve tebessümler,heryanımı fırtına ve boranLar almışcasına ,duygulaım talumar olmuş haldeyim..
Zifiri geceler gibi gündüzlerim kapkaranlık ve soluk,Günes mum gibi ışık ve sıcaklık vermiyor gündüzüme,Hayat artık öyle bir anlamda taşımıyor gözlerimde...

Soluduğum her nefes boğazımı kesercesine,çiğerlerim patlarcasına keskin ve soguk,ellerim buz kesiliyor sanırdım,oysaki Yüreğim donmuş ve parçalanmış..
Atdığım her adımda bir çukur varmış gibi ayaklarım boşluklara düşüyor hani derlerya takatim yok işte o halde bitgin ve yorgunum..

Bedenimin her ucra noktasına kadar dünyayı sarmalayacak kadar çok olan damarlarım kurumuş,Çöllerde su arayan avareler gibi bir o yana bir bu yana koşmaktayım..

Beni yeşerten,umutlarımı filizlendiren,kalbim atışına sebeb olan,adımlarımı patikalardan düzlüğe çıkaran,gecemi gündüzüme çeviren,gözlerimdek neferi yeniden yakacak olan sevdam!!! sen benden cıktın cıkalı öyle mahrum ve garip haldeyim ki!! içimde fırtınalar kopuyor,Yüreğim Aşkının ritmi ile bogulup gidiyor..
eRkam

Konu Sahibi İslaminesil 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
Babadan Evlada Cevap. Makale ve Köşe Yazıları Kara Kartal 18 6264 13 Kasım 2017 20:19
Asrın Kerbelasi Filistin.. Serbest Kürsü Mihrinaz 3 1660 13 Kasım 2017 17:55
Dūşlerim... Makale ve Köşe Yazıları su damlası 2 1591 12 Kasım 2017 06:51
Mynmar ve Biten Muslumanligimiz... Makale ve Köşe Yazıları İslaminesil 0 1436 16 Eylül 2017 21:06
Veyl Olsun... Makale ve Köşe Yazıları Mihrinaz 3 1574 16 Eylül 2017 21:04