Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12Haziran 2017, 16:41   Mesaj No:5

Mihrinaz

Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Mihrinaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1269
Beğenildi:11839
Beğendi:8986
Takdirleri:26241
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Alıntı:
snnclk34 Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Nasıl izledinz mi hocam?

Şu İran yapımı Peygamberimiz'in (sav) hayatını anlatan film gibi kötü değildir inşallah...?

İzlemedim hocam. Ama yorumlar çok müspet yönde.Diyanet ve Milli eğitimin tavsiye ettiği bir animsyon. Filim arayanlar çocuklarınıda alıp gitsinler.

Hz Muhammed'in hayatının girişi Fil vakası sahnesi çok etkileyici ve güzel çekilmiş, gerçekçi tek sahnesiydi galiba

Bu animasyonun farklı olduğunu düşünüyorum.İllaki kurgu vardır. Ama çocukları sıkmadan İslamiyetin ve sahabelerin anlatıldığı animasyonlar artar inşallah

Ses ve görüntü efektleri, çok dikkat çekici...

Mevlüt Tezel'in yorumunuda paylaşmak isterim

''İslam âleminde ezanı ilk okuyan sahabe Bilal-i Habeşi'yi anlatan animasyon 'Özgürlüğün Sesi: Bilal', yarın Türkiye'de gösterime giriyor. 'Batman' ve 'Harry Potter' gibi yapımlarda görev alan bir ekibin 30 milyon dolar bütçeyle çektiği animasyonun fragmanı etkileyiciydi. Üç yılda tamamlanan filmde, 'Bilal'i Engin Altan Düzyatan, Bilal'in annesi Hamama'yı ise Ayça Bingöl seslendirmiş. Çocuklar 'Çağrı' filmini izleye izleye ezberlediler. Keşke İslamiyet'i çocukları sıkmadan anlatan daha çok animasyon çekilse. Türkiye'deki gösterimi Milli Eğitim Bakanlığı tarafında da desteklenen bu filme çocuklarınızı götürün derim. Çocukların bu filmden öğrenecekleri çok şey var.''

En iyisi izlemek =))

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~