Konu Başlıkları: SKANDAL!!! /medineweb
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13 Şubat 2018, 18:17   Mesaj No:4

mehmet akif2

Medineweb Emekdarı
mehmet akif2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:mehmet akif2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13402
Üyelik T.: 25 Şubat 2011
Arkadaşları:11
Konular: 425
Beğenildi:2286
Beğendi:4876
Takdirleri:3684
Takdir Et:

ben 4 aylık tecrübemle söylüyorum ki öğretmenler gerçekten sabır taşından bile daha ileri derecede öğrencilere sabır ediyorlar

dersi anlatırsın ben zaten bunları biliyorum derler hadi şu kelimenin anlamını söyle dersin durup kalır

konuyu anlatırken merak uyandırmak için şunun anlamını biliyor musunuz dersin ordan biri ne bilelim diye laf verir

bir yerde dilin dolaşır kelimedeki harfi yanlış söylersin gülerler

bir soru sorarlar çocuğa o an yardım etmeye çalışırım yoksa iyice araştırırım dersin başkaları birbirine beni bilgisiz görüp fısıldaşıp gülürler

o kadar gürültü arasında öğrencilere sesini duyurmak için sesini yükseltirsin çok bağırıyor olursun veya ordan biri saygısız şekilde kulağını kapatır

bir konuda şaşırırsın veya kitapdaki bilgiyi yanlış hatırlarsın çocukların bir kısmı çıkar bir şey bilmiyor diye hem seslice yüzüne söylerler hem de gülüşürler

bunlar şimdi aklıma gelen olumsuzluklar daha birçok şey yaşadım

çocuklara söylüyorum bilgileri bu sene öğrettiğimi eksiğim olabilir her şeyi bilmem mümkün değil diye

ama donanımlı olabilmek için onların sorusu üzerinden araştırma yapıyorum kendim başka dini konularda araştırma yapıyorum ayete hadise bakıyorum

konuları öğretebilmek için elimden gelen çabayı gösteriyorum sınıf içi otoritemi kaba kuvvete başvurmadan yapıyorum

konuyu çok uzattım biliyorum ama öğretmenin ne yazık ki değeri kalmamış çocuklar sadece not derdinde