Konu Başlıkları: Yeni Akımımız!
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21 Nisan 2018, 09:15   Mesaj No:1

Esma_Nur

Medineweb Emekdarı
Esma_Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Esma_Nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 4458
Üyelik T.: 19 Ekim 2008
Arkadaşları:0
Memleket:sivas/istanbul/
Konular: 575
Beğenildi:4494
Beğendi:6074
Takdirleri:23787
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Yeni Akımımız!

Yeni Akımımız!

Son günlerde hmn hepimizin sosyal medayada rastladığı YEŞİL UZAYLI DANSI akımından bahsetmek istiyorum. bu videdoyu ilk gördüğümde anlamını bilmediğim halde çok itici geldi ve bu kadar ilgi göreceğini ummazdım ileryen zaman içinde gördümki watsapda ''bak halası bak teyzesi kızım oğlum nasılda güzel yapıyor bu dansı diye videolar gelince neymiş bu ne anlam içeriyormuş bu sewimsiz video dedim ve nette bi tıklama ile ne anlatmak istediğini gördüm dehşet!minnacık çocuklarımıza her gördüğümüzü yaptırma çabamız neden? bana o videoyu atanlara bende uzaylı dansının ne anlama geldiğini açıklayan videoyu yolladım kimisi hiç ses etmedi kimisi bilmıyorduk dedi .Yeşil Uzaylı dansı olarak adlandırılan müziği Dame Tu Cosita (İspanyolca) olan (Türkçe anlamı: Bana küçük şeyi ver) oldukça sempatik bir dans gibi görünüyor uzaylının bel hareketlerini taklit etmeniz halinde siz de başarılı bir uzay dansçısı olabilirsiniz gibi bir anlamı geliyor.neden çocuklarımıza subliminal mesaj içeren bu saçmalıkları özene bezene öğretmye çalışıyoruz,neden sahabelerin resullahın hayatından örnekler vermiyoruz çocuklar için çok güzel dini hikayeler var hepimizin elinde ya telefon ya tablet mevcut onlara islamı oyun yoluyla onların anlayacağı bir dille anlatan videoları izleterek onların beyninde iz bırakmıyoruz ondan sonra gençlik bozuldu diyoruz biz yetiştiriyoruz o gençleri. bu dansı ilk okullarda çocuklar yapıyormuş duydugum kadar belki müziğin ritmine kapılarak anlamınıda bilmeden çocukca yapabilir çocuk ama anneler bunu öğrendiğinde açıklamasını yaparsa uygunca hiç bir çocugun bu dansa bir daha yelteneceğini sanmıyorum!

RABBİM HEPİMİZE HİDAYET VERSİN

Ne MUTLU MÜSLÜMANIM DİYENE....

Konu Sahibi Esma_Nur 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
Ne söylerdin? Gündem/ Manşetler Kara Kartal 2 59 01 Mart 2024 09:31
Emine Aba Pazarda Videolar/Slaytlar Esma_Nur 8 338 04 Aralık 2023 18:23
Nehirden denize özgür Filistin 🇵🇸 Videolar/Slaytlar Kara Kartal 1 86 01 Aralık 2023 17:41
Hayallerimizi gerçekleşdirme bölümü Kişisel Gelişim ve Psikoloji Kara Kartal 12 338 01 Aralık 2023 17:29
Çok önemli tesbit Sağlık / Beslenme Esma_Nur 0 94 25 Kasım 2023 21:21