Konu Başlıkları: İmam Şafii nasıl öldü
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27 Ekim 2018, 17:26   Mesaj No:10

Mihrinaz

Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1272
Beğenildi:11867
Beğendi:8995
Takdirleri:26311
Takdir Et:

Alıntı:
Ebu Ömer Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Bu konu Twitter da binlerce takipçisi olan 2. Şahıs yayınlamıştı. Birçok insanda buna kapılmış ve sizlerin bilginize sunmamin sebebi istifade ermekti.

Bu konu üzerine genişçe yaptığımız araştırma neticesini Twitter da o şahsa yazdık. Oda sağolsun tüm yazıları kaldırdı. Bir hayra vesile olundu hamd olsun.Etkilenen herkesden özür dileyerek konuyu sildi.
Dilerseniz sizlerde kaldirabilir
İsterseniz arşiv niteliğinde kalıp başkaları da o şahısların düştüğü gibi düşmesini engellersiniz.
Magazin sözünü inşallah şahsıma dememistirsiniz.
Yoksa buraya atmaktan kastim istifa de etmekti.

Neyse hayr ola hayrlar bulasiniz
Merak ettiğiniz bir konuyu bizimde istifadesine sundunuz hocam. Bu vesileyle bizde araştırma yapmış olduk... Hocamız da fikrini bildirdi. Sizde güzel bir işe vesile olmuşsunuz . Tabiki kalmalı arşivimizde ki; bilgisi olan yazar, olmayan bilir.

Sosyal medyayı aktif kullanan biri olarak şunu düşündüm; şu postu twitter veya facede duvarımıza yazsak, bir gurupta paylaşsanıza gelen bir taş atar, giden bir taş atar, sonrada o taşla birbirinin kafasını yararlar..Aynı taşla bilgiden yoksun yüzlerce faydasız yorum yazarlar. Bi bakmışsınız ne fasıklığınız ne inkarcılığınız kalmış

Sosyla medyada heleki twitter de ikna edeceğiniz kişiler kolay kolay bulamazsınız. Bu anlamda her iki tarafıda tebrik etmek lazım...Malum sosyal medya imamı alimi çok olan bir yer.. . Konuyu sündür sündürebildiğin kadar...B

Öyle güzel bir eğitim meclisindeyiz ki; polemik unsuru şeyleri ayırt edebiliyoruz.Konuyu basite alma gibi kastım yok bilesiniz...Bizler açısından yapılmış bir yorumdur hocam..Amin..Bilmukabele...

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~