Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05 Şubat 2019, 10:32   Mesaj No:7

Esma_Nur

Medineweb Emekdarı
Esma_Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Esma_Nur isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 4458
Üyelik T.: 19 Ekim 2008
Arkadaşları:0
Memleket:sivas/istanbul/
Konular: 575
Beğenildi:4532
Beğendi:6127
Takdirleri:24126
Takdir Et:

Biz kadınlar yaratılış itibarı ile süssü severiz kendimizden çok ewlerimizi süslemeyi tercih ederiz, neden höt hötle büyütüldüğümüzden içimizdeki süslenme duygusunu bu şekilde dışa vururuz.. Neden kadının süslenmesi ayıp olsun neden basdırılsın.. Aklıma birden araplar geldi gerek buradaki Suriye liler gerekse ümre ziyaretinde gördüğğm manzara bizim kadınlarımızın yanlış yerde süslendikleirni gösteriyor arap kadınları dışarda tam tesettür içerde tanınmayacak kadar süslü neden? Çünkü onlar bizler gibi evlerindeki eşyaların kölesi değil, dolasıyla kendilerine ayıracak zamanları çok. Tabiki bebek büytürken illa her gün çok bakımlı olamaz bir kadın ama temiz olabilir! Saçları kir içinde üstü başı rezil dolaşmamalı diye düşünüyorum her şeyi makinaların yaptığı şu günde çok zor olmasa gerek, benim kanımca bir erkek karısına "seni daha temiz ve bakımlı görmek istiyorum bu şekil karşılanmandan rahatsızım" dese kocasının bu lafını duymazdan gelen kadının aklına şaşarım! Bırakın bazı şeyler eksik oluversin, ev işi nankör dür bunu bütün kadınlar bilir, önemli olan yuvanızdaki huzur..
Şunu demeden geçemeyeceğim bir kadın topuklularla işe gidiyorsa inanınki ev işiyle pek işi olmaz etrafımda gördüğüm kadar..

Ne MUTLU MÜSLÜMANIM DİYENE....