Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05 Şubat 2019, 11:02   Mesaj No:8

mehmet akif2

Medineweb Emekdarı
mehmet akif2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:mehmet akif2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13402
Üyelik T.: 25 Şubat 2011
Arkadaşları:11
Konular: 425
Beğenildi:2286
Beğendi:4876
Takdirleri:3684
Takdir Et:

kadının ev işlerini yapması çocuklarının bakımını yapması veya misafir ağırlaması veya bir işte çalışması veya üniversite okuması kocasına vakit ayırmaya engel değil diye düşünüyorum

temiz olmak temiz kıyafet giymek tamam önemli

ama, güler yüz ile eşini karşılamak ve kendi kesene ve imkanına göre ona güzel yemek yapmak veya bir türk kahvesi yapmak güler yüzle eşine ikram etmek veya eşinin söylediği bir cümlede art niyet aramadan pozitif şekilde konuşmak daha daha önemli unsurlar

ben mükemmel değilim eşim de mükkemmel meziyetlerle donatılmış olağanüstü bir varlık değil ama ben mükemmel ortamlar oluşturabilirim bunun için büyük maliyetlere de gerek yok

kocam bana böyle davranması gerekir diyenler erkekler genelde bu işi yapamaz yapısı gereği öyledirler

dışarıda çalışan kadın ev eş ve çocuk sorumluluğu üzerine bir de iş sorumluluğunun bindiğinin farkına vararak hareket etmeli ona göre kendini ayarlamalı

her gün yapılması gereken işler dışında her gün evimizin dört dörtlük olmasına gerek yok ki

ev bir gün az temizlendi bugün ütü yapmayı yetiştiremedim çünkü eşimle ilgilenmek benim önceliğimdi demek büyük bir meziyet ama imkansız değilewet000