Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12 Şubat 2019, 22:19   Mesaj No:78

Mihrinaz

Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Mihrinaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1269
Beğenildi:11839
Beğendi:8986
Takdirleri:26241
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Alıntı:
Sükutu-Ezber Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Giresunlu musun sen sayın yöneticim,,,

Teşekkürler davetin için inşallah bir gün Rabbimizin izmiyle buluşuruz,,,

Yüksekler iyidir havadar olur görme zevki iyi olur,,, Rabbim hayırlara yaşatsın seni oralarda inşallah,,,

Ruhumuz özgür ve gezgin olmakla beraber ( hep beyefendi yüzünden))))) Evet efendim Giresunluyım)) Trabzonda da ikamet edince laz bacı diyorlar..İyi bişey herhalde demiştim. Dilimi ısırmam gerekiyormuş meğer)) Memleketle arası 90 km. ama herşeyiyle birbirinden farklılar..Trabzon insanıyla baktık anlaşamıyoruz kendimizi Dağ Bayır gezmeye verdik.)) Bence tek ve en güzel yeri doğası...

Ben davetimi yaptım..Adresi verdim.))) Gerisi size kalmış efenim...
Amin Allah razı olsun.Cümlemize sağlık afiyet versin Allah...Herkesi bulunduğu yerde huzurlu eylesin...

Ünsüz biri derki;))) ; " içi huzursuzsa bir insanın, dağ bayır, börtü böcek, deniz derya nafile...Huzursuzluğun hamallığını yapan heybesinde umutsuzluk karamsarlık, kör kıskançlık taşır...Kendini bitirir usul usul yavaş yavaş...Umut yeşertebilmek, tanımadığınız birinin duasında yer alabilmek ve birinin yüzüne tebessüm konduranlardan olabilmekte mana...Kolay olan inanın ki bu...O halde gelin zorlaştırmayalım "

Bu fotolar hep bunun için

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~