Konu Başlıkları: Sevgililer Günü
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Şubat 2019, 08:19   Mesaj No:1

mehmet akif2

Medineweb Emekdarı
mehmet akif2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:mehmet akif2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13402
Üyelik T.: 25 Şubat 2011
Arkadaşları:11
Konular: 425
Beğenildi:2286
Beğendi:4876
Takdirleri:3684
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Sevgililer Günü

Sevgililer Günü

ben burda sevgililer günü kutlamanın yanlışlığını bizim adetimiz olmadığını bilmem kimin yaşadığı aşk için öldürülmesi üzerine kutlandığını söylemiyeceğim

ben değinmek istediğim whatsapp durumda alınan çiçekler, pastalar, hediyelerin paylaşılması

durumda mutlu aile resmini alınan çiçeği, hediyeyi görüp de evinde zaten huzursuz olan kişi iç geçirip keşke benim hayatım da böyle olsa demiyecek mi veya geçim sıkıntısı malum zaten dar gelirle geçinen bir ailede kadında bir beklenti oluşmuyacak mı

mutlu aile pozları veren kişilerin de dörtdörtlük yaşamı yok ama gel de buna bakıp eşinden ilgi görmeyen, geçim sıkıntısı çeken kişiye bunu anlat

ya da mutluluğun formülü özel günleri kutlamak hediye almak çiçek almak mı

mutluluk da eşimin bana aldığı hediye de evimde yediğim içtiğim de hepsi bana özel şeyler yani mahrem konular

mutluluk kuru ekmeği yerken eşinle gülerek sohbet etmendir mutluluk eşinle birlikte içtiğin kuru çaydır mutluluk çocuklarının canının sağ olmasıdır mutluluk elindekilerle yetinmektir.............

sosyal medyadan facebook'u okulum için kullandım ama oradaki paylaşımlardan samimiyetsizlikten kaçtım ama whatsapp da böyle devam ederse orayı da kapatmak zorunda kalacağım

geçim sıkıntısının kol gezdiği insanların 1 ekmeğe muhtaç olduğu zamanda dünya para verilip alınan hediyelere ve kutlamalara hele de bunu whatsapp durumda insanlarının gözünün içine sokanlara karşıyım

yok ben alırım gelirim buna yetiyor diyenler lütfen bir yerde paylaşım yapmasınlar ewet000

Konu Sahibi mehmet akif2 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
Sevgililer Günü Serbest Kürsü gün ışığı 3 1353 15 Şubat 2019 08:19
Azılı bir müşrik "Nadr bin Hâris" Kur'an Kıssaları mehmet akif2 0 1308 06 Ekim 2018 20:18
EBU FÜKEYHE (R.A.) KİMDİR? Ashab-Kiram(r.a) mehmet akif2 0 1322 05 Ekim 2018 19:42
Sayın Mustafa Cilasun için yapılacak hatim :(((((( Taziye-İlan-Selamlaşma nurşen35 28 8451 05 Ekim 2018 17:00
TEVHİDİN DELİLLERİ Akaid mehmet akif2 5 1562 01 Ekim 2018 11:18