Konu Başlıkları: HAYIR Çarşısı
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02 Nisan 2019, 13:38   Mesaj No:19

Mihrinaz

Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Mihrinaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1269
Beğenildi:11841
Beğendi:8986
Takdirleri:26241
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Alıntı:
Ebu Ömer Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Rabbim bu güzel ameli başlatan ve yürüten kimler varsa hepsinden Allah razı olsun.
Konuyu okudum ama kıt anladım.

Şöyle mi?
Biz temiz elbise, malzeme vs kargoyla intiyac sahibi aileye mi?
Yoksa size mi? Göndereceğiz. Dağıtım sizin üzerinizden mi olacak.

Bizim kurumlara koliler geliyor. Seri sonu Ayakkabılar, giysiler vs. Dilerseniz bu konuda toplayıp tek adrese gönderelim. Orada sizler tarafından ayiklansin.

Gıda kolileri oluyor. Onlardan bakarım eğer imkan olursa onlarida gönderiniz.

İstanbul içinde olursa daha iyi olur aslında..

Rabbim bu güzel çalışmalarınızı bereketli eylesin kardeşlerim..
Hocam hoşgeldiniz öncelikle. Yoğunluğunuz arasında buraya da zaman ayırıp, destek verdiğiniz için teşekkürler.. Hocam göndereceğimiz ürünleri tek kişi eliyle toplayıp dağıtmıyoruz.İhtiyaç sahibi tanıdığım var diyen kişiyi referans alıp, hazırladığımız kolileri ona gönderiyoruz. Kişiye ulaştırmayı o kişi yapıyor.

Örneğin; İstanbulda ihtiyacı olan bir aileden bahsettiniz bize. Kaç yaş, kaç kişi,cinsiyeti, ihtiyacı kıyafet veya erzak mı? burdan bizlere bilgi verip, isteyen gönüllüler temin ettikleri kadarını gönderiyorlar.

Yakınınızda ihtiyacı olan biri varsa bizimle paylaşmanızı istiyoruz yani...
Şu anda İzmire, 2-3 -4 yaş çocuklarımıza kıyafet temin etmeye çalışıyoruz.Dıyurumuzu bu çarşıda yapıp, kıyafetleri temin ettiğimiz takdirde, ben Trabzondan, siz İstanbuldan, başka biri Sakaryadan koli hazırlayıp kargo ile İzmirdeki bizimle irtibata geçen kişiye gönderiyoruz..
Hocam öneri destek herşeye açığız. Elinizde hangi yaş gurubuna ait kıyafet ayakkabı varsa burdan yazarsanız, şurda ihtiyacı olan var denildiğinde adrese göndermenizi sağlıyoruz..Hepsi bu.İstanbul elbette olur.
Allah niyetlerimizi halis kılsın.

Desteğiniz için Siz bu işleri daha profesyonel yapıyorsunuzdur belki hocam. Bizimki karınca kararınca kendi çabamızla, bu çatı altındaki kardeşlerimizle harekete geçmek, bir iyilik hareketi yapmak..O yüzden desteğinizi bekleriz her daim.

Çok olana değil azda olsa gönülden olana, zahmetini rahmet görecek olan aktif kişilere talibiz...

Eh bizimki de medineweb çatısı altında iyilik, insan,hizmet, medeniyet hareketi sayılmazmı hocam.))))Selametle kalın hocam.

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~