Konu Başlıkları: Bir Avuç FINDIK Selamı;))
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04 Ağustos 2019, 12:01   Mesaj No:1

Mihrinaz

Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Mihrinaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1269
Beğenildi:11841
Beğendi:8986
Takdirleri:26241
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Bir Avuç FINDIK Selamı;))

Bir Avuç FINDIK Selamı;))

Esselam ehli medineweb..Bol işle geldim yanınıza..

Elimde motor yiğidolarimla bahçe dibi temizlemişiz.)) O arada olgunlaşan findiklar bi göz kirptilar. Böyle ponçik ponçik bana baktılar. Beni al beni al daldan der gibi[emoji3]
Ay üzermiyim ben sizi hiç deyip daldım bahçeye. Aşkla sevgiyle dalından kopariyorum herbiricigini"
Demeyi çok isterdim [emoji23]
Tepemdeki sıcakta yumurta pişer, bu nemde insan erir ama bahçe içi püfür püfür esiyor. Dallar ne güzelde sallanıyor. Terapi gibi geliyor..
Demek isterdim lakin üzerimde 4 tane göz bana çakmak cakmak bakıyor dalgami geciyorusn diye[emoji28][emoji32]

Hepinize fındık bahçesinden bir kuble selam efenim... Baktım siz gelemiyorsunuz, fındık işleri de var amaaannn ben fındığı alıp foruma geleyim bari dedim[emoji6]

Hayatinizdan hareket, enerji, hiç eksik olmasın. .

Çok şükür bugunde depresyona giremedim, canım sikılamadı dediginiz günler olsun efenim...

Benim muhterem bahce ahalisi ayaklandilar. Gòze battim.."Elinde telefon cıp cıp oynuyor" demeye başladılar. Bana müsade fındık toplama oprasyonana devam [emoji4] De haydin bahçeye. ))

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~

Konu Sahibi Mihrinaz 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
Dört Entrikacı mı Dört Dahi mi? Duhatul Arab İslam/Dinler/Mezhepler Kara Kartal 1 80 09 Nisan 2024 00:40
Fakire Makarna Sadakası Medineweb.net Videolar Kara Kartal 1 66 08 Nisan 2024 17:02
Başörtülü Bacıma Ters Kelepçe İslami Haberler Mihrinaz 1 47 08 Nisan 2024 03:17
Merhemet Duyğusu Sende Yoxdursa Şiirler ve Şairler Mihrinaz 0 71 05 Nisan 2024 15:20
Gazze Perdenin Yırtıldığı Yer Makale ve Köşe Yazıları Mihrinaz 0 69 01 Nisan 2024 03:25