Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10 Eylül 2019, 08:21   Mesaj No:1

Mihrinaz

Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Mihrinaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1269
Beğenildi:11839
Beğendi:8986
Takdirleri:26241
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Yeni Eğitim Öğretim Döneminde MEDİNEWEB

Yeni Eğitim Öğretim Döneminde MEDİNEWEB

Selamun aleyküm medinewebin kiymetli ögrenci-öğretmen anne - baba eş, abla, ağabey eğitimci ve ögrenci üyeleri. . .

Yeni eğitim öğretim yılı bütün öğrenci ve öğretmenlerimize çocuklarimiza hayırlı olsun. Talim ve terbiyede, hayatın her alaninda İslam perspektifinden bakmayı becerebilen öğretmen / öğrenci / veliler olabilmeyi nasibeylesin Rabbim..
Hedefimiz her zaman -bütün faliyetlerimizde olduğu gibi- "Allah'in razı oldugu" "şeytanın ve nefsinin güdümüne girmeyen kul" donanimina ulaşmak olsun.

Önceliğimiz bilgili insan değil, iyi insan olmalı. Kuru bilgi yığını halini almaktan cümlemizi korusun Rabbim...

Peygamberler İnsanların en büyük ögretmenidirler. Dünya ve ahirete dair her türlü hayırlı bilgiyi insanlara ogretmislerdir.
Zararlı bilginin kaynağı ise şeytandır. Makam,mevki, şan, şöhret, kariyeri önümüze koyar.Allah, seytandan uzak eylesin, akıl-ruh, karakter, ahlak dünyamızı geliştirmeyi ve hayatin her alanini Nebevi uygulamalarla donatmayı nasibeylesin...

Ne kadar yararlı olursa olsun uygulamaya gecirilmeyen bilgi faydasız ilimdir. Peygamberimiz gibi bizlerde fayda saglamayan ilimden Allah'a sığınırız..

Rabbim hepimizi ilmi seven, kendi konumuna göre ilim tahsiliyle meşgul olan, bilmediklerini ògrenen,ögrendikleriyle amel eden, ve baskalarinada öğretenlerden ve dahi İlmiyle sadece Allah'ın rızasını hedeflerden eylesin...

Yeni eğitim öğretim yılı hepimize hayırlı olsun...

Medineweb okulu içinde eğitim-öğretim yılı başlasın. Ders zili çalsın...
Plan/ders ve yoklama defterini açalım. Bakalım bu senenin plan programında neler var hep beraber görelim...
Bizde kalın ewet000

Fi emanillah...

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~

Konu Sahibi Mihrinaz 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
Dört Entrikacı mı Dört Dahi mi? Duhatul Arab İslam/Dinler/Mezhepler Kara Kartal 1 78 09 Nisan 2024 00:40
Fakire Makarna Sadakası Medineweb.net Videolar Kara Kartal 1 65 08 Nisan 2024 17:02
Başörtülü Bacıma Ters Kelepçe İslami Haberler Mihrinaz 1 46 08 Nisan 2024 03:17
Merhemet Duyğusu Sende Yoxdursa Şiirler ve Şairler Mihrinaz 0 69 05 Nisan 2024 15:20
Gazze Perdenin Yırtıldığı Yer Makale ve Köşe Yazıları Mihrinaz 0 66 01 Nisan 2024 03:25