Konu Başlıkları: Korona Abartımı medineweb?
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06 Ağustos 2020, 20:26   Mesaj No:1

Esma_Nur

Medineweb Emekdarı
Esma_Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Esma_Nur isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 4458
Üyelik T.: 19 Ekim 2008
Arkadaşları:0
Memleket:sivas/istanbul/
Konular: 575
Beğenildi:4532
Beğendi:6129
Takdirleri:24126
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Korona Abartımı medineweb?

Korona Abartımı medineweb?

Dünyayı dokuz aydır ,ülkemizi altı aydır allak bullak eden bir virüs! hakında aylardır yazılıyor çiziliyor sıfır sıfır elde var sıfır millet korku pank kimi hiç umursammazken kimide ewden adım atamıyor.Bazılarına göre öyle bir virüs yok normal bildiğimiz grip kimilerine göre gelirse öldün.bağısıklık kuvvetlendiren takviyeler besinlere talep çoğaldı hijyen adına dezenfektan ürünlerin satışında patlama yaşandı.Sosyal mesafe dendi hekes birbirinden uzak durdu,maskesiz olmaz dendi tüm dünya adeta peçelendi..bazılarına görede devletleri oyalama politikası patlamalar virüsler normal değil bu olanlar beynimde deli sorular..bu konu hakkında çok yazıldı çizildi kopyla yapıştır yapmak istemedim içimden geçenleri paylaşmak sizinde fikirlerinizi almak istedim gerçekden bu virüs çok fecimi yoksa normal gripmi etrafınızda geçirenler varmı? bakıyorum testi pozitif olanların bazısı ayakda bazısıda yatak döşek hatta ölümcül! eee ztn gripde kronik hastalığı olanlarda agır seyretmiyormuydu? 65 yaş üzeri dikkatli olmalı aşı olmalı denmiyormuydu ? biraz daha bekleyip orjinal haberler paylaşacağım sizinle varsa yakınlarınızdan bu hastalıkla cebelleşşen birebir ilk ağızdn duymak isteriz..

Ne MUTLU MÜSLÜMANIM DİYENE....

Konu Sahibi Esma_Nur 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
Ne söylerdin? Gündem/ Manşetler Kara Kartal 2 80 01 Mart 2024 08:31
Emine Aba Pazarda Videolar/Slaytlar Esma_Nur 8 353 04 Aralık 2023 17:23
Nehirden denize özgür Filistin 🇵🇸 Videolar/Slaytlar Kara Kartal 1 100 01 Aralık 2023 16:41
Hayallerimizi gerçekleşdirme bölümü Kişisel Gelişim ve Psikoloji Kara Kartal 12 394 01 Aralık 2023 16:29
Çok önemli tesbit Sağlık / Beslenme Esma_Nur 0 109 25 Kasım 2023 20:21