Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.PEYGAMBERLER-ASHAB-I KİRAM-ALİMLER.::. > Peygamberler-Ashab-ı Kiram-Alimler > Alimler(Rh)

Konu Kimliği: Konu Sahibi Dur_Hele,Açılış Tarihi:  08 Şubat 2015 (20:55), Konuya Son Cevap : 12 Şubat 2015 (23:37). Konuya 32 Mesaj yazıldı

Beğeni Aldı1Kez Beğenildi
Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 12 Şubat 2015, 10:52   Mesaj No:21
Medineweb Sadık Üyesi
Durumu:ali70 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 36490
Üyelik T.: 14 Aralık 2013
Arkadaşları:17
Konular: 38
Beğenildi:236
Beğendi:586
Takdirleri:449
Takdir Et:
Standart Cevap: hz.mahmut ustaosmanoğlu efendiyi ziyaret

Alıntı:
FECR Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Burada Cübbeli'ye hakaret falan yok. Cübbeli'nin "Kaynak sormayın" sözünü kabul etmeyenler için "İşte kendi görüntü ve sesinden kaynak" diye bir video yüklendi. Montaj ya da uydurma diyenler bunun delilini ortaya koymaları gerekmez mi? Ya da taraftarları "Hoca bu konuda yanılmıştır, hata etmiştir vs" demeleri gerekmez miydi?
Gerçek İslam Alimleri her zaman için şu sözü söylemişlerdir.(İmamı Azam -İmam Malik gibi vs):
"Rasulullah a.s hariç herkesin sözü kabul ve red edilebilir"

"Kendi İmamını taklid yüzünden sahabe kavlini terk eden kimseye tevbe teklif edilir"

" Ben bir beşerim hata da ederim, isabet ederim. Rey ve içtihadlarımı inceleyin. Kur'an ve Sünnete uyan her sözümü alın, onlara uymayan bütün sözlerimi terk edin"

Bugün ise insanlar kendi cemaatinin aliminin her sözünü hüccet kabul ediyor, yanlışları bile tevil etmeye yöneliyor. İşte eski alimler ile yeni alimler arasındaki fark
Sevgili Fecr hocam seni severim. Cübbeli bir insan. İnsanlar hata yapar. Benim sizin getirdiğiniz videoya yönelik bir eleştirim yok. Eleştirim telefon dinleme kaydıyla alakalı...
Alt 12 Şubat 2015, 10:57   Mesaj No:22
Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Emekdarı
bilinmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:bilinmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13966
Üyelik T.: 27Haziran 2011
Arkadaşları:0
Konular: 309
Beğenildi:178
Beğendi:15
Takdirleri:560
Takdir Et:

Alıntı:
ali70 Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Tamam Zülküf tamam. İstediğin gibi yazabilirsin. Daha laf edersem...

Yalınız bir soru sorayım: O telefon konuşmasını kopyalayıp, sonra da (beni hiç ilgilendirmez) malum şahısların yerine Zülküf yazsam...
Sonra da sen bana yalan yanlış yazma desen...
Ben de yalan yanlış olduğunu nerden biliyorsun desem... Ne ya-par-sın?

Ne istersen onu yap,
İstediğini yapmakta özgürsün.
Ama yarın bir gün yaptıklarınla yüzleşirsen,
Nereye gideceğini bilmem ama sakın benim yanıma gelme...

he ali70 he
Alt 12 Şubat 2015, 11:07   Mesaj No:23
Medineweb Sadık Üyesi
Durumu:ali70 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 36490
Üyelik T.: 14 Aralık 2013
Arkadaşları:17
Konular: 38
Beğenildi:236
Beğendi:586
Takdirleri:449
Takdir Et:

Alıntı:
bilinmez Üyemizden Alıntı Mesajı göster

ALİ 70 kendi başına aldığı karar,ona verilen yetkileri istediği gibi yani kendi hoşuna gittiği gibi alarak ve böyle olduğu için doğru değildir....
Muhsin hocam, benim editörlüğüm konusunda size şikayet var. Zülküfün benim editörlüğümü çekemediği, rahatsız olduğu konusu burada gayet açık ve net. Beni size şikayet ediyor. Yorum yapmayacağım. Eğer rahatsızlık veriyorsam bırakabilirim.

Alıntı:

Yoksa kendi fikir ve düşüncesinede açık olan BU KONUDA KENDİSİDE KENDİSİNE VE İLMİNE YAKIŞIR ŞEKİLDE YAZMIŞTIR....
Ne demek istiyorsun Zülküf? Ne demek kendine yakışan? Senin bakış açınla bunu hakaret olarak alıyorum.

Öte yandan, benim inancıma göre bir yanlış görürsen elinle düzeltirsin,
Olmadı dilinle düzeltirsin,
Olmadı kalbinle...

Ben bir yanlış gördüm... Bu telefon görüşmesinde orada paraya tamah eden kişinin isminin yerinde Zülküf de yazabilirdi. Müdahale etmemek gerekirmiş onu anladım. Eğer biri böyle bir yazı yazarsa bir gün, uğraş dur düzeltecem diye artık hiç umrumda değil. Senin yazılarına bakarsak, o yazıyı yazana da fikir ve düşünce hürriyeti deyip hak verecez demek ki... Anladım Zülküf anladım... Seni çok iyi anladım...

Anladım ki ben kendime yakışanı yapmışım.
Anladım ki sen de kendine yakışanı yapıyorsun.

Alıntı:

yalnız başkasının ahlakilikten ayrılmadan yapacağı fikrine KİLİT VURMAK HİÇBİR EDEBE VE İNSANLIĞADA SIĞMAZ BUDA BİLİNE...
Buyur yaz... Kilidin açıldı...

Ben edebim gereği dedi kodu ve iftira olmasın diye kilit vurmuştum... Demek ki edepsizlikmiş.
Sen de edebin gereği gerçekleri yazmaya devam et canım kardeşim.

İnsanlığa sığmadığını bildirdiğin için teşekkür ederim. Bildim... Susuyorum...kimseye-söyleme000
Alt 12 Şubat 2015, 11:10   Mesaj No:24
Medineweb Sadık Üyesi
muallime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:muallime isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 14876
Üyelik T.: 01 Aralık 2011
Arkadaşları:13
Konular: 134
Beğenildi:137
Beğendi:67
Takdirleri:484
Takdir Et:

Cübbeli Ahmet Hocanın halkı aşağılayarak ''kaynak bilmezler'' tavrı doğru değil.

Toplanan paralar hakkında aşırı iyiniyet doğru değil. ''Sadakanın ve zekatın yerine ulaşıp ulaşmadığına bakmak vaciptir '' (kaynağını araştıramayacağım şimdi )

İşid'in İslama verdiği zararı değme masonlar,kefere yapamadı şimdiye kadar,Amerika bile yapamadı . İSLAM dünyasının cesaretini kırdı,kendini anlatma pozisyonundan savunma pozisyonuna düşürdü.Bütün Müslümanları diri yakan ve kafa kesen iğrenç mahluklar durumuna düşürdü.

İŞİDİN yaptığının delillerini istemenize de şaştım kaldım .. (Her konuya delil isteme bahsini sonra yazacağım inşaalh )

Şia hocalarından biri ,sünnilerin kaynaklarını kullanarak delillendirmiş.

Ehl-i Sünnet kaynaklarından Naim Bin Hammad'ın "Kitab-ul Fiten" isimli kitabında "Fi Huruci Beni-l Abbas" bölümünde geçen rivayet aynen şöyledir:

"... Ali Bin Ebi Talib Radiyallahu Anh'tan ki şöyle dedi: "Siyah bayrakları gördüğünüzde yere kapanın, ellerinizi veya ayaklarınızı oynatmayın. Sonra zayıf bir topluluk çıkar ki (başta) onlara itina edilmez, kalpleri demir parçaları gibi (katıdır), devlet iddiasıyla ortaya çıkarlar, ahde vefa göstermez, sözleşmeye uymazlar, hakka çağırırlar ama kendileri hak ehli değildirler, isimleri künyedir (Ebu Bekir gibi), nisbetleri memleketleridir (el-Bağdadi gibi), saçları kadın saçı gibidir, sonra aralarında ihtilafa düşerler ve Allah hakkı istediğine bahşeder."

Dün akşam büyük bir alim, Arap aleminden büyük bir ulema, 2 hadis şerif gönderdi. Çok mühim hadisi şerifler. Bu hadisleri'de Naim bin Hammad ( İmam Buhari'nin Hocası) , el-Fiten ve'l-melâhim adlı kitabından inceleme fırsatım oldu... (BU KİTAP 1200 sene evvel efendimizin hadis-i şeriflerini rivayet etmiş bir kitap...

''Siyah Sancakları gördüğünüz zaman, bulunduğunuz topraktan ayrılmayın. Sakın harekete geçip onlara kavuşmak istemeyin. Ellerinizi ve ayaklarınızı onların yolunda kıpırdatmayın...'' Sonra maddi güçleri görülmeyen, önceden devletleri ve gurupları olmayan zayıf bir topluluk çıkacak. Bu zayıf topluluk, bir devlet kuramaz, bu topluluk kimseye zarar veremez zannedilecek ama, kalpleri demir parçaları gibi katı kalpli olacaklar. Onlar devlet kurma iddiasındadırlar. Hiç bir sözü dikkate almayacaklar, (ne barış anlaşması, nede karşılıklı müzakere...) İnsanları hakka çağıracaklar, fakat kendileri hak yol üzerinde olmayacaklar. İsimleri künyeli olacak. Asla kendi isimlerini kullanmayacaklar. Örneğin ebu turab (toprağın babası) gibi künyeler kullanacaklar. Nisbetleri karyeler olacak. Onların nisbeti yok. ''EL BAĞDADİ,EL MAKDİSİ'' ( Kudüslü, bağdatlı) gibi yaşadıkları yada doğdukları karyeler onların soy bağları olacak. Onların alametleri, kadın saçları gibi uzun saçlar bırakmalarıdır. Yaktıkları fitne ateşi, önce Şam'ı, sonra bütün ırağı, ve sonunda bütün Arap yarım adasını karıştıracak. Müslümanların canları bize helal dir diyerek müslümanlar şehit edilecek. Müslümana kafir yaftası vurarak, bu adam kafir oldu denilerek, kızlarını ve hanımlarını ganimet olarak alacaklar, Müslüman kafir oldu denilerek Müslümanın malını alacaklar... Onlar denizdeki dalgalar gibidirler, hiç bir amaçları ve gayeleri yoktur...Şuursuzca, ne yaptığını bilmez bir halde etraflarına saldıracaklardır...

Mustafa özcandan alıntı :
“Benden sonra size dört fitne gelecektir. Birincisinde, kanlar (dökülmesi) helal kılınacaktır. İkincisinde hem kanlar hem de mallar helal kılınacaktır. Üçüncüsünde ise hem canlar hem mallar hem de uçkurlar helal kılınacaktır. Dördüncüsü ise örten, kapatan, bürüyen kör ve sağır bir fitnedir; denizdeki dalgalar gibi kabarır, hareket eder. Hiç kimse ona karşı bir sığınak bulamaz. Şam’da tayf ve karaltı gibi dolaşır; Irak’a çöreklenir. Eliyle ve ayaklarıyla el Cezire’yi (Kürt bölgesi) vurur (Cübbeli Ahmet Hoca’nın bu hadisteki el Cezire’yi Suudi Arabistan olarak yansıtması isabetli olmasa gerek). Ümmet, derinin tabakhanede çekiştirilmesi gibi çekiştirilir, belaya maruz kalır. Kimse ‘yeter, yeter’ diyemez ve bir yerden kalksa diğer yerde patlak verir ve çöreklenir (hadis no: 87, s: 31)….” alıntı bitti.

Bu Hadistekiler İŞİDDİR değildir bu da beni ilgilendirmiyor ,Beni ilgilendiren Müslümanların halü parişan halleri,ya çok saf , ya çok kindar ,ya Adaletsiz, Ya kör ...çekişme halinde , birbirinden nefret eder halde olmaları ....

Rasulullah (s.a.v) buyurdular ki:

“Yakında diğer milletler, açların bir çanak etrafında toplanması gibi sizin etrafınızda, sizi yemek için toplanacaklar!”Biri, Rasulullah’a (s.a.v) sordu:

–Ey Allah’ın Rasûlü! dedi, o gün biz az mı olacağız ki bizi yemek için bizim etrafımızda toplanacaklar?Rasulullah (s.a.v) şöyle buyurdu:

–“Hayır, bilakis, o gün siz çok olacaksınız! Lakin sizler selin (sürüklediği) çöp gibi olacaksınız! Allah, düşmanlarınızın göğüslerinden size karşı korkuyu kaldıracak ve sizin kalplerinize vehn atacaktır!”Bu sefer de bir başkası, Rasulullah’a (s.a.v):

–Ey Allah’ın Rasulü! Vehn nedir? dedi.Rasulullah (Sallallahu Aleyhi ve Sellem) şöyle buyurdu:

–“Hayatı sevmek ve gerektiği zaman ölümü göze almamaktır.” (Ebu Davud 4297, Ahmad bin Hanbel Müsned 5/287)

Onun içindir ki Üstad Bediüzzaman, “Alem-i İslam’a indirilen darbelerin en evvel benim kalbime indirildiğini hissediyorum.”“En büyük musibet dine gelen musibettir.” demiş,“Dünya dolu bela başında varken (yani İslam darbe üstüne darbe yerken) ne bağırırsın küçük bir beladan!”diyerek kendini düşünmeyi kınamıştır.

Sonuç olarak ;

“De ki: "Babalarınız, oğullarınız, kardeşleriniz, eşleriniz, akrabanız, (aile efradınız), elde ettiğiniz mallar, durgun gitmesinden korktuğunuz ticaret, hoşunuza giden konutlar sizce Allah’tan, Peygamberinden ve Allah yolunda (hizmetten ve) savaşmaktan daha sevgili geliyorsa, Allah’ın buyruğu gelene kadar bekleyin. (Allah’ın azabına hazır olun.) Allah fasık kimseleri (Allah’ın ve Peygamber’in emrinden çıkmışları) doğru yola eriştirmez." (Tevbe, 9/24)

Allah Sonumuzu hayr eylesin ,

Alt 12 Şubat 2015, 11:56   Mesaj No:25
Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Emekdarı
Takdir Et:

Batı işidden öncede islamı bir öcü olarak görüyordu şimdide,Rasulullah ı eli kanlı cani müslümanlarıda yam yam gerici olarak lanse ediyordu.

Batı bütün ekonomik kaynaklarıyla , kurgusal oyunlarıyla ayrıca canla hırşla islamı kötülemeye çalışabilir.Bunlar hep bir süreçtir. Önemli olan burda müslümanlık iddasında bulunanların ne yaptığıdır.

Bunlar hep bir süreçtir....

işid ırakta pikniğe gitmiş.daha sonra orayı beyenmiş ve burası yaşanmaya değer bir yer,hadi bizde burda kalalım mı diyerek başlamış bir yapılanmamıdır.İşidin orda çıkmasına sebeb nelerdir?

Irakta milyonlarca insana tecavüz edilmiş,çocuklar yetim ve sakat bırakılmış,orta doğuda nereye baksanız aynı feryat figan,vaveyla ve öyle bir psikoloji ki ancak yaşayanların anlayacağı bi zillet.......

Annesine,karısına,kızına ve hatta kendisine tecavüz edilmiş,çocuklarına varıncaya kadar aşağılanmışlığı muallimliklerle,kürsülerde din anlatıp yazmakla,çizmekle bir yerleri karalamakla anlamak zaafiyettir ve zilleti oturduğu yerde kabul edip VEHN E düşmek değilmidir..

Maalesef muallime abla,kalemşör ve kelamşörler tevbe 24 bırakın yaşamayı anlayamaz bile....işid oluşmasındaki süreç piknik yapmaya gidmekten ötedir.

Birileri ortadoğuda tecavüzlere devam ederken ve tecavüzcülerle işbirliği yapan satılmış halklara karşı, birileride karşı çıkınca haddi aşabiliyorsa bu psikolojiyide anlamak için birazda empati yaparak düşünmek lazım değil mi? Cübbeli ahmetler ve hocaları O ŞATAFATLI KATLAR YATLARDA OTURARAK ANLAYAMAZ ANCAK VEHN e düşebilirler
Alt 12 Şubat 2015, 14:09   Mesaj No:26
Medineweb Site Yöneticisi
Medine-web - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Medine-web isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 1
Üyelik T.: 14Haziran 2007
Arkadaşları:7
Konular: 339
Beğenildi:1162
Beğendi:331
Takdirleri:7539
Takdir Et:

Alıntı:
muallime Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Cübbeli Ahmet Hocayı neredeyse 10 yıldır takip ediyordum, (ünlü olmadan önce de ),hakkındaki eleştirileri de görüyorum..Eleştirilerin bir kısmında haklılık payı da var. Yıllarca belli bir kesime hitap ettikten sonra ,birden hitap ettiği kesim değişince orta bir yol tutturamadığını düşünüyorum. (Yersiz taziyesi de ondan ... )

Cübbeli Türkiyenin sayılı alimlerdendir.Her ne kadar konuşmalarında büyük çamlar devirse de böyledir.Hatta Ehli Sünnet Hocalarının ,''onun çevirdiği çamların cevabını vermeye çalışmaktan kendi işimize bakamaz olduk'' dediklerini de biliyorum.

Hataları çok ama ,Muhsin Hocam ,İŞİD kadar tehlikeli sözünüze şaştım kaldım. İnternette araştırmaya gelince ,her hoca için reddiyeler hatta aşağılamalar var.Nurettin Yıldıza neler yapıldı biliyorsunuz.

Herkes istediği Hoca için iyi ve kötü şeyler bulabilir ve bunlara inanabilir.Bu sitenin çok muteber gördüğü hocaların da hakkında videolar var.

(Dinde parçalandılar. Her grup, kendi yollarını doğru sanıp sevinmektedir.) [Müminun 53]

Bu birinci mesele ....

İkinci mesele de ;aslında bu konu yönetim odasında konuşulsa daha iyi olacaktı.Daha önce de başka editörler için aynısı olmuştu.Sorumluluk veriyorsunuz ,yetki vermiyorsunuz. Eğitimde en kötü şeydir bu ,...Medineweb'e de aynısı olmuştu.Hem ali kardeşin hem medineweb'in aldıkları kararlar doğru değildi tamam ama yönetim odasında konuşun kendileri kaldırsınlar .Ya size sorsunlar ,ya da onların karar ve uygulamalarını kaldırmayın.

Ali Kardeş şimdi bir şiirle karşılık verirse olmaz yani
Bedia Hocam,
  • şahsım ve Medineweb olarak şu prensibi hep uyguladık."İslami ahlak kurallarına aykırı olmamak kaydıyla her düşünceye açık, her yoruma müsaade edilir". Bir ateist veya ataist gelip burada düşüncesini hür sansürsüz bir şekilde dile getirebilir. Tek şartımız "Ahlak edep saygı". Kimseye neden böyle düşünüyorsun neden böyle yazdın suçlamasında bulunmayız. karşı düşüncelerimizi ahlak çerçevesinde cevap veririz.eleştirmek ile hakaret etmek farklı şeyler olduğunu hep dile getirdik. Yazılarını yada uyeliklerini sildiğimiz mevzularda, neden böyle düşündün suçlaması değil neden hakaret ettin suçlaması idi. Bu konuda taviz vermedik vermeyiz.
  • çok yakın arkadaşlarımın onlarca eleştirisine muhatap oldum.bu site kürt sitesidir yöneticisi kürttür o halde burası bizim dayatmalarına boyun eğmedim. Reelde görüştüğüm bu kardeşlerimi banlamaktan çekinmedim. Ümmet arasına tefrika ırkçılık holiganlık ve fitnelere izin vermemeye çalıştık.biz kürt gurubuyuz diye kendilerini tanımlayan o kardeşlerim hepsi bu siteyi terk etti. bu gurubun sözcülüğünü yapan BİR KARDEŞİMİZ AYNI ZAMANDA SİTE ADMİNİ İDİ. Görevden almaktan çekinmedim. Adil olmaya çalıştık hata yapmışsak Allah affetsin isabet etmişsek Elhamdülillah.
  • Ben Müslümanım Müslümanların temsil ediyorum diyen cemaat ve gurupların hatası ferdi değil geneli yaralar, İslami yaralar. işidin yapmış olduğu fiiller de bu anlamda ıslama zarar vermiştir. Öyle bir duruma geldi ki çarşaf giyen kardeşim sakal bırakan kardeşim işid olmakla suçlanır hale geldi. İşte bu tahribatı dile getirmeye çalıştım. Ahmet hocanın paparazzi Televole programlarına malzeme vermesini de bu anlamda eleştirdim. işidin tahribatı ile örnek vermeye çalıştım. Yine geçmişte çalışmalarına takdirle baktığım Adnan Oktar...görsel belgesel çalışmalarını çok beğenir izletirdim öğrencilerime. çokda faydası olurdu.o kadar güzel hizmet idi ki insanları imana getirmek zorunda bırakırdı. Bu adam şimdi etrafına almış hafif meşrep bir sürü kadını... tv sini kadınlar matinesine çevirmiştir. Yıkıldığımız üzüldüğümüz budur hocam. Yine geçmişte sitemizde köşe yazarlığı yapan ihsan eli açık gezi parkının lideri...bunun köşe yazarlığını aldığım dönemde acımasızca eleştirilmiştim.bu mudur İslam hocam? bu şaklabanların islama verdiği zararı inkar edebiliriyiz? yine bunlardan birisi fethullah hoca....hangisini sayayım.
  • site olarak üyesi ile yönetimi ile hepimiz kardeşiz. resmi sıfatı yoktur. tüm editörlerimiz hem sorumlu hem yetkilidir. Hepimizi bağlayan üye olurken kabul ettiğimiz Medineweb kurallarıdır. o kurallar çerçevesinde herkes yetkisini sonuna kadar kullanır, Kullanıyorlar.Ali hocamızı bu anlamda kardeşane eleştirdim. Bu eleştirimi olgunlukla karşılayacağından emin idim ki yanılmadım. Allah razı olsun.

Büyükler fikirleri,Ortalar olayları,Küçükler kişileri tartışır.
Alt 12 Şubat 2015, 14:14   Mesaj No:27
Takdir Et:

Alıntı:
Allahın kulu_ Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Evet busite cubbeliden nefret ediyor bunu anliuorum burasi islamoglu ve ali seriati taraflari var bunun farkindayim
19. Madde burada islevi yitirmis
Yasaklar sadece 2 hoca icin gecerli olmus hayirli olsun
El insaf Abla

Alt 12 Şubat 2015, 14:33   Mesaj No:28
Takdir Et:

bilinmez Nickli Üyeden Alıntı [Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Yoksa kendi fikir ve düşüncesinede açık olan BU KONUDA KENDİSİDE KENDİSİNE VE İLMİNE YAKIŞIR ŞEKİLDE YAZMIŞTIR....

Ali hocaya özür borçlusun Zülküf.!! bu yakışıksız sivri dilin arada hortluyor.Lütfen Allah için özür dile helallik al.

bilinmez Nickli Üyeden Alıntı [Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...]

ALİ 70 kendi başına aldığı karar,ona verilen yetkileri istediği gibi yani kendi hoşuna gittiği gibi alarak ve böyle olduğu için doğru değildir....

ona biz karar verelim değil mi Zülküf?

Ali70 Nickli Üyeden Alıntı [Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Muhsin hocam, benim editörlüğüm konusunda size şikayet var. Zülküfün benim editörlüğümü çekemediği, rahatsız olduğu konusu burada gayet açık ve net. Beni size şikayet ediyor. Yorum yapmayacağım. Eğer rahatsızlık veriyorsam bırakabilirim.

Hocam Lütfen.

Alt 12 Şubat 2015, 17:31   Mesaj No:29
Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Emekdarı
Takdir Et:

Alıntı:
Abdulmelik Üyemizden Alıntı Mesajı göster

Ali hocaya özür borçlusun Zülküf.!! bu yakışıksız sivri dilin arada hortluyor.Lütfen Allah için özür dile helallik al.

EL CEVAB..Gözüm senin için helal kesim yapılmış çiğ tavuk bile yerim,yalnız burda yalnış anlaşılmışım bu cümlemden kastım HER KES KENDİ YAZDIĞI KENDİNE HASTIR,KENDİ FİKİR DÜŞÜNCESİNİ YANSITIR,ALİ 70 in ki kendini,benimki beni,sizinki de sizi,bunda herhangi bi art niyet veya kötülük zerre kadar düşünülmemiştir.

ona biz karar verelim değil mi Zülküf?

EL CEVAB...Burda böyle bir duruma yeltenmemişim,onun için uzatmıycam

Ali70 Nickli Üyeden Alıntı [Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Hocam Lütfen.

En sonundada ALİ70 arkadaşın yaptığına bendende lütfen
Alt 12 Şubat 2015, 17:35   Mesaj No:30
Medineweb Üyesi
küskün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:küskün isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 45598
Üyelik T.: 20 Ekim 2014
Konular: 52
Beğenildi:46
Beğendi:0
Takdirleri:11
Takdir Et:

Abdülmelik hoca:Ali hocaya özür borçlusun Zülküf.!! bu yakışıksız sivri dilin arada hortluyor.Lütfen Allah için özür dile helallik al.

Zülküf Hoca :EL CEVAB..Gözüm senin için helal kesim yapılmış çiğ tavuk bile yerim,

İTİRAZ : itiraz ediyorum. Bilinmez hocamız siyasi bir manevra ile geçiştirdi. Özür dilemedi çığ tavuk yedi

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: