Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB FORUM GENEL.::. > Genel Konular > Bilgi Dağarcığı

Konu Kimliği: Konu Sahibi İmanehLi,Açılış Tarihi:  08 Ekim 2012 (23:10), Konuya Son Cevap : 24 Mart 2017 (19:06). Konuya 11 Mesaj yazıldı

Beğeni Aldı2Kez Beğenildi
Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 10 Ekim 2012, 17:47   Mesaj No:11
Medineweb Sadık Üyesi
Esadullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Esadullah isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 15316
Üyelik T.: 18 Aralık 2011
Arkadaşları:3
Memleket:Kayıp bir Kentten
Konular: 143
Beğenildi:280
Beğendi:94
Takdirleri:3260
Takdir Et:
Standart Cevap: Halk-eden Yaradan Bir dir Tek dir

Alıntı:
Yitiksevda Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Esedullah kardeş Tasavvuf dininin sapkınlıkları ile uğraşmak istemediğim için Zülküf kardeşimede uğraşmaması için telkinde bulundum kimse ile uğraşmak istemiyorum kim nasıl inanıyor ve neye itaat ediyorsa onun kuludur gayriside yoktur Tartışmalardan uzak duruyorum Saygılar...

Sanal hayat ile gerçek hayat arasındaki farkı anlamak isteyenler öncelikle gerçek hayatta varolan sorunlar ile ilgilenmeli toplumun dertleri ile dertlenmeli ...
Sizle bu konularda daha önceden münazara ettik zaten sizi tanıyoruz kardeşim elbette nasihatta bulunacaksınız ama kırıcı olmak gereksiz değilmi ...

İnsanlarla uğraşmak sanattır zaten herkes uğraşamaz, inançlar tartışılabilir ama BEN demek ve BEN de ısrar etmek ve bunuda insanları itham ederek dikta etmek yanlıştır...

Tartışmak isteyen yok zaten ama acılan konuların arasına ısrarla Tasavvuf, Tarikat kelimelerini sokmak ve bunun üzerinden yapılan kırıcı ithamlar buna sebep olmakta, sonuçta susmak bir yere kadardır...Tartışılması gerekene cvbımız her zaman vardır had olsun yeterki karşıdaki at gözlüğü ile gezmesin

Bu konuda hakısınız merak ediyorum burda Kuranı savunup herkesi ŞİRK ve KÜFÜR erbabı gören muvahhidler nasıl bir yaşam sürmekte reel de, Allah c.c. herkese hakk olanı görebilmeyi nasip eylesin...

vesselam
Alt 24 Mart 2017, 19:06   Mesaj No:12
Medineweb Acemi Üyesi
İmanehLi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:İmanehLi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 19480
Üyelik T.: 23Haziran 2012
Arkadaşları:0
Konular: 4
Beğenildi:95
Beğendi:77
Takdirleri:498
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

her bedenin bir başı her başında bir aklı vardır.aklı yanlız kendinde olduğuna varanlar kendi bildiklerini doğru sananlardır.
su damlası beğendi.

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: