Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB MİZAH.::. > Tebessüm-Mizah Alanı > Fıkralar-Hikayeler

Konu Kimliği: Konu Sahibi nergiz,Açılış Tarihi:  16 Temmuz 2009 (14:44), Konuya Son Cevap : 29 Temmuz 2009 (14:26). Konuya 1 Mesaj yazıldı

Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 16 Temmuz 2009, 14:44   Mesaj No:1
Medineweb Aktif Üyesi
nergiz  - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:nergiz  isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 7328
Üyelik T.: 23 Şubat 2009
Arkadaşları:3
Konular: 29
Beğenildi:5
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Ateist ve Ayı

allah' inkar edersin ha!!!!

Ateist bir adam bir gün ormanda geziyor ve etrafındaki güzelliklere bakıyormuş.
"Evrim ne güzellikler yaratıyor!" diye düşünüp mest oluyormuş.
Birden arkasında kocaman bir ayı belirmiş ve onu kovalamaya başlamiş. Adam bütün gücüyle kaçıyormuş ama her arkasına bakışta ayının daha yaklaşmış olduğunu farkediyormuş.
Dakikalarca süren bir kaçışın sonunda adamın ayağı yerdeki dala takılmış, ayi adamın üzerine atlamış, pençesini kaldırmış. Tam vurmaya hazırlanırken adam

"ALLAHIM!!!" diye bağırmış.

Bir anda zaman durmuş, ayı donmuş, ormandaki nehir bile akmaz olmuş.
Bir anda orman kararmış ve gökyüzünden bir ışık hüzmesi adamın üzerine parlamiş.
Çok derinden gelen ilahi bir ses adama:
- "Yıllarca bana inanmadın, yaratılışı kozmik bir kazaya bağladın, sana bu durumda yardım etmemi mi istiyorsun? Seni sevgili bir kulum mu saymalıyım?" demiş. Adam utanç içinde:
- "Biliyorum bunca yıldan sonra dindar biri olmayı istemem haksızlık, ama belki AYIYI dindar yapabilirsiniz." demiş.
Ses: - "Peki." diye karşılık vermiş ve ışık kaybolmuş.
Nehir tekrar akmaya baslamis. Herşey eski haline dönmüş. Ayı pençesini indirmiş, iki pençesini de göğe doğru çevirmiş, ve konuşmaya başlamiş:

- "Tanrım, senin rızkınla orucumu açıyorum, hamdolsun verdiğin nimetlere."

Alıntı...

Konu Sahibi nergiz 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
Sivrisinek'teki Mucize Bilgi Dağarcığı Tuba_ 5 2416 25 Nisan 2013 12:41
Mutlaka İzlemeniz Gereken Bir Video ! Videolar/Slaytlar Esma_Nur 1 1476 25 Şubat 2013 10:37
Hayvan Resimleri Resim/Karikatür enderhafızım 84 25742 11Haziran 2012 23:07
Carpe diem Komik Paylaşımlar nergiz 0 1316 18 Şubat 2012 19:15
Kendini Gerçekleştiren Kehanet! Serbest Kürsü Efser 1 1888 31 Mart 2010 17:14

Alt 29 Temmuz 2009, 14:26   Mesaj No:2
Durumu:malikelşahbaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 9347
Üyelik T.: 20 Temmuz 2009
Arkadaşları:0
Konular: 5
Beğenildi:0
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart allah' inkar edersin ha!!!!

adamın biri doğada gördüğü her şey ne gözel kendiliğin den oluşmuş diyor adam allah'ı inkar ediyor sürekli bir gün ormanda yürürken çalıların arasından bir ses geliyor çalıların arkasına baktığın 'da bide ne gürsün kocaman bir aslan adam arkana bakmadan koşmaya başlar tanrım tanrım kurtar beni bu hayvanda aslan tam üstüne atlarken o anda her şey donoyor ve her taraf sesiz oloyur bir ses geliyor gökten ümrün boyunca allah'ı inkar ederdin şimdi zorda kaldın allah'ım yardım et diyorsun adam allah'ım beni bu hayvanda kurtar bundan sonraki hayatım' da seni inkar etmem ve her şey normale dönüyor aslan oldoğu yerde kalıp ellerini havaya kaldırark allah'ım senin rızan için oruç tutum senin verdiğin rızık için sana şükürler olsun deyip adamın üstüne atlar ve adamı yer

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)