Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > .::DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI.::. > Diyanet İşleri Başkanlığı > Genel Arapça

Konu Kimliği: Konu Sahibi alya dua,Açılış Tarihi:  12 Ocak 2015 (16:24), Konuya Son Cevap : 13 Eylül 2015 (14:08). Konuya 2 Mesaj yazıldı

Beğeni Aldı2Kez Beğenildi
  • 2 Beğenilen arapcaokulu
Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 12 Ocak 2015, 16:24   Mesaj No:1
Medineweb Kıdemli Üyesi
alya dua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:alya dua isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 20351
Üyelik T.: 20 Eylül 2012
Arkadaşları:8
Konular: 5
Beğenildi:22
Beğendi:8
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Arapça Yds ve Yüksek Lisans

Arapça Yds ve Yüksek Lisans

Arkadaslar ilitam 3.siniftayim.ve yuksek lisans yapmak istiyorum.nisan ayinda nasipse yds ye girecegimHangi kaynaklardan calismaliyim ve nasil bir yol izlemeliyim?tecrubeli arkadaslardan yardım bekliyorumo.

Konu Sahibi alya dua 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
aöf kitabına ihtiyacım var 1.SINIF*Güz Dönemi* nurşen35 5 1958 21 Eylül 2015 12:15
Arapça Yds ve Yüksek Lisans Genel Arapça nurşen35 2 3148 12 Ocak 2015 16:24
sitedeki yeterlilik kitaplarından hangisini... DHBT-Hazırlık/Notlar/Özetler Medine-web 10 6926 18 Temmuz 2013 11:07
2013 yılında tekrar yeterlilik sınavı yapılacakmış Soru Cevap Arşivi makbergülü 8 2449 03 Temmuz 2013 09:40
Arapça soruları olanlar buyrun İlahiyat Öğrencileri İçin Genel Paylaşımlar elif1979 11 6558 16 Ocak 2013 13:50

Alt 13 Eylül 2015, 13:32   Mesaj No:2
Durumu:arapcaokulu isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 50649
Üyelik T.: 13 Eylül 2015
Arkadaşları:0
Konular: 0
Beğenildi:5
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Cevap: Arapça Yds ve Yüksek Lisans

[QUOTE=alya dua;367659]Arkadaslar ilitam 3.siniftayim.ve yuksek lisans yapmak istiyorum.nisan ayinda nasipse yds ye girecegimHangi kaynaklardan calismaliyim ve nasil bir yol izlemeliyim?tecrubeli arkadaslardan yardım bekliyorumo.[/QUO

Arapça YDS'ye çalışmak için pek çok metin ve bu metinlere bağlı soruların olduğu bir sayfa hazırladım.
Ücretsizdir, faydalanırsanız dua etmeniz yeterli.

Bu sayfada metinlerimiz var altında da online sorular var. Kelimeler genelde Arapça YDS'de çıkmış veya çıkması muhtemel olan kelimelerdir.

Cevapladıktan sonra başarı puanınızı da görebilirsiniz.
Kelimeleri ezberletmek için farklı sorularda değişik tarzlar kullanılmış.

Herkese başarılar dilerim.

Link: [Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...]
alya dua ve nurşen35 beğendiler.
Alt 13 Eylül 2015, 14:08   Mesaj No:3
Medineweb Emekdarı
nurşen35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:nurşen35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 38944
Üyelik T.: 09 Şubat 2014
Arkadaşları:61
Konular: 1144
Beğenildi:4415
Beğendi:3686
Takdirleri:14203
Takdir Et:
Standart Cevap: Arapça Yds ve Yüksek Lisans

[QUOTE=arapcaokulu;390795]
Alıntı:
alya dua Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Arkadaslar ilitam 3.siniftayim.ve yuksek lisans yapmak istiyorum.nisan ayinda nasipse yds ye girecegimHangi kaynaklardan calismaliyim ve nasil bir yol izlemeliyim?tecrubeli arkadaslardan yardım bekliyorumo.[/QUO

Arapça YDS'ye çalışmak için pek çok metin ve bu metinlere bağlı soruların olduğu bir sayfa hazırladım.
Ücretsizdir, faydalanırsanız dua etmeniz yeterli.

Bu sayfada metinlerimiz var altında da online sorular var. Kelimeler genelde Arapça YDS'de çıkmış veya çıkması muhtemel olan kelimelerdir.

Cevapladıktan sonra başarı puanınızı da görebilirsiniz.
Kelimeleri ezberletmek için farklı sorularda değişik tarzlar kullanılmış.

Herkese başarılar dilerim.

Link: [Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Emeğinize sağlık çok güzel bir çalışma, muhakkak ki üyelerimiz faydalanacaktır.
Bu değerli çalışmanızı bizimle paylaştığınız için
Çok teşekkür ederiz..
Ayrıca üyeliğiniz de hayırlı olsun

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)