Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > .::DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI.::. > Diyanet İşleri Başkanlığı > Genel Arapça

Konu Kimliği: Konu Sahibi Arın,Açılış Tarihi:  21 Ekim 2008 (18:26), Konuya Son Cevap : 10 Kasım 2008 (12:51). Konuya 2 Mesaj yazıldı

Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 21 Ekim 2008, 18:26   Mesaj No:1
Medineweb Üyesi
Durumu:Arın isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 2647
Üyelik T.: 15 Temmuz 2008
Arkadaşları:0
Konular: 54
Beğenildi:7
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Ayda 20ytl ONLİNE arapça dersleri :)

Ayda 20ytl ONLİNE arapça dersleri :)

İlahiyat önlisans öğrencilerine yahut arapça öğrenmek isteyenlere dolu dolu bir site
Tavsiye niteliğinde...

Esselamünaleyna...
ARIN

http://www.onlinearabic.net/

Bu program sayesinde Arapça öğrenmek hem çok zevkli hem çok kolay!

Evde, okulda, işyerinde, seyahatte... Nerede olursanız olun, internete bağlandığınız her yerde 24 saat online ders izleme imkanı sizi bekliyor.

Üstelik ayda sadece 20 YTL'ye! Arap öğretmenlerin eşliğinde hazırlanan video görüntülü canlı dersler sayesinde bir yıl içerisinde rahatlıkla Arapça'yı konuşabilecek, konuşulanı anlayabileceksiniz.

Online dersler size ne kazandıracak?

Online derslerimiz hem sıfırdan başlayacaklar için hem de Arapça bilgisi olup da pratiğini geliştirmek isteyenler için hazırlanmıştır. Bu derslerimizi düzenli takip etmeniz ve sistemli çalışmanız durumunda bir sene içerisinde rahatlıkla Arapça konuşabilir ve konuşulanı anlayabilir düzeye erişeceksiniz.

Arapçaya Sıfırdan başlayacağım diyenler...

Mısırlı ve Suriyeli hocalarımızın hazırladıkları dersler sayesinde Arapçaya sıfırdan başlayabilir ve kolayca Arapça öğrenebilirsiniz. Sıfırdan Arapça derslerimiz harf tanıtımlarıyla başlamakta ve sizi ileri seviyelere hazırlamaktadır.

Ben biraz biliyorum, geliştirmek istiyorum diyenler...

O zaman sizin sıfırdan başlamanıza gerek yok! Normal ders kurumuzdan başlayarak hem Arapça bilginizi tazelemiş ve geliştirmiş olacaksınız hem de pratik Arapça kullanma eksikliğinizi gidermiş olacaksınız. Başlangıçta 1-2 ders basit gelebilir! Fakat her bir ders, bir diğerine hazırlık vazifesi gördüğünden bir amaç taşımaktadır. "ben bunu biliyorum zaten" diyerek geçmemelisiniz. Zira Arapçasını geliştirmek isteyenlere yönelik hazırlanmış olan bu derslerimizin asıl maksadı size bildiğiniz şeyleri tekrar tekrar öğretmek değil "bildiğiniz kadarıyla arapçayı kullanma" kabiliyetinizi geliştirmektir. Bu metodun gereği olarak derslerimizde Türkçe kullanılmamaktadır. Ama bu gözünüzü korkutmasın. Zira bir iki ay içerisinde kendinizdeki ilerlemeyi görecek ve metodumuzun ne kadar başarılı olduğunu daha iyi kavrayacaksınız.

Evinizde çayınızı yudumlarken veya işyerinizde bir mola esnasında katılabileceğiniz video görüntülü canlı dersler 45'er dakikalık seanslardan oluşuyor. Bilgisayarınızın başında günün istediğiniz bir vaktinde sisteme giriş yapıp profesyonel öğretmenlerin eşliğinde Arapça öğrenebilecek, kısa sürede Arapça konuşmaya başlayabileceksiniz.

Zaman bulamadığından veya maddi imkansızlıklar nedeniyle Arapça kurslarına gidemeyenler için biçilmiş kaftan olan bu sistem Türkiye'de ilk defa Onlinearabic.net farkıyla hizmetinizdedir. Hem zamandan hem paradan tasarruf ederek çok daha kaliteli bir eğitim alma imkanını ayağınıza getirmiş bulunuyoruz.

Sıfırdan Arapça'ya başlayacaklara hazırlık dersleri bedava!

Hazırlık derslerine ihtiyaç duymayan üyelerimiz normal ders programından başlayabilirler.

Konu Sahibi Arın 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
Azerinin aşkı :) Serbest Kürsü Filistin 6 2484 21 Mayıs 2009 18:27
Futbol dini !.. Serbest Kürsü NUR 2 1974 21 Mayıs 2009 18:24
ZİMEN DEFTERİ NEDİR BİLİYOR MUSUNUZ ? Serbest Kürsü Arın 0 1719 21 Mayıs 2009 17:08
DUALARINIZ KABUL OLMUYORSA.. Serbest Kürsü inzar 1 1724 21 Mayıs 2009 12:03
MEŞHURLARIN OKUMA ALIŞKANLIKLARI Serbest Kürsü Arın 0 1634 21 Mayıs 2009 11:56

Alt 21 Ekim 2008, 19:08   Mesaj No:2

NUR

Medineweb Emekdarı
Durumu:NUR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 127
Üyelik T.: 10 Eylül 2007
Arkadaşları:4
Konular: 527
Beğenildi:30
Takdir Et:
Standart Cvp: Ayda 20ytl ONLİNE arapça dersleri :)

ben de bu siteyi tavsiye ediyorum.önlisans dersleri nasıl bilmiyorum ama geçme garantisi veriyorlar.

sıfırdan başlayanlar için de çok güzel arapça dersleri var..
Alt 10 Kasım 2008, 12:51   Mesaj No:3
Durumu:ABİDE isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 4860
Üyelik T.: 09 Kasım 2008
Arkadaşları:0
Konular: 0
Beğenildi:0
Takdir Et:
Standart Cvp: Ayda 20ytl ONLİNE arapça dersleri :)

bende inceledim.çok güzel.kusa gitsem bu kadar ayrıntılı öğrenebileceğimi zannetmiyorum.onlisans 2. sınıftayım.faydalanmayı düşünüyorum.

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: