Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB FORUM GENEL.::. > Genel Konular > Serbest Kürsü

Konu Kimliği: Konu Sahibi İslaminesil,Açılış Tarihi:  26 Ekim 2014 (15:17), Konuya Son Cevap : 31 Mart 2024 (15:26). Konuya 318 Mesaj yazıldı

Beğeni Aldı274Kez Beğenildi
Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 06 Ekim 2015, 11:23   Mesaj No:141
Medineweb Emekdarı
Durumu:ademsevda isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 34468
Üyelik T.: 23 Kasım 2013
Arkadaşları:10
Konular: 0
Beğenildi:90
Beğendi:76
Takdirleri:668
Takdir Et:
Standart Cevap: Deşifre...

jazari teröristler tarafından yasin börü zalimce şehit edilirken sesiniz çıkmaz da bu hainlere mi sesiniz çıkar oldu...nette bir zamanlar vardı şımdı bilmiyorum var mı yasin börünün fotografları bir bak bakalım dayanabilecek mısın ..biri et dağıtırken insanken biride hayvanken öldürülüyor ..ve hayvanın leşinden patlayıcı çıkmayacağı ne malum birde ibreti alem olsun diyerek o hainlerin hepsi asılır umarım...
fedra beğendi.
Alt 06 Ekim 2015, 11:57   Mesaj No:142
Medineweb Sadık Üyesi
JAZARİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:JAZARİ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 17525
Üyelik T.: 23 Mart 2012
Arkadaşları:1
Konular: 65
Beğenildi:74
Beğendi:41
Takdirleri:13
Takdir Et:

Alıntı:
ademsevda Üyemizden Alıntı Mesajı göster
jazari teröristler tarafından yasin börü zalimce şehit edilirken sesiniz çıkmaz da bu hainlere mi sesiniz çıkar oldu...nette bir zamanlar vardı şımdı bilmiyorum var mı yasin börünün fotografları bir bak bakalım dayanabilecek mısın ..biri et dağıtırken insanken biride hayvanken öldürülüyor ..ve hayvanın leşinden patlayıcı çıkmayacağı ne malum birde ibreti alem olsun diyerek o hainlerin hepsi asılır umarım...
yasin börünün videolarını da izledik onu yapanı da hamdolsun daha o gün lanetledim , o it sürülerinin , o çocuğu binadan atıp linç edip daha sonra üzerinden arabayla geçenlerin Allahu a'lem ama kalplerinde iman yoktur belki ! ... dün onu nasıl lanetlediysem bu gün ben de bunu yapanı lanetliyorum. biri masum bir sabi diğeri bir terörist ama ortak noktaları İNSAN olmak ! hiç biri de insanlık onurunu zedeleyici türden muameleyi hak etmez , bu düşünceye sahip olmadığımız sürece wallahi de billahi de bu terörü yok e-de-me-yiz . . !
Alt 06 Ekim 2015, 12:20   Mesaj No:143
Durumu:fedra isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 29784
Üyelik T.: 26Haziran 2013
Arkadaşları:12
Konular: 35
Beğenildi:86
Beğendi:155
Takdirleri:10
Takdir Et:

teröriste nasıl muamele yapılmasını istiyorsun jazari ben de sizi anlamıyorum.. onlar şehitlerimizi haince öldürürken afedersin kalleşçe çok mu insandılar

onu da lanetliyorum diyorsunuz da onları niye paylaşmıyorsunuz o zaman neden sürekli teröristlere zulüm yapılıyor düşüncesinde paylaşım yapıyorsunuz.

Alt 06 Ekim 2015, 12:59   Mesaj No:144
Medineweb Sadık Üyesi
Takdir Et:

Alıntı:
fedra Üyemizden Alıntı Mesajı göster
teröriste nasıl muamele yapılmasını istiyorsun jazari ben de sizi anlamıyorum.. onlar şehitlerimizi haince öldürürken afedersin kalleşçe çok mu insandılar

onu da lanetliyorum diyorsunuz da onları niye paylaşmıyorsunuz o zaman neden sürekli teröristlere zulüm yapılıyor düşüncesinde paylaşım yapıyorsunuz.

ne demek istediğimi siz de biliyorsunuz ben de .... adı üstünde terörist herhalde devlet törenini hakedecek değil ya , ama insanlık onurunu zedeleyecek şekilde muamele etmek de biz müslümanlara bize yakışmaz , neyse hocam Allah bu fitneyi bir daha uyandırmamak üzere uyutsun , ama hiçbir ocağa ateş düşürmeden ama hiçbir çocuk yetim kalmadan ama hiçbir kadın dul kalmadan ama ama ama... uzgn
Alt 06 Ekim 2015, 13:10   Mesaj No:145
Takdir Et:

Alıntı:
JAZARİ Üyemizden Alıntı Mesajı göster
ne demek istediğimi siz de biliyorsunuz ben de .... adı üstünde terörist herhalde devlet törenini hakedecek değil ya , ama insanlık onurunu zedeleyecek şekilde muamele etmek de biz müslümanlara bize yakışmaz , neyse hocam Allah bu fitneyi bir daha uyandırmamak üzere uyutsun , ama hiçbir ocağa ateş düşürmeden ama hiçbir çocuk yetim kalmadan ama hiçbir kadın dul kalmadan ama ama ama... uzgn

ne demek istediğinizi ben bilmiyorum anlayamıyorum teröristin hiçbir savunulacak yanı yok
şaşırıyorum paylaşımlarınıza her türlü işkenceyi hakediyorlar
şehitlerin de aileleri var onlar da insandı hocam neyse Allah'a emanet olun.
JAZARİ beğendi.
Alt 06 Ekim 2015, 14:28   Mesaj No:146
Medineweb Emekdarı
Durumu:ademsevda isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 34468
Üyelik T.: 23 Kasım 2013
Arkadaşları:10
Konular: 0
Beğenildi:90
Beğendi:76
Takdirleri:668
Takdir Et:

kardeşim bu pkk babasının yanında kızı olduğu halde eşi olduğu halde askerimizi ,polisimizi şehit etmedimi ..nöbet arkadaşını gözlerinin önünde pkk şehit ederken askerimiz acı çekmedi mi? şimdi bu asker ve polisimize kimse kızmasın kimse ayıplamasın..ben askerimin ve polisimin hakkını ödeyemezken hergün şehit haberleri gelirken üzülürken birileri buralardan prim yapacaksa Rabbim hidayet versin ne diyeyim..
fedra beğendi.
Alt 06 Ekim 2015, 15:03   Mesaj No:147
Takdir Et:

Alıntı:
ademsevda Üyemizden Alıntı Mesajı göster
kardeşim bu pkk babasının yanında kızı olduğu halde eşi olduğu halde askerimizi ,polisimizi şehit etmedimi ..nöbet arkadaşını gözlerinin önünde pkk şehit ederken askerimiz acı çekmedi mi? şimdi bu asker ve polisimize kimse kızmasın kimse ayıplamasın..ben askerimin ve polisimin hakkını ödeyemezken hergün şehit haberleri gelirken üzülürken birileri buralardan prim yapacaksa Rabbim hidayet versin ne diyeyim..

Alt 06 Ekim 2015, 17:40   Mesaj No:148
Medineweb Sadık Üyesi
Takdir Et:

Diyanet işleri Başkanı Mehmet Görmez, Şırnak'ta Özel Harekat Polislerince vurulan terörist Hacı Lokman Birlik'in cesedinin aracın arkasına bağlanarak yerlerde sürüklenmesine ilişkin "İslam dini hiçbir zaman işkence dediğimiz hele hele ölen bir beden üzerinde en küçük bir işkenceyi yapmayı haram kılmıştır, doğru değildir" dedi.(Alıntı) Ey medineweb ailesi şu iki kelimeyi(cesede işkence haramdır) kullanmak çok mu zor geldi size , ne yani şimdi mehmet görmez terörist mi oldu !!!
Alt 06 Ekim 2015, 18:12   Mesaj No:149
Takdir Et:

Alıntı:
JAZARİ Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Diyanet işleri Başkanı Mehmet Görmez, Şırnak'ta Özel Harekat Polislerince vurulan terörist Hacı Lokman Birlik'in cesedinin aracın arkasına bağlanarak yerlerde sürüklenmesine ilişkin "İslam dini hiçbir zaman işkence dediğimiz hele hele ölen bir beden üzerinde en küçük bir işkenceyi yapmayı haram kılmıştır, doğru değildir" dedi.(Alıntı) Ey medineweb ailesi şu iki kelimeyi(cesede işkence haramdır) kullanmak çok mu zor geldi size , ne yani şimdi mehmet görmez terörist mi oldu !!!

jazari bu hassasiyetinizi biraz da şehitlerimize askerlerimize yapılan işkencelerde hainliklerde göstersen gündeme getirsen haramdır kınıyorum gibi paylaşımlar yapsan sürekli teröristleri gündeme getirdiğin için insanın sinir katsayısı artıyor kusura bakma selametle
JAZARİ beğendi.
Alt 06 Ekim 2015, 19:26   Mesaj No:150
Takdir Et:

Alıntı:
İslaminesil Üyemizden Alıntı Mesajı göster

bu adamın da belasını vermiş zaten yüzünden şer akıyor

Konuyu Toplam 2 Kişi okuyor. (0 Üye ve 2 Misafir)