Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.PEYGAMBERLER-ASHAB-I KİRAM-ALİMLER.::. > Peygamberler-Ashab-ı Kiram-Alimler > Hz.Muhammed(s.a.v)

Konu Kimliği: Konu Sahibi bilinmez,Açılış Tarihi:  19 Nisan 2013 (19:15), Konuya Son Cevap : 24Haziran 2015 (09:37). Konuya 70 Mesaj yazıldı

Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 29 Nisan 2013, 21:36   Mesaj No:51
Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Emekdarı
bilinmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:bilinmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13966
Üyelik T.: 27Haziran 2011
Arkadaşları:0
Konular: 309
Beğenildi:178
Beğendi:15
Takdirleri:560
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Cevap: PUTLU DOĞuM....

Alıntı:
Medineweb Üyemizden Alıntı Mesajı göster
konu gereğinden fazla uzadı arkadaşlar..artık kalp kırma derecesine geldiniz..bi dur diyin artık günlerdir tartışıyorsunuz bir uzlaşmaya varamadınız demekki birbirinizin söylediklerinden anlamıyorsunuz..en iyisi susmak artık
Sayın medineveb,bu tür münazaralar ve bu konular,kıyamete kadar devam edecek ve insanlarda burdaki saflarını belirteceklerdir,müsümanların uzlasması ancak rasullerin pıratigi olan vahiy üzerine olur ve islami kimlik inşasıda vahiyle itikat olunur..rabbimizde kim hidayeti hak etmişse,hidayeti,kim inkarı hak etmişse ,inkarı üzerine bırakır,çünkü iman özel bi ni ettir ve rabbimiz bunu hak edene verir,peygamberlerin dönemini iyi tahlil ettigimizde ,vahiye ve peygambere karşı çıkanlar hep atalarının geleneklerindekiyle öne çıkmışlardır,bu günde aynısı olacak tabiki,insanlar peygambere övgü adına bir çok şirk barındıran ilahilerle bu kutlu doğumları eylence edinmiş ve bunlarıda şeytan onlara süslü göstermiş,halen neresi bidattır diye sorup duruyor arkadaşlar....neyse bu hakikatler konuşuldukca hak batıl apaçık olacaktır inşaallah.....
Alt 29 Nisan 2013, 21:41   Mesaj No:52
Medineweb Emekdarı
Medineweb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Medineweb isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13301
Üyelik T.: 04 Şubat 2011
Arkadaşları:6
Konular: 926
Beğenildi:339
Beğendi:0
Takdirleri:62
Takdir Et:

siz uyarınızı yaptınız karşı tarafda kendi fikrini yazdı uzattıkça müslüman müslümanın kalbini kıracak duruma geliyorsunuz..irşad böle olmaz..söyleyeceklerinizi söylediniz bence..yıllardır aynı konu hakkında hep aynı fikirlerinizi savundunuz bu yılda olduğu gibi ama herşey konuşuldu kırıcı olmamanız adına ki bu tek taraflı size değil hepinize hitabendir uyarıda bulundum.iila tartışalım diyorsanız buyrun
Alt 29 Nisan 2013, 23:13   Mesaj No:53
Durumu:ahmetmeydani isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 27144
Üyelik T.: 08 Nisan 2013
Memleket:Diyarbakır Ama Adana'dayım
Konular: 45
Beğenildi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:

Bu tür fikirlere sahip olanlar zehiri bal tabağında sunuyorlar. Kendi su-i niyetlerine de ayetleri alet ediyorlar. Peygamber Efendimiz (sav) bizim için Allah cc nasıl vasıflandırmışsa öyledir. Biz elhamdulillah bid'atlerin ne olduğunu iyi biliyoruz ve ahirete de yakinen iman etmişiz. Bundandır ki bu sistemin koruyucuları bizi hiç rahat bırakmıyorlar. Böyle süslü lafları edenlere de kimse dokunmuyor. Sakın yanlış anlamayın ben ille de tüm müslümanlara dokunulsun demiyorum. Ama birileri orta yerde birilerini tekfir ediyor ve sistemin bekçileri dönüp bakmıyorlar bile. Bizim ise Kutlu Doğum etkinliği yapmamamız için ise 40 dereden su getiriyorlar. Diyarbakırda ve Batmanda belediyeler her türlü engelleri çıkardılar en son suları kestiler. Kimse kusura bakmasın ama hem sistem ve hem de sistemin akrabaları bir bid'at için bu kadar çaba sarfetmez. Hz. Ali (kv) iş yapan kimse başkasını eleştirmeye zaman bulamaz. Maalesef bazı mücahid ve de müçtehid kardeşlerimiz ya çayocakların da ya da internette bir araya gelip devlet kurup devlet yıkıyorlar. Tabi müslümanları da tekfir etmekten geri durmuyorlar. Bugüne kadar hiç bir kafirin aleyhine de konuştuklarına şahid olmadım. Herkes kendi işine baksın. Biz ne yaptığımızın farkındayız. Daha önce bir kaç kere yine yazdım ama bir türlü soruma cevap alamadım. Bay bilinmez hep kaçamak cevap veriyor. Şu andan itibaren de kendisini muhatap almıyorum. Çünkü bu zihniyetin sahipleri Allah cc rızası için değil gümdemde kalmak için çalışırlar. Şunu tekrar belirteyim. Peygamber'e (sav) yapılan düşmanlık sahibini bitirir. demedi demeyin. Fiemanillah.
Alt 30 Nisan 2013, 02:19   Mesaj No:54
Medineweb Site Yöneticisi
Medine-web - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Medine-web isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 1
Üyelik T.: 14Haziran 2007
Arkadaşları:7
Konular: 339
Beğenildi:1171
Beğendi:346
Takdirleri:7784
Takdir Et:

bakara suresi 67-71 arası ayetler geldi aklıma..adını bu kıssadan almış bakara suresi.bakara(inek demek). 67.ve bi kaç sonraki ayetlere kadar ; "Musa, kavmine: kurban olarak bir sığır inek kesin.." emri var israillilere..

-israillilerden cevap :Bizimle alay mı ediyorsun? demişlerdi.
-Musa da: Cahillerden olmaktan Allah'a sığınırım, demişti.
-israiloğulları :"Bizim adımıza Rabbine dua et, bize onun ne olduğunu açıklasın" dediler.
-Musa: Allah diyor ki: "O, ne yaşlı ne de körpe; ikisi arasında bir inek."
-Bu defa: Bizim için Rabbine dua et, bize onun rengini açıklasın, dediler.
-"O diyor ki: Sarı renkli, parlak tüylü, bakanların içini açan bir inektir" dedi.
-"(Ey Musa!) Bizim için, Rabbine dua et de onun nasıl bir sığır olduğunu bize açıklasın, nasıl bir inek keseceğimizi anlayamadık. Biz, inşaallah emredileni yapma yolunu buluruz" dediler.
-(Musa) dedi ki: Allah şöyle buyuruyor: O, henüz boyunduruk altına alınmayan, yer sürmeyen, ekin sulamayan, serbest dolaşan (salma), renginde hiç alacası bulunmayan bir inektir
-"İşte şimdi gerçeği anlattın" dediler
ve bunun üzerine (onu bulup) kestiler, ama az kalsın kesmeyeceklerdi.

BAHANE DEĞİLSE BUNLAR NE? KES BİR İNEK İŞTE.RENGİ NE TİPİ NASIL YAŞI KAÇ KUYRUĞU OLSUNMU HAMİLE OLSA OLURMU....VS VS .KES LAN Bİ İNEK İŞTE!!!!!

EMİR "EN TEZBEHE BAKARA" İDİ.KES Bİ İNEK!
MA HİYE?
MA LEWNUHA?

bu kıssayı her hatırladığımda insanoğlunun bahanelerinin sınırsız olduğu aşikar.yeterki bahane arasın.şeytan ne iş yaparki anında kafasını çalıştırır. bazen şeytan bile aciz kalır insanoğlunun zekası karşısında.

güya tevhid savunuyorlar uğruna,akla hayale gelmedik malzemeler bulunur/ayetin sonunu başını ortasını keser bizlere servis edilir.
amaç müslümanların hidayeti mi?
hiç sanmıyorum.
biz yıllarca uğraşıp bir insanın hidayeti için.zar zor camii kapısına getiririz.
orda tevhit bekçileri hazır:" aaa amerika kot pantolonu giymiş müşrik herif.hımm sen dün kolada içmiştin değil mi? ...."
gariban müslümanı adamın elinden kurtarıp içeri sokuyoruz...
arkasında sesleniyor müşriksin işte.cuma namazı bu kafir devlette kılınırmı?
tağutun imamı arkasında namaz kılınırmı? müşriksin sen!
gariban daha islamın kapısından girmeden kafası allak bullak..
içerde biraz ön bilgi ile yatıştırırsın adamı.zamanla öğrenirsin.sen devam et camiye inş bilmediğin çok şey var elimizden geleni yaparız...
adam namaz kılar dışarı çıkar tevhitçimiz onu beklemektedir:aaa sen amin mi dedin? bak bu amin kelimesi filan sözlükte filan manaya gelir.sakın amin deme.
ha bide içerde peygamber sevdasına şiir naat filan okudunuz hepsi hurafe hepsi uydurma..
bide 5 kez gelme camiye kuranda namaz 3 vakittir.
şeyy imamlarada inanma sakın.kuran dışında bir kitabada kanma inanma.mezhep filan hepsi uydurma.şeyh murit vali evliya hepsi uydurma.sakın inanma onlara.imam azam buhari tirmizi şafii maliki geçç bunları...
tasavufmu sakın haaa! kadınsan şeyhin cariyesi olursun.erkeksen şeyh karına göz koyar.en iyisi bulaşma o müşriklere!

adam dönüp bana bönn bönn bakıyor.hocam mezhep ne ,bu imamlar kim,şirk ne,amin dedim kafirmi oldum,tesavuf ne,cariye ne..?...?....?....???

şimdi söylermisiniz dostlar ben o tevhitçiyi gebertsem cesedini minareye assam cenaze namazını kılmasam(tağut imamıyız ya),cesedinin kokusundan rahatsız olununcaya kadar ibret için orda bekletsem haksızmıyım ?

Büyükler fikirleri,Ortalar olayları,Küçükler kişileri tartışır.
Alt 30 Nisan 2013, 06:22   Mesaj No:55
Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Emekdarı
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Abdulmelik abi,bakaradaki inek kesme olayıyla imtihan olup,teslim olmak istemiyenlerin ve öne sürdükleri bahaneleri örnek verip,rabbimizin verdiği bilgiye itibar etmeyip,halen farklı açıklama ve bilgi isteyenlerin içine düştükleri zorluğu vermeniz ve bunu tevhidi manada islamı yasamaya çalışıp,o heyecanla bazen usulen hata edenlere yüklenmeniz sizi haklı çıkarmaz ve geleneksel din anlayışında olanların sorunu ve bahaneleridir ineğin rengi,boyu,kilosu,,,

Ve biz vahiynin dışında bi bilginin peşine düşülüp itikat edinilinmez diyoruz,çünkü peygamberlerde imanı vahiyden öğrenip almışlar,şimdi kim rabbimizin vahiysine yeterli deyip ineği kesiyor,kim vahiyi yeterli bulmayıp tasavvufun keşf,marifet,sahih olmayan peygambere nispet edilip uydurulan hadis,ve hocalarınin içeriğinde bir çok şirki barındıran risale,mektubat,tefsirlerine koşup ineği kesme işini yokuşa sürüyor...

Ayrıca siz şuan laik bi kurum haline getirilmiş hangi camide,günümüz tağutları güncellenip halkında bunları red edilmesine sunulup bilgilendirildiğine rastladınız ki,halka tağutu reddi dïşarda anlatanlara böyle dùşman olmuşsunuz,bütün rasullerin gönderiliş ve vahiynin inme sebebi değilmidir tağututun reddi.

Nahl 36..biz her ümmete Allaha kulluk edin ve tagut red edmeleri icin rsulleri gonderdik .........

İslamın amacı tağutu red,Allahin kulluguna davetken;taguta kullukta nasil kurtulacagi anlatilmadan diger basamaklara gecmek hangi usuldendir soylermisiniz.

Cami dışındakilere kızmanıza binaen,
Veya size bi cami hocası olmanızdan dolayı sorayım,cemaatinize yıllarca gelip tağutu bırak red edmeyi,duyan kaç kişi var.
Alt 30 Nisan 2013, 07:11   Mesaj No:56
Medineweb Site Yöneticisi
Medine-web - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Medine-web isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 1
Üyelik T.: 14Haziran 2007
Arkadaşları:7
Konular: 339
Beğenildi:1171
Beğendi:346
Takdirleri:7784
Takdir Et:

zülküf ağa,
bu toplum bir gecede zır cahileştirilmiş,arap alfabesinden latine geçilmiş,en alimi en cahil haline getirilmiş ellerindeki kaynaklar yok edilmiş bir toplum.yıllarca ezanını bile dinlemekten okumaktan hasret bırakılmış bir toplum.camileri ahır yapılmış elifba öğretimini bile kuytu köşelerde öğretilmeye çalışılmıştır canı bahasına.
sonraki yıllarda ise ;
saha onun hakem onun oyun kuralı onun ve kuralları çiğnediğin anda düdük çalar pardon idam sehpası..sembolik bir eğitim pardon öğütüm ile duhadan aşağısı ezberletilip mihraba imam diye geçirildik.o imam tağut nedir bilirmi ki ardındaki cemaate anlatsın?
ortaokul son sınıfa kadar türkçe bilmezdim.anadilim kürtçe iken hiç bilmediğim türkçe ve ingilizceyı eklediler.lisede 4 yıl ihl okudum arapça eklediler.4 yıllık ihl bitirdiğimde 16 yaşındaydım ve hemen göreve başladım mihraba geçtim.benden ne bekliyorsun ???? ilacım olsa kafama sürerdim! imam buysa cemaat ne yapsın ağa?
görevde iken ilahiyatları okudum.
bu toplumun dindarlığını(nasıl dindarlıksa artık) ayakta tutan nedir bilirmisin zülküf?
1-fıtrat
2-akıl
3-vicdan
4-alimlerin sohbetleri

varmı beşincisi ?
hayır.

sana şunu diyeyim ki,22 yıldır görevdeyım.ilk 12 yıl sansürlü sıkıntılı olsada son on yılımızda hiç bir diyanet mensubu engellenmiş değil,mihrabı kursusu kısıtlanmış değil.tamamen hür bir şekilde kendi kapasitesini sonuna kadar kullanmasına izin verilmiştir.ben kuranı sünneti sansürsüz anlatamam yasaklarla muhatabım diyen diyanet mensubu yalan söyler.kendi hutbemizi kendimiz hazırlarız kendi vaazımızı kendimiz hazırlarız elhamdulillah.
artık yaz kuran kurslarımız var elhamdulillah.onun dışında her gün camii derslerimiz var.süre zaman yer kısıtı olmadan yediden yetmişe eğitim verebiliyoruz.ilk orta lise okullarda kuran siyer ahlak derslerine girebiliyoruz elhamdulillah.(bunlar hepsi resmi,kanuni)
tamammıdır? hayır tabii ki..

senin o hurafe dediğin kutlu doğum (konuya vermiş olduğun başlık iğrenç ve saygısızca),bizim için ganimettir.o ganimetleri fırsat bilip insanlara belkide hayatında duymadığı islami gerçeklerle tanıştırıyoruz.
o hurafe bidat dediğin kandiller çölde sussuz kalmış ölmek üzere olan bir insana verilen suyun sevincidir.bunu sen anlayamazsın.hiç bir zaman camide karşımda görmediğim insanı o gecelerde görüyorum.sen kandile takıyorsun kafayı ben elimdeki fırsat derdindeyım.ayı gösteren parmak söz konusu.parmağa değil işaret edilen aya bak derim.parmaktan vazgeçersen bizi anlarsın.

hepimiz bu yolun bu davanın yolcusuyuz.yolda eğleşmek işimiz değildir.işimize bakalım elimizden gelen gayreti gösterelim.gel beraber yürüyelim bu yolda.destek ver,bilmediklerimizi öğret,güzel dille itici olmayan bir uslupla kaçırtmayan bir yöntemle...sevgi ile saygı ile...tekfir etmeden.yolda uzanıp geçenlere çelme takmaktan vazgeç.
eğitelim öğretelim amentuyu.sırası geldiğinde tefekkür tefsir şirk hurafe bidatleri işler öğretiriz inş.
sahi sen bu toplumu ihvanul muslimin mi sandın? kürsüye geçip gramer,hurufu mukata,tevhid,taabud,tasavur öğreteceksin?
ne toplum ihvandır nede sen seyıd kutupsun..
çalış bakalım..
hadi bismillah.

Büyükler fikirleri,Ortalar olayları,Küçükler kişileri tartışır.
Alt 30 Nisan 2013, 07:22   Mesaj No:57
Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Emekdarı
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Abi yazdıklarınızı bi süreç ve usul olarak sizin kontrolunuzde götürüyorsanız ne mutlu size,..

Ağa demişsiniz ki ağa değilim,bu latifenize binaen,alın bi ağalıkta benden,yazının başlığını değiştirin bu bi ricam olsun,başlık yanlışa meyletmeden kutlu doğum olsun,veya siz uygun olanı yazın'saygılar ve hidayette kalma duasıyla kalın,kalalım.inşaallah...
Alt 30 Nisan 2013, 09:11   Mesaj No:58
Medineweb Sadık Üyesi
dua dilencisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:dua dilencisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 6969
Üyelik T.: 10 Şubat 2009
Arkadaşları:32
Konular: 28
Beğenildi:102
Beğendi:27
Takdirleri:690
Takdir Et:

Kutlu doğum oldu putlu doğum adamlar brezilya karnavalından bahsetsin dünyaya bayram diye asılsız yersiz edepsiz onca günler oturmuş kabul görmüş ve bir sürü müslüman tarafından uygulanmakta ( ne yazık ki ) hala bu tartışmalar yazılmakta umudum odurki kutlu doğum haftasında ayında yer alan etkinlikler inşallah hergün uygulanır benimsenir ...BAŞLIK İĞRENÇDENDE ÖTE BEN BURDAYIM DİYOR...
Alt 30 Nisan 2013, 10:04   Mesaj No:59
Medineweb Emekdarı
mehmet akif2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:mehmet akif2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13402
Üyelik T.: 25 Şubat 2011
Arkadaşları:11
Konular: 425
Beğenildi:2286
Beğendi:4876
Takdirleri:3684
Takdir Et:

Alıntı:
Abdulmelik Üyemizden Alıntı Mesajı göster
zülküf ağa,
bu toplum bir gecede zır cahileştirilmiş,arap alfabesinden latine geçilmiş,en alimi en cahil haline getirilmiş ellerindeki kaynaklar yok edilmiş bir toplum.yıllarca ezanını bile dinlemekten okumaktan hasret bırakılmış bir toplum.camileri ahır yapılmış elifba öğretimini bile kuytu köşelerde öğretilmeye çalışılmıştır canı bahasına.
sonraki yıllarda ise ;
saha onun hakem onun oyun kuralı onun ve kuralları çiğnediğin anda düdük çalar pardon idam sehpası..sembolik bir eğitim pardon öğütüm ile duhadan aşağısı ezberletilip mihraba imam diye geçirildik.o imam tağut nedir bilirmi ki ardındaki cemaate anlatsın?
ortaokul son sınıfa kadar türkçe bilmezdim.anadilim kürtçe iken hiç bilmediğim türkçe ve ingilizceyı eklediler.lisede 4 yıl ihl okudum arapça eklediler.4 yıllık ihl bitirdiğimde 16 yaşındaydım ve hemen göreve başladım mihraba geçtim.benden ne bekliyorsun ???? ilacım olsa kafama sürerdim! imam buysa cemaat ne yapsın ağa?
görevde iken ilahiyatları okudum.
bu toplumun dindarlığını(nasıl dindarlıksa artık) ayakta tutan nedir bilirmisin zülküf?
1-fıtrat
2-akıl
3-vicdan
4-alimlerin sohbetleri

varmı beşincisi ?
hayır.

sana şunu diyeyim ki,22 yıldır görevdeyım.ilk 12 yıl sansürlü sıkıntılı olsada son on yılımızda hiç bir diyanet mensubu engellenmiş değil,mihrabı kursusu kısıtlanmış değil.tamamen hür bir şekilde kendi kapasitesini sonuna kadar kullanmasına izin verilmiştir.ben kuranı sünneti sansürsüz anlatamam yasaklarla muhatabım diyen diyanet mensubu yalan söyler.kendi hutbemizi kendimiz hazırlarız kendi vaazımızı kendimiz hazırlarız elhamdulillah.
artık yaz kuran kurslarımız var elhamdulillah.onun dışında her gün camii derslerimiz var.süre zaman yer kısıtı olmadan yediden yetmişe eğitim verebiliyoruz.ilk orta lise okullarda kuran siyer ahlak derslerine girebiliyoruz elhamdulillah.(bunlar hepsi resmi,kanuni)
tamammıdır? hayır tabii ki..

senin o hurafe dediğin kutlu doğum (konuya vermiş olduğun başlık iğrenç ve saygısızca),bizim için ganimettir.o ganimetleri fırsat bilip insanlara belkide hayatında duymadığı islami gerçeklerle tanıştırıyoruz.
o hurafe bidat dediğin kandiller çölde sussuz kalmış ölmek üzere olan bir insana verilen suyun sevincidir.bunu sen anlayamazsın.hiç bir zaman camide karşımda görmediğim insanı o gecelerde görüyorum.sen kandile takıyorsun kafayı ben elimdeki fırsat derdindeyım.ayı gösteren parmak söz konusu.parmağa değil işaret edilen aya bak derim.parmaktan vazgeçersen bizi anlarsın.

hepimiz bu yolun bu davanın yolcusuyuz.yolda eğleşmek işimiz değildir.işimize bakalım elimizden gelen gayreti gösterelim.gel beraber yürüyelim bu yolda.destek ver,bilmediklerimizi öğret,güzel dille itici olmayan bir uslupla kaçırtmayan bir yöntemle...sevgi ile saygı ile...tekfir etmeden.yolda uzanıp geçenlere çelme takmaktan vazgeç.
eğitelim öğretelim amentuyu.sırası geldiğinde tefekkür tefsir şirk hurafe bidatleri işler öğretiriz inş.
sahi sen bu toplumu ihvanul muslimin mi sandın? kürsüye geçip gramer,hurufu mukata,tevhid,taabud,tasavur öğreteceksin?
ne toplum ihvandır nede sen seyıd kutupsun..
çalış bakalım..
hadi bismillah.

Alt 30 Nisan 2013, 11:27   Mesaj No:60
Durumu:ahmetmeydani isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 27144
Üyelik T.: 08 Nisan 2013
Memleket:Diyarbakır Ama Adana'dayım
Konular: 45
Beğenildi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:

Kısaca Kutlu Doğum etkinlikleri nasıl ortaya çıktı ondan bahsedeyim. Geçenlerde Rehber TV'de Peygamber Sevdalıları Platformu genel Koordinatörü Av. Abdulgani ORHAN, bu işi ilk önce cezaevinden çıkan bazı müslümanların evlerde bu etkinlikleri yapmakla işe başladıklarını belirtti. Daha sonra bunu salonlara taşıdıklarını ve salonda yapılan ilk etkinliğin tarihinin hem Hicri hem Miladi takvim olarak kesiştiğini bunun da Allah'ın cc bir lütfu olduğunu belirtti. Halkın gösterdiği yoğun teveccüh üzerine de etkinlikler meydanlara taşındı. Ve bugün milyonlar meydanlarda toplanıp Efendimizin (sav) mesajını dinlemekteler. Birileri sadece bu günlere has olarak Efendimizin kitlelere anlatıldığını sanmasın.
Bakın bugünlerde yoğun bir Budist vahşeti yaşanıyor. Ve biz bu zulümleri gündeme getireceğimize Peygamberi (sav) nasıl gündemden düşürürüz onunla meşgulüz. Öncelikli gündemleri görmezden gelenlere veyl olsun. Fiemanillah.

Konuyu Toplam 14 Kişi okuyor. (0 Üye ve 14 Misafir)

Seçenekler
Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: