Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.İLAHİYAT-ÖNLİSANS -AÇIK ÖĞRETİM FAKÜLTESİ.::. > İlahiyat Öğrencileri İçin Genel Paylaşımlar

Konu Kimliği: Konu Sahibi alya dua,Açılış Tarihi:  16 Ocak 2013 (14:50), Konuya Son Cevap : 16 Kasım 2015 (11:29). Konuya 11 Mesaj yazıldı

Beğeni Aldı6Kez Beğenildi
Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 15 Kasım 2015, 02:16   Mesaj No:11
Medineweb Acemi Üyesi
aydın_yobaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:aydın_yobaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 50993
Üyelik T.: 21 Ekim 2015
Arkadaşları:1
Memleket:çanakkale
Konular: 2
Beğenildi:19
Beğendi:9
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Cevap: Arapça soruları olanlar buyrun

Alıntı:
elif1979 Üyemizden Alıntı Mesajı göster
selemaun aleykum hocam ben ilahiyat 1 yeni basladım düz lise okumuştum.arapça kursuna 1 aydır gidiyorum ama sınava 1 ay kaldı ögrendiklerimle soruları çözemiyorum müennes müzekker marife nekra öğrendim kendim fazladan vize için nelere çalışmalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim.
önlisans arapça kursuna gitmeyi deneyin şu an şehirlerde öyle bi kolaylık sundular. her hafta bir ünite bitiriyorlar tek gün olduğu için son hafta hızlandırma yapılacak sanırım yetiştirme adına. bol bol videolarla çalışın bir de.unutmadan medineweb ailesi ayrıcalığından yararladım geçen gün.hocamız çıkmış soruları anlatıyordu .çok faydalı oldu.RABBİM EBEDEN RAZI OLSUN emeği geçenlerden
Alt 16 Kasım 2015, 11:29   Mesaj No:12
Durumu:elif1979 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 50933
Üyelik T.: 17 Ekim 2015
Arkadaşları:3
Memleket:gaziantep
Konular: 0
Beğenildi:2
Beğendi:6
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Cevap: Arapça soruları olanlar buyrun

Ocak ayında arapça 1. Kur biticek 2. Kura devam edicem hocamız 1.kuru tamamlayıp temel almadan ön lisans konularını anlayamazsın dedi cıkmış sorulardanmı sınavda cıkıyor bende ne yapacağımı bilmiyorum.
Hirannur beğendi.

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: