Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.İLAHİYAT-ÖNLİSANS -AÇIK ÖĞRETİM FAKÜLTESİ.::. > İlahiyat Öğrencileri İçin Genel Paylaşımlar

Konu Kimliği: Konu Sahibi Efecan71,Açılış Tarihi:  08 Kasım 2013 (01:08), Konuya Son Cevap : 08 Kasım 2013 (01:08). Konuya 0 Mesaj yazıldı

Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 08 Kasım 2013, 01:08   Mesaj No:1
Medineweb Üyesi
Efecan71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Efecan71 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 31885
Üyelik T.: 07 Ekim 2013
Arkadaşları:3
Memleket:Kırıkkale
Konular: 22
Beğenildi:3
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
evtx Açıköğretim Sistemindeki Öğrenciler İçin e-Kitap Ve e-Televizyon

Açıköğretim Sistemindeki Öğrenciler İçin e-Kitap Ve e-Televizyon

e-Kitap & e-Televizyon

Anadolu Üniversitesi’nin Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerindeki bölüm ve
programların tamamı 2012-2013 öğretim yılı itibariyle yıllık sistemden dönemlik-kredili
sisteme dönüştürülmüştür.
Bu aşamada tüm kitaplar yenilendi ve e-öğrenme ortamlarının yeni yazılan kitaplara göre
hazırlanma süreci devam etmektedir.
Bu süreçte öğrencilerimizin yararlanması için e-öğrenme ortamlarında e-Kitap ve eTelevizyon hazırlanmıştır.

e-Kitap
Tüm ders kitaplarının elektronik biçimi (PDF) Açıköğretim e-Öğrenme Portalında
yayınlanmaktadır.
Ders kitaplarına ulaşabilmek için [Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...] adresindeki ilgili fakülte
başlığı altında yer alan bölüm veya programı seçmek yeterlidir.

e-Televizyon

Öğrenciler TRTOKUL kanalında belirli tarih ve saatlerde yayınlanan ders programlarına
internet aracılığıyla istedikleri yerden ve istedikleri anda erişebilmektedirler. Derslerin TV
programlarını yayınlandığı saatte izleyemeyenler ile izleme fırsatı bulan ancak yeniden
izlemek isteyenler ders videolarını internet aracılığıyla izleyerek daha esnek çalışma
saatlerine sahip olabilirler.
Çekimi yeniden yapılan derslerin videolarına [Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...] adresinden kolayca
ulaşılabilir.
[Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...] adresinin DERSLER bölümünden izlemek istediğiniz dersleri
seçebilir veya TRTOKUL kanalından canlı izlemek isteyen öğrenciler YAYIN AKIŞI
bölümünden derslerin yayınlandığı gün ve saatini öğrenebilirler.

Arkadaşlar kontrol ettim sorunsuz çalışıyor...E-Kitapta ve Videolar da sıkıntı yok...Kolay gelsin... Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun...(inşallah)

Alıntıdır... [Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...] olarak indir;

Konu Sahibi Efecan71 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
Peygamberimiz (sav)'in Hikmetli Bir Duası Hz.Muhammed(s.a.v) su damlası 1 2282 19 Nisan 2014 02:01
Peygamber Duâları Peygamberler(a.s) Mihrinaz 11 4347 19 Nisan 2014 02:00
Cennetin fidanı nasıl dikilir? Hz.Muhammed(s.a.v) acizanekul 8 2057 19 Nisan 2014 01:51
Efendimizin (s.a.v)kullandıgı 40 öğretme metodu Hz.Muhammed(s.a.v) GÖKCEN_AZRA 2 1859 19 Nisan 2014 01:49
Harika Sualler ve Muhteşem Cevaplar Hz.Muhammed(s.a.v) su damlası 1 1695 19 Nisan 2014 01:43

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)