Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.İLİTAM İLAHİYAT LİSANS TAMAMLAMA.::. > İlitam 3.Sınıf Dersleri > İlitam 3.sınıf Genel Paylaşımlar

Konu Kimliği: Konu Sahibi makbergülü,Açılış Tarihi:  11 Ağustos 2014 (10:59), Konuya Son Cevap : 17 Eylül 2018 (19:03). Konuya 403 Mesaj yazıldı

Beğeni Aldı246Kez Beğenildi
Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 12 Ağustos 2016, 09:14   Mesaj No:171
Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Mihrinaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1269
Beğenildi:11839
Beğendi:8986
Takdirleri:26241
Takdir Et:

Okulunu medhedecek illa billa gelin diyecek kimse yok mu omu sivas atatürk hepsi birbirinden zor ve zorlaştırılıyor.burdan inönüde okuyan azimli bir arkadaşım bidaha ilitam okusam yine inönude okurum demişti...ne güzel bir duygu..bende bi daha okusammmm..yok tek okuyacak olduğum yarim hafızlığa bedel ezberlerim ve yarismada kazandığim kitaplar olsun
mehmet akif2 ve snnclk34 beğendiler.

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~

Alt 12 Ağustos 2016, 09:31   Mesaj No:172
Medineweb Baş Editörü
Takdir Et:

Arkadaslar ,herbirimiz okudugumuz okullarla ilgili ,gordüğümüz yaşadığımız seyleri paylasiyoruz..bir nevi bikgi guncellemesi yapiyoruz.hep beraber cıktığımiz bu yolun kolay olduğunu kimse söylemedi(eşim hariç)ne varki okursun demişti..simdiyse; ben mühendislikte bukadar calismadimdi diyor adamneyse...ilitam okurken universite okudigumuzun bilincinde ve farkında olmamız gerekiyor..zorluklar ona mukabil çünkü..kimse sen evlison cocuklusun uzaktan gelmişin yorgunsun calíiyosun ayrimina ve anlayısına tabi tutmuyor..hatta üstüne akil veriyorlar
Her ilitamın üç aşa bes yukarı müfredatı aynı...detaylarda yoğunluk değişiyor.
Yani ilitamların iceriğinden cok,dgsde iyi bir puan aldiktan sonra size yakinlığı ulasımı evli ve cocuklu olanlar için bu cok onemli oluyor.buna göre secim yapın..bizlerin tercihi bu yönde oldu..zorlugunu da sineye cektik..
Bu yastan sonra uni oku..beyin paslanmiş..ezber yukluyosun almiyor..ama sonra bi açiliyo zihin beyin..full performans)))bunu okulda farkedip yukledikce yüklüyor ezberleri zor olan okul olmadığını farkediyor insan...cocuklar ev iş calisma hayatinin arasına sokuşturulmus üni.macerası..hakkaten macera yani...zor olan bu kısmı.
İsabetli kararlar vererek gonlunuzden geçen yerleri kazanırsinız inş.Gerisi nasilsa geliyor..sızlana sizlana soylene soyle bi bakmisın 4.sinif..bi bakmısın yaz okulu sürgunu..bi bakmısın mezun inş.

Alt 12 Ağustos 2016, 09:37   Mesaj No:173
Medineweb Emekdarı
mehmet akif2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:mehmet akif2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13402
Üyelik T.: 25 Şubat 2011
Arkadaşları:11
Konular: 425
Beğenildi:2286
Beğendi:4876
Takdirleri:3684
Takdir Et:

ne güzel tariff etmişsin arkadaşım
Mihrinaz ve snnclk34 beğendiler.
Alt 12 Ağustos 2016, 11:31   Mesaj No:174
Medineweb Sadık Üyesi
aslıı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:aslıı isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 15266
Üyelik T.: 13 Aralık 2011
Arkadaşları:18
Konular: 119
Beğenildi:62
Beğendi:29
Takdirleri:10
Takdir Et:

Alıntı:
mihrinaz Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Aleyküm selam aslı..ankara ilitamın gećme notu 60 diye bikiyorum.zoru gördükçe ankara ilitam bile kolay geldi bize.Ankara ilitam hakkında net bilgim yok sayfanin başında paylasılanlar haricinde..ama en güzel tarafı sınava girme merkezlerinin olması...benim ikinci tercihimdi..bileydim ilk sıraya koyardım
Ben onlisansı bitireli hayli oldu ama ufaklığın büyümesini bekledim eşimde şuan sadece Ankara ve sivasa izin verdi ama sivastan çok korkuyorum klasik olunca bide 😭 inş Ankaraya puanım yeter ve çalıştığımda yapabileceğim bi okul olur 🙏
mehmet akif2 beğendi.
tarih sussa, hakikat susmayacak........''
Alt 12 Ağustos 2016, 12:31   Mesaj No:175
Medineweb Baş Editörü
Takdir Et:

Alıntı:
aslıı Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Ben onlisansı bitireli hayli oldu ama ufaklığın büyümesini bekledim eşimde şuan sadece Ankara ve sivasa izin verdi ama sivastan çok korkuyorum klasik olunca bide 😭 inş Ankaraya puanım yeter ve çalıştığımda yapabileceğim bi okul olur 🙏
İNŞALLAH istediğin yer olur aslıı...hayırlısıyla dgs yi atlat,tercihinide ona göre yaparsın inşallah.
mehmet akif2 beğendi.

Alt 12 Ağustos 2016, 13:55   Mesaj No:176
Medineweb Usta Üyesi
Lalü Aşk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Lalü Aşk isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 32854
Üyelik T.: 30 Ekim 2013
Arkadaşları:8
Konular: 8
Beğenildi:121
Beğendi:95
Takdir Et:

Alıntı:
snnclk34 Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Atatürk ilitamı ile İstanbul ilitamı kıyasladığınızda hangisi daha mantıklı ve akıllıca olur?

Ayrıca ders geçme konusunda ve diğer avantajları da ilave ettiğimizde başa yazılması gereken hangisi olmalıdır?

Teşekkürler...
bence zorluk sıkıntı vs kişiye göre değişir.okulun şartlarına bakılırsa istanbul daha mantıklı gibi duruyor.çünkü atatürkde sagolsun tüm olanakları aldılar elimizden.bütünleme yok çan yok budaoldukça can sıkıcı.zaten yaz okulu derseniz oda yarı bir muamma arkadasım kırk takla attı yaz okuluna gideblmek için zar zor girebidi yaz okuluna.ama ELhamdülillah ben memnunum okulumdan ulaşımda iki sattlık bir mesafede oldugum ve samimi içten doslar kazandıgım için ve çok çalışınca geçilemeycek hiçbir ders olmadıgını düşündüğüm için iyiki atauzemdeyim.rabbim son senemizi de hayırlısı ile bitirp ve akabinde kpss den güzel puanlar alıp istedğimiz şekilde sözleşmelide olsa atanabilmeyi nasip etsin rabbim.formasyonuda unuttum tabi bulundugum şehir ve atauzemin formasyon duyurusunu beklıyorum bakalım arttık inşallah son sınıfla beraber formasyonuda aradan çıkarmş olurum Allahın izniyle..selametle..
mehmet akif2 ve snnclk34 beğendiler.
Alt 14 Ağustos 2016, 21:28   Mesaj No:177
Medineweb Acemi Üyesi
uranyum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:uranyum isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 32153
Üyelik T.: 17 Ekim 2013
Arkadaşları:0
Konular: 0
Beğenildi:28
Beğendi:23
Takdir Et:

atauzem de bütünleme geri geldi diye biliyorum lalü aşk.yanlış mı biliyorum.
Alt 15 Ağustos 2016, 00:51   Mesaj No:178
Medineweb Usta Üyesi
snnclk34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:snnclk34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 55009
Üyelik T.: 29Haziran 2016
Arkadaşları:1
Konular: 2
Beğenildi:423
Beğendi:520
Takdir Et:

Alıntı:
Lalü Aşk Üyemizden Alıntı Mesajı göster
bence zorluk sıkıntı vs kişiye göre değişir.okulun şartlarına bakılırsa istanbul daha mantıklı gibi duruyor.çünkü atatürkde sagolsun tüm olanakları aldılar elimizden.bütünleme yok çan yok budaoldukça can sıkıcı.zaten yaz okulu derseniz oda yarı bir muamma arkadasım kırk takla attı yaz okuluna gideblmek için zar zor girebidi yaz okuluna.ama ELhamdülillah ben memnunum okulumdan ulaşımda iki sattlık bir mesafede oldugum ve samimi içten doslar kazandıgım için ve çok çalışınca geçilemeycek hiçbir ders olmadıgını düşündüğüm için iyiki atauzemdeyim.rabbim son senemizi de hayırlısı ile bitirp ve akabinde kpss den güzel puanlar alıp istedğimiz şekilde sözleşmelide olsa atanabilmeyi nasip etsin rabbim.formasyonuda unuttum tabi bulundugum şehir ve atauzemin formasyon duyurusunu beklıyorum bakalım arttık inşallah son sınıfla beraber formasyonuda aradan çıkarmş olurum Allahın izniyle..selametle..

İstanbul'da ikamet eden ve bekar birisi olarak o halde İstanbul'u yazmak akıllıca olacaktır, anladığım kadarıyla...

E tabi önce oraya gidebilmek için kafi düzeyde puan alabilmek gerek : )
mehmet akif2 ve Lalü Aşk beğendiler.
Alt 15 Ağustos 2016, 08:59   Mesaj No:179
Medineweb Emekdarı
Takdir Et:

Alıntı:
snnclk34 Üyemizden Alıntı Mesajı göster
İstanbul'da ikamet eden ve bekar birisi olarak o halde İstanbul'u yazmak akıllıca olacaktır, anladığım kadarıyla...

E tabi önce oraya gidebilmek için kafi düzeyde puan alabilmek gerek : )

sakarya izmir de olabilir veya samsun

allah hakkınızda hayırlısını nasip eylesin
snnclk34 beğendi.
Alt 15 Ağustos 2016, 09:01   Mesaj No:180
Medineweb Emekdarı
Takdir Et:

burda sakaryayı tek songül abla okudu diye biliyorum

samsunu mihrinaz muallime ravza alya dua okudu diye biliyorum

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)