Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.KADIN AİLE ÇOCUK.::. > Kadın-Aile-Çocuk > İslamda Kadın ve Erkek

Konu Kimliği: Konu Sahibi Nesli_Nur,Açılış Tarihi:  24 Ocak 2013 (20:40), Konuya Son Cevap : 30 Mayıs 2021 (17:20). Konuya 11 Mesaj yazıldı

Beğeni Aldı9Kez Beğenildi
Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 25 Nisan 2016, 12:39   Mesaj No:11
Medineweb Emekdarı
Esma_Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Esma_Nur isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 4458
Üyelik T.: 19 Ekim 2008
Arkadaşları:0
Memleket:sivas/istanbul/
Konular: 575
Beğenildi:4496
Beğendi:6075
Takdirleri:23787
Takdir Et:
Standart Cevap: neden ilk adım hep erkeklerden beklenir? :)

Önemli olan aynı yöne bakabilmek diğer bir değişle aynı dili konuşabilmek gerisi teferruatdır.. özel günde iila değişiklik istiyorsanız öncelikle siz bir tatlı yapın daha sonrakilerde o sizi tatlı yemeğe götürür madem illa kutlamak istiyorsunuz trflar sıkıntısız stresiz yaşasın o günü Günümüzde herkesin yaşam koşullarına uygun ortamlar mevcut hem biz kadınlar anlayışlı varlıklarız eşimizin imkanlarını biliriz değilmi
su damlası beğendi.

Ne MUTLU MÜSLÜMANIM DİYENE....
Alt 30 Mayıs 2021, 17:20   Mesaj No:12
Medineweb Emekdarı
Esma_Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Esma_Nur isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 4458
Üyelik T.: 19 Ekim 2008
Arkadaşları:0
Memleket:sivas/istanbul/
Konular: 575
Beğenildi:4496
Beğendi:6075
Takdirleri:23787
Takdir Et:

Alıntı:
mehmet akif2 Üyemizden Alıntı Mesajı göster
nişanlıyken çicek aldım ama evliyken hiç almadım

ama ben özel günlerimizde mutfak eşyası olarak ihtiyacımı aldırıyorum o daha makbul benim için

çicek karın doyurucu birşey değil bissürü para veriliyor sonra soluyor bence fuzuli birşey

belki yaş ilerledikçe fikirler daha da olgunlaşıyor
Göknur acaba hala aynımı düşünüyorsun ) çiçeklerin dili vardır hepsininde ayrı anlamı Rabbimin yeryüzünün süsü olarak yaratmış olduğu güzelliklerden biiri çiçekler, hatta illa birileri özel günlerde almasın kendinizi sevindirin, çok iyi geliyor insana yapma çiçekleri pek sevemiyorum canlı çiçeğin verdiği enerjiyi vermiyor solar üzülürsünüz, açar tomurcuk verir sevinirsiniz.. Sizin konusmalarınızdan anlayan bir varlıkda bahsediyorsunuz

Ne MUTLU MÜSLÜMANIM DİYENE....

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: