Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB FORUM GENEL.::. > Genel Konular > İslami Haberler

Konu Kimliği: Konu Sahibi Esadullah,Açılış Tarihi:  17 Mart 2013 (12:10), Konuya Son Cevap : 19 Mart 2014 (13:50). Konuya 24 Mesaj yazıldı

Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 18 Mart 2014, 15:54   Mesaj No:21
Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Emekdarı
bilinmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:bilinmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13966
Üyelik T.: 27Haziran 2011
Arkadaşları:0
Konular: 309
Beğenildi:178
Beğendi:15
Takdirleri:560
Takdir Et:
Standart Cevap: Çanakkaleye Hitaben

Alıntı:
Esadullah Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Sen yerinde saymaya devam et bilinmez sadece yerinde sayabilirsin bundan bir adım ileriyede gidemezsin, sen naptın bu ülke bu vatan bu din için ya işin gücün Alimleri Velileri Müslümanları Şehitleri lekelemek İnsanları tekfir etmekten öte neyin var senin ya daha savunduğun dinden birhabersin iki kitap okuyup iki sohbet dinleyince muvahhid olunmuyor ya sizler yüzünden müslümanların ittihatı gerçekleşmiyor Allah size hidayet etsin nedir bu ya bu ne gaflettir bu ne hırstır bu ne bencilliktir....

ESADULLAH ,dün din olmayan bu günde olmaz,senin alim,şeyh,gavs,sadat dediklerin insanları kendilerine köle ve köpek olmaya ve bunuda farz,vacib olduğunu söylediklerini defalarca videolarıyla ve kitaplarındaki şirk-küfürlerini verdik ve vermeyede devam edecez.

Benim bu ülkede Allah ın hükmüyle hükmetmeyenlerle ve bunlara entegre olmuş senin şeyhlerin ve senin gibilerle aramda şu ayetindedediği gibi,mümtehine süresi 4- İbrahim ve onunla birlikte olanlarda sizin için güzel bir örnek vardır. Hani kendi kavimlerine demişlerdi ki: 'Biz, sizlerden ve Allah'ın dışında taptıklarınızdan gerçekten uzağız. Sizi (artık) tanımayıp-inkar ettik. Sizinle aramızda, Allah'a bir olarak iman edinceye kadar ebedi bir düşmanlık ve bir kin baş göstermiştir.' Ancak İbrahim'in babasına: 'Sana bağışlanma dileyeceğim, ama Allah'tan gelecek herhangi bir şeye karşı senin için gücüm yetmez.' demesi hariç. 'Ey Rabbimiz, biz sana tevekkül ettik ve 'içten sana yöneldik.' Dönüş sanadır.'

BEN VE BENİM GİBİLER GEÇMİŞTEKİ ATALARIMIZ OLAN RASULLERİN İZİNDE SABİT SAYMAKTAN GURUR DUYUYORUZ..

Sizin gibi, Allah ın hükmüyle hükmetmeyen sistemlere entegre olup,cellatlardan cellat seçip ,daha sonra hangi cellat canımı alırken beni daha az acıtıra değil,her iki Allah ın hükmüyle hükmetmeyen cellatlarada karşı gelerek LAİLAHEİLLAALLAH deyip,Rasullluh ın izinde durup saymayada devam ediyoruz ve sayacazda,kimin zoruna gidiyorsa gitsin......

Bizim Allah ın vahiysinden ve Rasulullahın ve sünnetinden aldığımız örneklerle,Allahın hükmüyle hükmetmeyen sistemler için ölen ve öldürenlerin ve böyle bi oyuna gelenlerin şehid olmdıklarıdır
Alt 18 Mart 2014, 19:33   Mesaj No:22
Medineweb Sadık Üyesi
Esadullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Esadullah isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 15316
Üyelik T.: 18 Aralık 2011
Arkadaşları:3
Memleket:Kayıp bir Kentten
Konular: 143
Beğenildi:280
Beğendi:94
Takdirleri:3260
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Alıntı:
bilinmez Üyemizden Alıntı Mesajı göster
ESADULLAH ,dün din olmayan bu günde olmaz,senin alim,şeyh,gavs,sadat dediklerin insanları kendilerine köle ve köpek olmaya ve bunuda farz,vacib olduğunu söylediklerini defalarca videolarıyla ve kitaplarındaki şirk-küfürlerini verdik ve vermeyede devam edecez.

Benim bu ülkede Allah ın hükmüyle hükmetmeyenlerle ve bunlara entegre olmuş senin şeyhlerin ve senin gibilerle aramda şu ayetindedediği gibi,mümtehine süresi 4- İbrahim ve onunla birlikte olanlarda sizin için güzel bir örnek vardır. Hani kendi kavimlerine demişlerdi ki: 'Biz, sizlerden ve Allah'ın dışında taptıklarınızdan gerçekten uzağız. Sizi (artık) tanımayıp-inkar ettik. Sizinle aramızda, Allah'a bir olarak iman edinceye kadar ebedi bir düşmanlık ve bir kin baş göstermiştir.' Ancak İbrahim'in babasına: 'Sana bağışlanma dileyeceğim, ama Allah'tan gelecek herhangi bir şeye karşı senin için gücüm yetmez.' demesi hariç. 'Ey Rabbimiz, biz sana tevekkül ettik ve 'içten sana yöneldik.' Dönüş sanadır.'

BEN VE BENİM GİBİLER GEÇMİŞTEKİ ATALARIMIZ OLAN RASULLERİN İZİNDE SABİT SAYMAKTAN GURUR DUYUYORUZ..

Sizin gibi, Allah ın hükmüyle hükmetmeyen sistemlere entegre olup,cellatlardan cellat seçip ,daha sonra hangi cellat canımı alırken beni daha az acıtıra değil,her iki Allah ın hükmüyle hükmetmeyen cellatlarada karşı gelerek LAİLAHEİLLAALLAH deyip,Rasullluh ın izinde durup saymayada devam ediyoruz ve sayacazda,kimin zoruna gidiyorsa gitsin......

Bizim Allah ın vahiysinden ve Rasulullahın ve sünnetinden aldığımız örneklerle,Allahın hükmüyle hükmetmeyen sistemler için ölen ve öldürenlerin ve böyle bi oyuna gelenlerin şehid olmdıklarıdır
Git o zaman Allahın c.c. hükmüyle hükmeden bir devlet bul kendine varsa tabi....yada müslümanlara mal olmuş bu gibi hassas konularla insanları sapkınlığa davet etme zaten aklı selim olanın kanacağı bir haltta değil, şu konun altına gelip böyle birşey yazmak zaten cehaletin ta kendisidir. Onun için her zamanki gibi Allaha C.C. sığınıp size SELAM DEYİP GEÇİYORUZ ......
Alt 18 Mart 2014, 19:47   Mesaj No:23
Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Emekdarı
bilinmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:bilinmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13966
Üyelik T.: 27Haziran 2011
Arkadaşları:0
Konular: 309
Beğenildi:178
Beğendi:15
Takdirleri:560
Takdir Et:

Alıntı:
Esadullah Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Git o zaman Allahın c.c. hükmüyle hükmeden bir devlet bul kendine varsa tabi....yada müslümanlara mal olmuş bu gibi hassas konularla insanları sapkınlığa davet etme zaten aklı selim olanın kanacağı bir haltta değil, şu konun altına gelip böyle birşey yazmak zaten cehaletin ta kendisidir. Onun için her zamanki gibi Allaha C.C. sığınıp size SELAM DEYİP GEÇİYORUZ ......

Senin şuan dediklerini bi dönem süleyman demirel de,kemalistlerde halen söylüyor ve söylüyordu.

senin şeyhinin ,gavslarının çocuklarına kölelik ve köpekliğe çağrıp bunlarında farz ve vacip olduğunu senin ve senin gibilerinin aklı selimliği ve hassaslığınızsa ,ben ve benim gibiler bu tür hassas durumlarınızdan beriyiz,Allah a hamd olsun.

asıl sana SELAM OLSUN,....
Alt 18 Mart 2014, 22:45   Mesaj No:24
Medineweb Sadık Üyesi
Durumu:ali70 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 36490
Üyelik T.: 14 Aralık 2013
Arkadaşları:17
Konular: 38
Beğenildi:236
Beğendi:586
Takdirleri:449
Takdir Et:

Çanakkaleye hitaben
Ey şehit dedelerim
Ne mutlu sizlere ki şehitsiniz
Sizlere gıpte ettiğimi bilmenizi isterim
Şehitliğinizi kıskanmadım desem yalan olur
Rabbimden dileğim beni de şehit olarak alsın
Allahın selamı sizlerin üzerine olsun
Hepinize tek tek teşekkür eder
Hepinizin ellerinden öperim...
Alt 19 Mart 2014, 13:50   Mesaj No:25
Medineweb Emekdarı
Durumu:EyMeN&TaLhA isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 21422
Üyelik T.: 08 Kasım 2012
Arkadaşları:36
Konular: 784
Beğenildi:131
Beğendi:34
Takdirleri:141
Takdir Et:

alıntıdır

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: