Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB FORUM GENEL.::. > Genel Konular > İslami Haberler

Konu Kimliği: Konu Sahibi İslam_Güneşi,Açılış Tarihi:  28 Eylül 2013 (10:52), Konuya Son Cevap : 28 Eylül 2013 (10:52). Konuya 0 Mesaj yazıldı

Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 28 Eylül 2013, 10:52   Mesaj No:1
Durumu:İslam_Güneşi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 31470
Üyelik T.: 27 Eylül 2013
Arkadaşları:0
Memleket:Kayseri
Konular: 34
Beğenildi:8
Beğendi:5
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Yağmur Atsız: Ahmet Türk’e saldırıyı nefretle kınıyorum

Yağmur Atsız: Ahmet Türk’e saldırıyı nefretle kınıyorum

Yağmur Atsız: Ahmet Türk’e saldırıyı nefretle kınıyorum

[Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Ünlü Türk milliyetçisi Nihal Atsız’ın oğlu olan Star gazetesi
köşe yazarı Yağmur Atsız “Nefretle kınama” başlıklı yazısında
kapatılan DTP’nin eski Genel Başkanı Ahmet Türk’e yapılan
saldırıya tepki gösterdi. Atsız tepkisini şöyle ifade etti:

“Önce Sayın Ahmet Türk’e Samsun’da revâ görülen zorbalığı tiksintiyle karşıladığımı belirtmek isterim. Herhangi bir siyâsî görüşün temsilcisine “ince fikir” yerine “kaba kuvvet” ile karşı çıkmak zekâ ve ahlâk yoksunluğunun kanıtıdır belgesidir!

Mütecâvizler feslerini önlerine koyarak bir düşünsünler bakalım acabâ kendi tarafdâr oldukları bir politikacı böyle bir saldırıya mâruz kalsaydı ne hissederlerdi?

'Düşünmek' kelimesinin ne anlama geldiğini öğrenmek için sözlüğe bakmalarını tavsiye edecekdim ama okuma yazma bilmeleri ihtimâli son derece zayıf olduğundan boş yere kafalarını karıştırmak istemediğim için vazgeçiyor ve güvendikleri birine sormalarını daha doğru buluyorum. O onlara şifâhen anlatsın! Öte yandan kafalarının karışması da fenâ olmazdı zîrâ böylece belki düzelirdi.”

Konu Sahibi İslam_Güneşi 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
Gerçek Dost Kimdir Güzel Sözler-Deyımler-Nükteler İslam_Güneşi 0 1287 29 Temmuz 2015 10:13
Kaz Dağlarında Nereleri Gezelim Bilgi Dağarcığı İslam_Güneşi 0 1699 28 Temmuz 2015 20:57
Kadın, Kocası Ve Koca'nın Anası Güzel Sözler-Deyımler-Nükteler İslam_Güneşi 0 1238 28 Temmuz 2015 18:59
Erzurum ve Çay Güzel Sözler-Deyımler-Nükteler İslam_Güneşi 0 1450 25 Temmuz 2015 10:03
Tuzlu Bulamaç Olayı (Hukuk'un En çok Zorlandığı... Serbest Kürsü Allahın kulu_ 2 1473 25 Temmuz 2015 09:58

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)