Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB FORUM DİNİ KONULAR.::. > Muhtelif Dini Konular > Kıssalar-Hikayeler-Nasihatler

Konu Kimliği: Konu Sahibi Armagan,Açılış Tarihi:  23 Mart 2010 (00:26), Konuya Son Cevap : 24 Mart 2010 (02:14). Konuya 1 Mesaj yazıldı

Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 23 Mart 2010, 00:26   Mesaj No:1
Medineweb Usta Üyesi
Armagan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Armagan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 5753
Üyelik T.: 20 Aralık 2008
Arkadaşları:0
Konular: 65
Beğenildi:0
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart SON.............

SON.............

Ölüm ölümsüzlüktür Ya ebedı kar Ya ebedi zarar..........

Hergün dırıleceksınız yada karanlıklarda kaybolup gideceksınız..Hep düsündürmüstür koskoca su sehır beni kalabalık ıcınde cektıgım su yanlızlık Neden niçin nasıl gibi sorularla oyalamıs hayat bizi...Dolmus duragında insanlar itiş kakıs gec kalmıs olan dolmusa kızgınlar karsıda taksı duragı söförler kesat gıden işlerden dolayı kızgın her durakda bir sımıtcı bir piyangocu Biri boş midelere hitap edıyor dıgerı ıse boş hayallere........

Esnaf koyu bır sohbete dalmıs çaycının sesı bozuyor sakınlıgı Dertlı cekılen sıgaranın dumanı yaklasan ödemelere üflenıyor umutsuzca kararmsarca..Akşam olmadan yapılmalıdır yapılması gerekenler yarın cok gectır artık bugunde...Kimisi kapılır gıder umut tacırlerının pesınden kimisi gercekcıdır gerceklerı hıc bılmeden her kafadan bır ses yükselır derken arabex kokteyli egzos sesidir kulakları delıp gecen.......

Nedensız niçinsiz amaçsız kalabalıklar akıp gitti gün boyu önumden.......Her an bekledıgımız ve sankı bıze hiç ugramayacak sandıgımız ÖLÜM..........

Ve hep duydugumuz ama inananamadıgımız yenıden diriliş..Ben şehre bakıyordum ölüm bana...Günes şehre dogarken ben yenıden doguyordum
Artık o gündüzün telası bıtmıstı aksam oldugunda sehir ölüyordu o koca günes gitmiş yerını karanlıga bırakmıstı Kendımı dusundum biran kendi ÖLÜMÜMÜ birgün gelecek tıpkı bu sehır gıbı BENDE ÖLECEGIM....

Konu Sahibi Armagan 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
Anne... Resim/Karikatür su damlası 4 1919 14 Mayıs 2010 18:38
Yorgun düştü bu gönlüm! Şiirler ve Şairler Armagan 0 2270 14 Mayıs 2010 12:02
İki namaz birleştirilir mi ? Namaz-Abdest-Teyemmüm Medine-web 1 1922 14 Mayıs 2010 00:46
ZOR İNSANLAR GÖNÜL YORGUNLUĞUNA SEBEB OLUR Kıssalar-Hikayeler-Nasihatler Armagan 0 1701 08 Mayıs 2010 01:43
Firtina... Kıssalar-Hikayeler-Nasihatler Armagan 0 1600 07 Mayıs 2010 03:04

Alt 24 Mart 2010, 02:14   Mesaj No:2
Medineweb Emekdarı
Yitiksevda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Yitiksevda isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 2
Üyelik T.: 10 Nisan 2008
Arkadaşları:3
Memleket:MALAZGIRT
Konular: 295
Beğenildi:124
Beğendi:24
Takdirleri:153
Takdir Et:
Standart RE: SON.............

İnsan doğar büyür ve Ebedi yolculuğa doğru yol alır bu yolculukta sınavı ya kazanma ya da kaybetme vardır ölçüler bellidir ya hakk ya batıl tercih insana bırakılmıştır. Ölümü hatırlayıp hayatımızı ona göre yönlendirenlerden oluruz İnşaAllah.

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir:

Bir Ayet Bir Hadis Bir Söz | www.kaabalive.net Bir Ayet Bir Hadis Bir Söz | www.medineweb.net Yeni Sayfa 1
.::.Bir Ayet-Kerime .::. .::.Bir Hadis-i Şerif .::. .::.Bir Vecize .::.

Medineweb Sosyal Medya Gruplarımız:  Medineweb  Medineweb  Medineweb  Medineweb Medineweb     

www.alemdarhost.com sunucularını Kullanıyoruz.