Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB MİZAH.::. > Tebessüm-Mizah Alanı > Komik Paylaşımlar

Konu Kimliği: Konu Sahibi KuM TaNeSi,Açılış Tarihi:  04 Eylül 2009 (12:10), Konuya Son Cevap : 10 Ekim 2022 (18:32). Konuya 17 Mesaj yazıldı

Beğeni Aldı2Kez Beğenildi
Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 04 Eylül 2009, 12:10   Mesaj No:1
Medineweb Emekdarı
KuM TaNeSi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:KuM TaNeSi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 5998
Üyelik T.: 02 Ocak 2009
Arkadaşları:0
Konular: 886
Beğenildi:21
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Cani Sıkkın, Keyifsiz, Morali Sifirin Altinda Olanlara Ozellikle Tavsiye Edilir...

Cani Sıkkın, Keyifsiz, Morali Sifirin Altinda Olanlara Ozellikle Tavsiye Edilir...

Yaramazliginin tavan yaptigi noktada dort yasindaki azman yegenim oda cezasi aliyor... Buyuk bir ofkeyle odasina gidiyor. Uzunca bir zaman sesi
cikmyor uyudugunu dusunup sohbete dalmisken sesleniyor ''Gardiyaaannn sutumun saati geldi. Sicak olsun kakao da koy icineee... ''

Hastanenin "Tibbi Atik" bolumunde gorevli; turuncu tulumlu sirtinda kocaman tibbi atik yazan ve oldukca cirkin olan yasli adama asansor beklerken: "Ayyy tipe bak valla tam bir tibbi atik." diyerek laf atan yapay zekali kisi benim ablam olur. Bunun uzerine ablamin sisman oldugunu gorup "Yuk asansoru obur tarafta burada bosuna bekleme." diyerek cevap veren eli opulesice kisilik ise tibbi atiktir

Yeni dogmus ogluma israrla babasinin demode ismini koymaya calisan kocami vazgecirmek icin o ismin eski sevgilimin adi oldugunu soyledim. Sonuc;
artik babasindan bile bahsetmiyoruz.

4 yasindaki prensese tehlike atlatildiktan sonra oyuncagin arkasindan cikardigi minik pili niye yuttugunu soruyoruz. "Cok yoruldum beni calistirsin diye yuttum." diyor.

Kocam kadar cirkin ve kaba bir odundan; oglum kadar yakisikli hassas ve muhtesem bir cocuk dogurduguma gore cok iyi bir marangozum.

Ailece amcamlara bayram ziyaretine gittik. Konu yastan acildi. Yengem de gecen hafta kirk yasini doldurdugunu soyledi. Amcamin beni krize sokan
bomba onerisini aynen aktariyorum. "Hanim seni bozdursak da iki yirmilik yapsak nasil olur?"

Sabah okula gelip bilgisayarin basina oturdugumda Youtube'un kapatildigini ogreniyorum. O sirada iceri elinde cayla caycimiz Serife Hanim giriyor. Acimi onunla paylasmak istiyor ve "Serife Hanim duydun mu; youtube da kapatilmis." diyorum. Serife Hanim bu olaya hic sasirmadigini belirten yorumunu ortaya atiyor hemen. "Bu okulda ne duzgun gidiyor ki zaten? Tuvaletin supurgesini de almislar!"

Gecenin ucunde odamin penceresinden olumune sarkip sigara icerken yan pencereden ani bir sekilde kafasini uzatip "Yakaladim! Hahaha!" diye bagirip az daha dusmeme sebep olan kadin benim oz annemdir.

Doktorunun "Kac yasindasin?" sorusuna "Sizce kac gosteriyorum?" diye cevap veren baska hasta var mi? Acil serviste bekliyorum da...

Kocama ''Kocacigim diyelim ki doktorsun ve diyelim ki estetikcisin neremi kesip duzeltmek istersin?'' diye sordum. ''Dilini.'' dedi. Uc gundur susuyorum; ne olur ne olmaz...

Aile dostumuz olan oldukca sisman ve iri yari bir ciftin dugunundeyiz. Babam altinlari takarken mutluluk dilemeyi ihmal etmiyor: ''Allah bir yastikta kocatsin Umit'cigim. Tabii sigarsaniz!''... Babam haric ailecek utandik.

Geceleri cok sicak oldugundan uyuyamiyorum. Ben de buna kendimce bir cozum buldum. Kuafor salonlarinda saca su sikilan sprey siselerinden aldim ve gece sicaktan bunalinca yukardan puskurtuyorum sanki yagmur yagiyormus gibi oluyor ve bayagi bir serinliyorum. Elime ayagima da puskurtunce onun serinliginde biraz uyuyabiliyorum ama yanimda yatan sevgili kocam ertesi gun bu durumdan rahatsiz oldugunu soyle ifade ederek beni gulme krizlerine soktu: "Lutfen gece o suyu sadece kendine puskurt yoksa kendimi manavdaki
sebzeler gibi hissediyorum."

Konu Sahibi KuM TaNeSi 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
41.Haftanın Misafiri Belgin Hafta'nın Misafiri Belgin 37 13464 04 Ekim 2009 16:49
Neden Su içmeliyiz(46 sebep) Tıbbı Nebevi ve Alternatif Tıp su damlası 6 3400 04 Ekim 2009 12:50
Yokluğuna Alıştırma... Şiirler ve Şairler KARAKÖSE 1 2815 04 Ekim 2009 12:45
Kırgınım Sana /medineweb Şiirler ve Şairler su damlası 7 3004 02 Ekim 2009 19:49
google amcam düzeltir işi bilir herşeyi =) Resim/Karikatür Esma_Nur 2 2587 02 Ekim 2009 11:25

Alt 04 Eylül 2009, 12:37   Mesaj No:2
Medineweb Aktif Üyesi
Durumu:sevginin_bedeli isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 9822
Üyelik T.: 20 Ağustos 2009
Konular: 26
Beğenildi:2
Takdir Et:
Standart RE: Cani Sıkkın, Keyifsiz, Morali Sifirin Altinda Olanlara Ozellikle Tavsiye Edilir...

gerçekten çok güzel ve eğlenci paylaşım....
teşekkürler...
Alt 04 Eylül 2009, 13:21   Mesaj No:3
Medineweb Emekdarı
Yitiksevda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Yitiksevda isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 2
Üyelik T.: 10 Nisan 2008
Arkadaşları:3
Memleket:MALAZGIRT
Konular: 295
Beğenildi:124
Beğendi:24
Takdirleri:153
Takdir Et:
Standart RE: Cani Sıkkın, Keyifsiz, Morali Sifirin Altinda Olanlara Ozellikle Tavsiye Edilir...

KUMTANESİ kardeşim teşekkürler bu güzel paylaşımınız ile bizleri güldürdünüz ALLAH'ta her daim sizi güldürsün....
Alt 04 Eylül 2009, 13:47   Mesaj No:4
Medineweb Emekdarı
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

devam edecek....:=))

ben teşekkür ederim....
Alt 04 Eylül 2009, 14:04   Mesaj No:5
Medineweb Emekdarı
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Arkadasimin tavsiyesi uzerine kosu yaparken cok terlemek icin gobegime naylon posetlerinden sardim. Ucuz ya fikir mantikli geldi denedim. Keske yazilari olan poseti tercih etmeseydim. Cok terleyince posetin yazilari bana gecmis. Artik gobegim kendisini tercih edenlere tesekkur ediyor ve yine bekliyor...

Babami namaz kilmis dua ederken gorunce "Benim icin de dua et" deyiveriyorum ve babamin cevabiyla dumur oluyorum. "Kendisi nerede derse ne diyeyim?"

Hoca ile birlikte doktor adaylari sabah viziti geziyorken birden telefonun sesini kapatmayi unutan bir ogrencinin telefonu Emre Aydin sarkisiyla calmaya basladi. ''Adam olmaz dedin senden...'' Hocanin merakla beklenen tepkisi gecikmedi. ''Baban ariyor galiba. Soyle hakli cikti.''

5 yasindaki yegenime babasi soruyor: "Buyuyunce ne olacaksin kizim?" "Asena olacagim babacim; sen ne olacaksin?" Babasi gayet sakin cevap veriyor: "Katil"... Ikisine de meslek hayatlarinda basarilar.

Sevgili anneannecigim havaalanindaki kadin polis memurunun amaci sana sarilmak degil uzerini aramakti. Hadi sarilip sirtini sivazladin bir de ustune opmenin ne geregi vardi?

Bundan birkac sene once buyukannemi doktora goturduk. Muayeneden sonra tahlil icin gun verip "Sabah sakin bir sey yemeyin ac karnina gelin." diye tembihlendi. Hastaneden ciktiktan 5 dakika kadar sonra buyukannem sessizligi bozdu ve buram buram umut kokan sorusunu sordu. "Kahvaltida ne ikram edecekler acaba? Ac gelin diye o kadar siki tembihlediler..."

Pek cok memleket gezdim ama hicbir yerde Malatya'daki pratik duzeni goremedim. Kiz Meslek Lisesi yaninda Erkek Meslek Lisesi yaninda Evlendirme Dairesi.

Bir alkis da metroda elektrik paneline oturmakta israr edengenclere ''Bak karismam g.t kanseri olabilirsiniz haa...'' diye gayet bilimsel bir ikna yontemi sergileyen gorevliye gelsin. Zira biz de gulmekten cene kanseri olduk.

Babama bilgisayar ve internet kullanmayi ogrettigim ilk gunler... "Baba bak bu mouse yani fare." diyorum nasil kullanildigini gosteriyorum. Birkac gun sonra babam beni cagiriyor. "Kizim gel bak bu kurbaga calismiyor!"

Oglum saatlerce ugrasarak kartondan yaptigim buzdolabi modeli ile odevinden en yuksek notu aldi. Ogretmeni ona "Aferin!" demis. "Herkes anne ve babasina yaptirmis. Ama sen kendin yapmissin belli." Kendimi hic bu kadar beceriksiz hissetmemistim. Karim iki gundur guluyor. Karizmam yerle bir oldu. Tesekkurler ogretmen hanim!

Kilo aldigimda "Kilo aldin biraz zayifla" demek yerine "Hadi tosunum az daha ye seni halde hamal yapacagim" diyen sevgili kocam ben sana kel
olmandan dolayi "Az daha parlat gece lambasi yapicam seni" diyor muyum? Demiyorum!

Ozel bir bankadan defalarca kredi basvurusu yapmam icin arayan kadina "Hanimefendi ben zengin bir koca buldum krediye ihtiyacim yok cok sukur. Darisi basiniza!" dedim. Artik arayanim yok mutlu ve huzurluyum.

Su anda yazliktayiz ve bu aksam neredeyse tum yazlik komsularimiz bize bes cayina davetli. Annemse ikramda kusur olmasin diye hamur isi uzerine tum hunerlerini sergilemekle mesgul. Daha dun aldigimiz 30'luk karton yumurta az once bitti ve annem uykudan kaldirdigi babami yumurta almasi icin markete gonderdi. Babam kasi catik surati asik halde kalkti ve soylene soylene evden cikti: "Sabah sabah ne yumurtasiymis bu arkadas daha dun almadik mi? Ustune oturup kiriyor musunuz bir bir? Nereye gidiyor o kadar
yumurta anlamadim ki? Size yumurta yetistirecem diye tavugun g.tu yirtildi iki gundur be!"

Canim kaynanacigim hani evimize her gelisinde bin bir bahaneyle evin her kosesini gezip temiz olup olmadigini kontrol ediyorsun ya hic zahmet etme tertemiz her yer. Cunku sen gelmeden once ogluna saatlerce evi temizletiyorum.

Gecen aksam ayni yasta oldugum ve bekar olan kiz arkadasimla Msn'de kameradan sohbet ediyorduk. Arkadasimin erkek kardesi komiklik olsun diye annesine "Anne kizin kocaya kacacakmis plan yapiyorlar!" diye seslendi. Anneden gelen cevap ikimizin de gulme krizine girmesiyle gecenin sonunu getirdi. "Bu yastan sonra ne kacmasi! Istesinler hemen verecegiz."

Bir alkis da "Oglum yirmi iki yasina geldin hala bir baltaya sap olamadin!" diyen annesine "Anne elli yasina geldin hala benden bir sap olmayacagini anlamadin!" diyen sap kardesime gelsin.

6 yasindaki oglum babasiyla yaptigimiz hararetli tartismanin ortasinda kocamin uzerine yuruyup "Artistlik yapma len!" dedi. Evet oglum koru anneni boyle televizyondan ogrendigin repliklerle.

alıntı

Alt 04 Eylül 2009, 15:43   Mesaj No:6
Medineweb Emekdarı
Esma_Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Esma_Nur isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 4458
Üyelik T.: 19 Ekim 2008
Memleket:sivas/istanbul/
Konular: 575
Beğenildi:4496
Beğendi:6075
Takdirleri:23787
Takdir Et:

yitik sevdanın dediği gibi ALLAH da seni güldürsün ihtiyaç vardı
Alt 04 Eylül 2009, 16:02   Mesaj No:7
Medineweb Üyesi
NİLGÜN YAZAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:NİLGÜN YAZAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 8150
Üyelik T.: 15 Mayıs 2009
Konular: 37
Beğenildi:5
Takdir Et:

Bi tane de benden bi hikaye. Ama öyle alıntı çalıntı tarzından değil. Bizzat benim yaşadığım bir hikaye.
Günlerden pazar. Erkenden kalkmış, çoluğu çocuğu yedirmiş içirmiş, evin genel, özel tüm temizliğini yapmışım. Ütüydü vs idi derken akşam yemeklerini de yapmışım. Üstüne de meşakkatli bir tatlı olan harikulade bir aşure pişirmişim.Hafta içi çalışma günlerinin yorgunluğuna yorgunluk eklediğim bir günün son demlerindeyim artık. Bütün gün tv karşısında maç özetlerini izlemekten bitap düşmüş sevgili kocama yaptığım aşureden ikram ederken bakın aramızda geçen konuşma şöyle:
- Ah benim cefakar karım! Ben nasıl ödeyeceğim senin hakkını söyler misin bana?
Ben:
-CEHENNEMDE YANARAK!!
Alt 04 Eylül 2009, 16:43   Mesaj No:8
Medineweb Aktif Üyesi
Durumu:sevginin_bedeli isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 9822
Üyelik T.: 20 Ağustos 2009
Konular: 26
Beğenildi:2
Takdir Et:

Alıntı:
NİLGÜN YAZAR Üyemizden Alıntı
Bi tane de benden bi hikaye. Ama öyle alıntı çalıntı tarzından değil. Bizzat benim yaşadığım bir hikaye.
Günlerden pazar. Erkenden kalkmış, çoluğu çocuğu yedirmiş içirmiş, evin genel, özel tüm temizliğini yapmışım. Ütüydü vs idi derken akşam yemeklerini de yapmışım. Üstüne de meşakkatli bir tatlı olan harikulade bir aşure pişirmişim.Hafta içi çalışma günlerinin yorgunluğuna yorgunluk eklediğim bir günün son demlerindeyim artık. Bütün gün tv karşısında maç özetlerini izlemekten bitap düşmüş sevgili kocama yaptığım aşureden ikram ederken bakın aramızda geçen konuşma şöyle:
Ben:
-CEHENNEMDE YANARAK!!
süper süper süper
Alt 04 Eylül 2009, 17:16   Mesaj No:9
Medineweb Emekdarı
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Allah güldürsün de siz de güldürün yaw rep denen bişi var....
Alt 04 Eylül 2009, 17:23   Mesaj No:10
Medineweb Emekdarı
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Alıntı:
NİLGÜN YAZAR Üyemizden Alıntı
Ben:
-CEHENNEMDE YANARAK!!

nasıl yani yaaaa????

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: