Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB MİZAH.::. > Tebessüm-Mizah Alanı > Komik Paylaşımlar

Konu Kimliği: Konu Sahibi MERVE DEMİR,Açılış Tarihi:  03 Eylül 2008 (22:45), Konuya Son Cevap : 17 Temmuz 2014 (11:02). Konuya 53 Mesaj yazıldı

Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 04 Eylül 2008, 15:34   Mesaj No:31
Medineweb Üyesi
tugrulbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:tugrulbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 2987
Üyelik T.: 11 Ağustos 2008
Arkadaşları:0
Konular: 7
Beğenildi:0
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Cvp: Medineweb İftarda :)

rahmetlinin şarkısını anımsattı bu muhabbetiniz rap diye rap rap ....rep diye rep rep...........
Alt 04 Eylül 2008, 16:15   Mesaj No:32
Medineweb Acemi Üyesi
Durumu:zeynepakta isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 2682
Üyelik T.: 18 Temmuz 2008
Konular: 0
Takdir Et:

aranızdaki muhabbeti nerdeyse kıskanacağım...
Alt 04 Eylül 2008, 16:23   Mesaj No:33
Medineweb Emekdarı
Durumu:MERVE DEMİR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 5587
Üyelik T.: 05 Aralık 2008
Arkadaşları:14
Konular: 2038
Beğenildi:114
Takdirleri:270
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Alıntı:
verda naz Üyemizden Alıntı
ablacım eline sağlık
maşAllah sende ki hünerler say say bitmiyor.....
Teşekkür ederim canım beğendiğine sevindim

Alıntı:
Ziya Üyemizden Alıntı
muhtar eline saglık güzel bi paylaşım olmuş rep vercektim sonradan vazgeçtim
Canın sağolsun

Alıntı:
Cisminatik Üyemizden Alıntı
canım ellerine sağlık çok güzel olmuş yoğn istek üzerine hızlı yazdın sanrım daha genişini bekliyoruz arşiv yaparız
İnşAllah ewet yoğun istek üzerine kısa bir sürede yazılmış bi senaryo

Alıntı:
medinelii Üyemizden Alıntı
ula hacı yakalarım ben senı ))))) elllerıne saglık cok tatlı olmus artı artı rep:D
Tamam hacı kızma yaw)Beğendin dğeil mi bide öm atıpta tehtit etme ))

Alıntı:
tuğrulbey Üyemizden Alıntı
rahmetlinin şarkısını anımsattı bu muhabbetiniz rap diye rap rap ....rep diye rep rep...........

Teşekkürler.....

Alıntı:
zeynepakta Üyemizden Alıntı
aranızdaki muhabbeti nerdeyse kıskanacağım...
Kıskanma canım merak etme diğer bölümlerde kimseyi atlamam inşALLAH))
Alt 04 Eylül 2008, 16:27   Mesaj No:34
Medineweb Sadık Üyesi
medinelii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:medinelii isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 1808
Üyelik T.: 11 Mayıs 2008
Konular: 89
Beğenildi:4
Takdir Et:

))) begenmem mııı bence harıkaa ) lakın bu işe huzzam nider bilmiyom huzzaaam hanı bana yuzukk
Alt 04 Eylül 2008, 16:29   Mesaj No:35
Medineweb Paylaşımcı Üyesi
Durumu:MescidiAksa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 2830
Üyelik T.: 29 Temmuz 2008
Arkadaşları:3
Konular: 55
Takdir Et:

ecrin rep çokta verdim haberin olsun
Alt 04 Eylül 2008, 16:33   Mesaj No:36
Medineweb Emekdarı
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Alıntı:
medinelii Üyemizden Alıntı
))) begenmem mııı bence harıkaa ) lakın bu işe huzzam nider bilmiyom huzzaaam hanı bana yuzukk
Bende zaten yüzüğü alsın die ima yaptım çaktırma))

Alıntı:
Ziya Üyemizden Alıntı
ecrin rep çokta verdim haberin olsun
Valla çok kısa sürede yazdım Seni eklemedim die kusura bakma olur murepinde pek önemi yok
Alt 05 Eylül 2008, 07:57   Mesaj No:37
Medineweb Paylaşımcı Üyesi
Durumu:MescidiAksa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 2830
Üyelik T.: 29 Temmuz 2008
Konular: 55
Takdir Et:

Alıntı:
Ecrin Üyemizden Alıntı
Valla çok kısa sürede yazdım Seni eklemedim die kusura bakma olur murepinde pek önemi yok

yok estagfurullah muhtar ne demek çocukmuyum ben bak aglarım şimdi önemli degil biraz bozulldum tabi ama boşver muhtar hiç önemli degil
Alt 05 Eylül 2008, 18:49   Mesaj No:38
Medineweb Emekdarı
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Alıntı:
ZİYA YLDRM Üyemizden Alıntı
Alıntı:
Ecrin Üyemizden Alıntı

yok estagfurullah muhtar ne demek çocukmuyum ben bak aglarım şimdi önemli degil biraz bozulldum tabi ama boşver muhtar hiç önemli degil

Bidahaki sefere inşAllah
Alt 29Haziran 2012, 21:52   Mesaj No:39
Medineweb Kıdemli Üyesi
Durumu:f_kryln isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 14040
Üyelik T.: 01 Ağustos 2011
Memleket:Ağrı
Konular: 103
Beğenildi:23
Takdir Et:
Standart Cevap: Medineweb İftarda :)

Alıntı:
Emekdar Üye Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Abdulmelik hocanın önerisi ile medineweb üyeleri toplanıp bir iftar yemeği düzenlerler
Bu iftar yemeğinde kim yoktu ki muhtardan tutun süper editöre hiç yorum yazmayan su gibiden tutunn cafer tayyar hocaya ali bile bu iftar yemeği için askerden firar edip soluğu bu yemekte almıştı
Herkes heyecanla yemeğin verileceği salona geçti.Muhsin hoca konuşma yapmak için ayağı kalktı ve
Esselamu aleykum medine cemaati dedi bunu der demez

Alkış kıyamet ıslık ne ararsanız)

Bu coşku içinde konuşma gerçekleşti...
Ve yemek verilecek olan yer İslama uygun biçimde haremlik/selamlık olarak ayrıldı
Bayanların bulunduğu masada : Belgin seleme ecrin cisminatik seheryeli medineli melis yasemin06 verda rizwanbara maşuk yağmur nur emanetim bülbül

Tabi bayanlar oturmuş dedikodu pardon dedikodu caiz olmadığı için sohbet ediyorlardı

Belgin ecrine kapattığı konuları anlatırken
Selemede seher ablayla görüştüğü anı kızlara tekrar anlatıyordu
Tam bu sırada bayanlar masasının karıştığı görüldü
Yağmurdan bi ses
Sıpalarrr bırakınnn cafer tayyar hocamın yanına gitmek istiyorum...
Kızlar yağmuru kolundan tutup zor zapteder erkeklerin oraya gitmesinin uygun olmadığını söylerler

Yağmur ben haram dinlememmmm benim hocam gelmiş nasıl gitmem yanına bırakınn evladımmm der
O sırada sesleri duyan abdulmelik hoca
Yağmur sıpa akıllı ol iftara az kaldı der ve yağmur peki abi der abdulmelik hoca herkesin şaşkın bakışları altında bakın sözümü dinledi edası ile yerine geçer

Gelelim erkeklerin bulunduğu masaya bu masada ise :Abdulmelik Kevir Huzurislam ali bin ümmeti muhammed muhteşem cafer tayyar bakii otururlar kevir felsefik konuşmalarından birini yapar ve kısa bir süre sonra aliye tekvando taktiklerini öğretir alinin bunun ne için öğrenmek istediğini ise ilerleyen bölümlerde aktaracağız inşAllah)
Huzurislam ağır abi gibi takılırken onun bu sessizliğini farkeden abdulmelik konuşturmaya çalışır lakin huzurislamın hiç konuşmaya niyeti yoktur
Misafirler birbiri ile görüşürken oda nee kapıdan içeri bir grup girer bu grup evet evett keserim günışığı sıdıka dan başkası değildi hatta arkalarından maşuk halide fatihölmezde duruyordu. Bunlar içeri girer girmez ortamın atmosferi değişti ve herkes birbirine baktı durumu toparlayan abdulmelik buyrun size ayrı bi masa yaptık sanki muhalefetler masasıymış gibi bi imada bulundu keserim ise elinde
keserim ise elinde tesbih bize niye ayrı masa bizim ne özelliğimiz var dedi ve ardından keserim bak die tehtini savurdu
yanında bulunan günışığı ise nerde o cimri muhtar hala repimi vermedi der muhtar da burdayım abi merak etme en kısa zamanda verecem repi der ve ortamı yumuşatır.Tam o esnada fatihin yağmurun üstüne yürüdüğü görülür "hazır herkes burda iken birşey sormak istiyorum başlığında yazdıklarını gördüm canımı sıkma benim adım fatih soyadım ölmez haberin ola der ve araya muhtar girer fatih kardeş banlamanmak istemiyorsan uslu dur der ve fatihte elektriklerim topraklanıyor der muhtarda elektriklerine muhtarın selamı olduğunu söyle ortalığı karıştırmasın der ve fatihte tamam emir büyük yerden bacım der (not bu olayların benzeri ecrin ve fatih ölmez arasında yaşanmıştır )
Keserim ve grubuda masasına geçtikten sonra Ebda yanında ilahi ezgi söyleyen sanatçı ömer karaoğlu ile içeri girer
Araları çok iyidir ve iftara renk katmak adına .ömer karaoğlunuda getirmiştir ve herkes ondan şehit tahtında isimli parçasını istek yapar
Bu sırada muhtar ebdanın yanına gelip abi deseydin bizim eşref ziya veya abdurrahman önülüde getirirdim der
Ebda ise önemli değil ecrin kardeşim der ...
Daha sonra masalar birleştirilir ve konular hakkında istişare edilir.
Nur editör ilk konuyu atar ve çevredeki genç kızların bilinçsiz olduğunu bunada önemli etkenin aile olduğunu anlatır nura diğer bayanlardan destek gelince söze karışan bakii
siz önce kendinize bi bakında sonra çevreyi örnek alırsınız der tam bayanlar bakiinin üzerine yürürken bakiyi bu olaydan abdulmelik hoca kurtarır ve burası forum değil linç ederlerse karışmam der ve bakii susar
Tam o sırada medinelinin nişanlısı huzzam girer Medineli: huzzam yayındaaaaaaa die bağırır herkes ne olduğuna bir anlam veremez
medineli klasik heyecanlanma moduna geçmiştir ve olaya muhtar müdahale eder
Muhtar: Medineli dur o bana baldız yüzüğü alacaktı unuttum sanma der
Medineli huzzamın ona yüzük almamasını bahane ederek önce bana alsın sana sonra bakarız der
Ecrinde ben muhtarım evliliğinizde benimde mührümde geçerlidir haberin ola der ve bu tehtitten sonra ters bi bakış atar
medineli ise ortamı yumuşatmak için oy oy yerim ben hacımı der bu ufak tehtitleşme durumu ortadan kalkar

Selemenin elinde ise bir KPSS kitabı görülür sınav bitmedimi der ve seleme ise puanının yetmediğini seneye mutlaka kazanması gerektiğini söyler
Bütün bir iftar boyunca hukuk matematik osmanlı devletinin çöküşü kuruluşu hep bunlarla meşgül olur..

En köşede ise elinde bir laptop ve format cd si bulunan biri görülür belgin ve muhtar bu kişinin yanına gider ve muhtar hemen narinni sensin dğeil mi
Sakın bana iftarada pc için geldim deme kızarım

Narinni ise yok ecrin abla valla forumu çok seviyorum hani bu pc işi aradan çıksın foruma artık konu açmiyim die yaptım der ve belgin tamam muhtarım ben formatı atayım
sen diğer üyeleri yanlız bırakma der ve muhtarda diğer masaya geçer
Muhteşem gülçin ve oğulları talhada bu yemeğe renk verenlerdendi...
Yemek güzel sohbetler eşliğinde sürerken hiç olmadık bir durum meydana gelir ve içeriye jandarmalar girer jandarmalar ali isimli kaçak bi şahıs aradıklarını söylerler ve o anda bütün gözler alidedir ali ise kevirden öğrendiği karakte taktiklerini uygulamaya geçer Ve iftar yemeği king box ringine dönüşür

Jandarmalar en sonunda aliyi tutarlar ve ali medineweb sevdası yüzünden bi 15 ay daha askerlik yapma cezası alır,
MUTSUZ SON)),

özledik o günleri yahuu
Alt 29Haziran 2012, 23:45   Mesaj No:40
Medineweb Sadık Üyesi
İnceSızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:İnceSızı isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13046
Üyelik T.: 16 Aralık 2010
Konular: 54
Beğenildi:20
Takdir Et:
Standart Cevap: Medineweb İftarda :)

hobaaa bunun bi tekrarı olmamalı mı düşünceli000

nası kıskandım anlatamam

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)