Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.PEYGAMBERLER-ASHAB-I KİRAM-ALİMLER.::. > Peygamberler-Ashab-ı Kiram-Alimler > Peygamberler(a.s)

Konu Kimliği: Konu Sahibi enderhafızım,Açılış Tarihi:  01 Kasım 2012 (01:22), Konuya Son Cevap : 27 Temmuz 2014 (23:59). Konuya 1 Mesaj yazıldı

Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 01 Kasım 2012, 01:22   Mesaj No:1
Medineweb Emekdarı
enderhafızım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:enderhafızım isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 5879
Üyelik T.: 28 Aralık 2008
Arkadaşları:32
Memleket:İst
Konular: 1383
Beğenildi:166
Beğendi:17
Takdirleri:216
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
evtx Vuslat yakın mı bana da Efendim

Vuslat yakın mı bana da Efendim

Bir seher vakti düştün gönlüme Efendim.

Gönlüm hem sevincin, hemde üzüntünün en tatlı duygularıyla kaplandı birden. Halbuki hep aklımdaydın sen, hiç çıkmadın ki.

Bizleri bırakıp gittigin günden beri yüreğimiz hep senin özleminle yandı, tutuştu.

Yollarında yürümeye, elinin dokunduğu yerlere yüzüm sürmeyi o kadar çok isterim ki Efendim. Hep beni çağırdığını hissediyorum. Bazen kalbim öyle bir acıyor ki hasretinden; dayanılmaz oluyor sancıları hep.

Kavuşmak mümkün mü sana bilmem ki. Ama biliyorum sen hep bizimlesin, bizi unutmazsın.

Unutmazsın değil mi? Gül yüzlü Efendim.

Bazen o kadar çok arıyorum ki. Haykırışlarımı duyuyor musun? Sen gideliden beri sahipsiz kaldık sanki. Herkez hep bir tarafından tutuyor bıraktıklarının. İçim acıyor Habibim.

Ravzana gelip şikayet etmek istiyorum çoğu zaman. Hüngür hüngür ağlamak. Yokluğun hergün o kadar çok belli ediyor ki kendini. Seni unutanlarımız var belki aramızda. Ama sen bizleri hiç unutmazsın bilirim. Bende unutmadım Efendim seni.

Sen şimdi çok uzaklardasın. Bizlerse vuslata aşık uzaklarda bir garibiz. Gönlüne düşenleri sahipsiz bırakma Efendim.

Uyandıgım hergün kendimi sensizliğin daha bir dip kuyusunda buluyorum. Sen gideli o kadar çok şey değişti ki Efendim. Aslında değişmedi ama hep değiştirme cabasında olanlarımız var aramızda. Herkez senin bıraktıklarını görmez oldu. Taş tuttu kalpler.Uzanır oldu eller özümüze. Yakıştıramadım efendim yakıştıramadım bunları bize! Genç kızlarımız gözyaşları döktü baş örtüleri için. Gösteriş dediler, gelenek görenek dediler. Sen gideli ne çok ey degişmiş değil mi Efendim.

Sabrettik hep, hala da sabrediyoruz. Sen hep derdin ya sabredin, Allah sabredenlerle beraber. Sabrediyoruz Efendim sabrediyoruz.

Sen gideli hep bu yalan Dünya için çalışanlar aldı ümmetini. Nefsin kör kuyusuna bıraktılar kendilerini. Kimdi bunun suçlusu!takıldı hep aklıma. Neden böyle oldu Ümmetin Efendim. Bir haber oldu herkez. Duymaz oldu kulaklar, görmez oldu gözler, söylemez oldu diller.

Dedim ya Efendim o kadar çok istiyorum ki sana kavuşmayı. Bir bir anlatmak, belki de şikayet etmek istiyorum.

Yürüdüğün yollardan yürüsem, kabeye yüzümü sürsem. Aglasam doya doya; döksem içimi sana bağrına basar mısın beni de Efendim. Yoruldum Efendim desem. Yordular bizi desem. Derman olur musun derdime?

Biliyorum hepsini biliyorsun. Dualar ediyorsun hep bizler için.Ahirette nasıl cevap vereceğiz sana, nasıl cevap vereceğiz Rabbimize.Nolursun Efendim yardım et bize.Hep çağrılarını hissediyorum gönlümde.Sana kavuşabilmek bana da nasip olacak mı Efendim.

Dilerseniz, gönülden dilerseniz olur derdin ya hep. Hep diliyorum Rabbimden sana kavuşabilmeyi. Ne kadar uzak olursak olalım gül kokun hep yanımda. Gül yüzüne hasret, gül kokuna hasret Ümmetini unutma nolur Efendim.

Can Efendim sana yazdım bu gece. Duyuyorsun beni biliyorum. Seni anlatmaya, sana olan özlemimi anlatmaya hiçbir kelime bulamıyor gönlüm. Aciz gözyaşlarımla sana seslendim bu gece. Ümmetim der misin banada?

Yarınlarımızın Umut çiçeğisin sen. Her karanlığın ardından doğan güneşimizsin.Bu aciz kalbede doğar mısın Efendim.

Rabbim sevdi en çok seni. Yazdı ismini isminin yanına. Onu seven beni de sever dedi. Rabbim şahit ol!! Bu aşka; aşkların en güzeline şahit ol. Binler salat ve selam olsun.

Seni Çok Seviyorum Efendim..

Seni Çok seviyoruz Efendim.

Kuçakla beni de Efendimmmmm…..

Alıntı

Konu Sahibi enderhafızım 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
En Pratik Sağlık Bilgileri Pratik / Faydalı Bilgiler enderhafızım 0 68 14 Ekim 2023 13:10
Kur'an Güzel Konuşun Diyor, Konuşuyor... Serbest Kürsü su damlası 3 2308 24 Kasım 2016 14:16
Geeflow - Diriliş (15 Temmuz Darbe Rap Şarkısı) İlahiler/Ezgiler enderhafızım 0 1912 23 Kasım 2016 12:06
Otuz Kuş & Dursun Ali Erzincanlı (Şehit Ömer... İlahiler/Ezgiler Esma_Nur 1 2662 23 Kasım 2016 11:44
15 Temmuz Demokrasi Marşı (İndir) İlahiler/Ezgiler enderhafızım 0 2208 23 Kasım 2016 11:10

Alt 27 Temmuz 2014, 23:59   Mesaj No:2
Medineweb EDİTÖRÜ
su damlası - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: su damlası isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 13055
Üyelik T.: 18 Aralık 2010
Arkadaşları:18
Memleket:sivas
Konular: 695
Beğenildi:8128
Beğendi:9306
Takdirleri:25516
Takdir Et:
Standart Cevap: Vuslat yakın mı bana da Efendim

Can Efendim sana yazdım bu gece. Duyuyorsun beni biliyorum. Seni anlatmaya, sana olan özlemimi anlatmaya hiçbir kelime bulamıyor gönlüm. Aciz gözyaşlarımla sana seslendim bu gece. Ümmetim der misin banada?

"Bir yαrım αklın kuyusundα öbür yαrım αşkın kuytusundα...
Cennet ve cehennem αrαsındα.Ucu sırαttαn geçen bir uçurum kenαrındα...
Â'râftα.....
Ârâfın dα αrαsındα...Ar ve αf yαrαsındα..."

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: