Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB MİZAH.::. > MultiMedya-İzleme Vb > Programlar//İstekler

Konu Kimliği: Konu Sahibi alperkara,Açılış Tarihi:  09 Mayıs 2015 (01:03), Konuya Son Cevap : 09 Mayıs 2015 (01:03). Konuya 0 Mesaj yazıldı

Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 09 Mayıs 2015, 01:03   Mesaj No:1
Medineweb EDİTÖRÜ
alperkara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:alperkara isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 14578
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:5
Konular: 389
Beğenildi:406
Beğendi:41
Takdirleri:2478
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart KUR'AN-I KERİM HATİM 3.0 PROGRAMI (hasenat)

KUR'AN-I KERİM HATİM 3.0 PROGRAMI (hasenat)

DİĞER ÖZELLİKLER :
  • Ok ile takip imkanı. Büyüteç açıldığında da ok ile takip imkanı. (Abdusamed, Davut Kaya, Kabe imamları ses paketleri için)
  • Bir yandan kulaklıkla hatim dinlerken, diğer yandan mikrofon ile kendi sesinizi kaydedebilme.
  • Önemli bir özellik daha... Artık kendi Hatim Ses Paketinizi kendiniz oluşturabilir ve program içerisinden kullanabilirsiniz. İstediğiniz bir okuyucunun hatimini sayfa sayfa mp3 formatında hazırlayın, hazırladığınız mp3 ses dosyalarını bir klasöre yerleştirip programın klasörü altındaki "hatim-recitation" klasörünün içine koyun. Daha sonra programın okuyucu seçme menüsünden kendi okuyucunuzu seçin ve dinleyin.
  • Yine aynı şekilde beğendiğiniz bir hattı, programın klasörü altındaki "hat-callygraphy" klasörü altına bir klasör içerisinde koyabilir ve program içinde kullanabilirsiniz. Size örnek olsun diye, "hat-callygraphy" klasörü içerisine "Hafız Osman Hattı" konmuştur. Bu klasörü ve oradaki dosyaları format ve ölçü olarak inceleyerek kendi hattınızı nasıl oluşturacağınızı öğrenebilirsiniz..
  • 3 Hat bir arada... Programda Hatim yaparken 3 hattan dilediğiniz birini seçebilme (Sefa Yayınları hattı, Timaş Yayınları hattı ve Hafız Osman hattı).
  • Sayfalar arasında gezinme, istediğiniz cüze, sureye tek tıklamayla gidebilme.
  • Mealli Hatim... Hatim esnasında Kur'an-ı Kerim'i Türkçe mealinden (Diyanet meali) takip edebilme.
  • Gözünüzü yormayacak, size en uygun arkaplanı seçebilme.
  • Sureleri, resmi, alfabetik, nuzül sırasına göre sıralayabilme.
  • İstediğiniz 7 okuyucudan birini seçerek onun sesiyle hatim takip edebilme.
  • Kaldığınız sayfayı ve en son okuma tarihini hatırlatma.
  • Sağdaki sayfayı, soldaki sayfayı ayrı ayrı dinleyebilme, sürükleme çubuğuyla dinleme esnasında okunan sayfa içinde ileri-geri gezinebilme.
  • Kronometre tutabilme.
  • Otomatik hatim. Play tuşuna bastığınızda eğer durdurmazsanız, program otomatik hatim konumuna geçer ve sayfaları siz durdurana kadar arkası arkasına okur. Bu arada sayfalar otomatik olarak çevrilir.
  • Çok çeşitli sayfa geçiş efektleri,
  • Ses seviyesini ayarlayabilme.
  • Program ayarlarını hafızada tutabilme.
  • Zamanı ayarlanabilir otomatik kapanabilen menüler.
  • Secde ayetleri hatırlatması...

Programı yükleme ve kaldırma :
  • Program otomatik olarak kendini yükleme ve kaldırma özelliğine sahiptir.
  • NOT: Programın çalışabilmesi için herhangi bir eklenti gerekmez (eski 1.0 ve 2.0 versiyonlarında Adobe Flash Player gerekiyordu), direk windows üzerinde çalışır.

• [Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...]
davut kaya ses paketi

Konu Sahibi alperkara 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
MEDİNEWEB HAFTANIN HUTBESi:14.08.2020-ŞÜKREDEN... Tebliğ-İrşad-Vaaz-Hutbe-Nasihat alperkara 0 837 13 Ağustos 2020 18:52
MEDİNEWEB HAFTANIN HUTBESi:17.07.2020-KURBANINI... Tebliğ-İrşad-Vaaz-Hutbe-Nasihat alperkara 0 742 16 Temmuz 2020 13:17
MEDİNEWEB HAFTANIN HUTBESi:TARİH: 10.07.2018-15... Tebliğ-İrşad-Vaaz-Hutbe-Nasihat alperkara 0 619 09 Temmuz 2020 11:23
MEDİNEWEB HAFTANIN HUTBESi:TARİH:... Tebliğ-İrşad-Vaaz-Hutbe-Nasihat alperkara 0 765 18Haziran 2020 19:14
MEDİNEWEB HAFTANIN HUTBESi:05.06.2020-Ahirete... Tebliğ-İrşad-Vaaz-Hutbe-Nasihat alperkara 0 741 04Haziran 2020 13:54

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: