Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB FORUM GÜNCEL.::. > Üyelerimizin Tanışma Bölümü > Ayın Üyesi

Konu Kimliği: Konu Sahibi su damlası,Açılış Tarihi:  04 Şubat 2019 (10:46), Konuya Son Cevap : 02 Mart 2019 (19:02). Konuya 36 Mesaj yazıldı

Beğeni Aldı79Kez Beğenildi
Yeni Konu aç  Konu Kapatılmıştır

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 04 Şubat 2019, 10:46   Mesaj No:1
Medineweb EDİTÖRÜ
su damlası - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: su damlası isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 13055
Üyelik T.: 18 Aralık 2010
Arkadaşları:18
Memleket:sivas
Konular: 695
Beğenildi:8128
Beğendi:9306
Takdirleri:25516
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart ~Şubat Ayı ~Misafirimiz ~Filistin~/medineweb~

~Şubat Ayı ~Misafirimiz ~Filistin~/medineweb~

Selamün Aleyküm medineweb Ailesi...

_______Bu ay sevgili "Filistin"kardeşimizi ağırlıcaz inşaAllah...

_______Güzel bir ay geçirmemiz dileği ile ...

_______özele kaçmadan sorularınızı sorabilirsiniz...

______Tanıyalım "Filistin" kimdir ?....

Eklenen Resim Ön İzlemesi

"Bir yαrım αklın kuyusundα öbür yαrım αşkın kuytusundα...
Cennet ve cehennem αrαsındα.Ucu sırαttαn geçen bir uçurum kenαrındα...
Â'râftα.....
Ârâfın dα αrαsındα...Ar ve αf yαrαsındα..."

Konu Sahibi su damlası 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
Patates Mantısı Nasıl Yapılır? Salatalar su damlası 0 21 17 Mart 2024 18:01
Yalancı Tarhana Çorbası Çorbalar Kara Kartal 3 31 17 Mart 2024 17:56
Fırında Patates Püreli Soslu Köfte Tarifi Et Yemekleri su damlası 0 37 16 Mart 2024 15:39
Ceviz Kabuğu Suyunun Faydaları.. Sağlık / Beslenme su damlası 0 107 08 Kasım 2023 19:49
Hayat Kurtaran Pratik Bilgiler Pratik / Faydalı Bilgiler su damlası 0 80 14 Ekim 2023 13:42

Alt 04 Şubat 2019, 14:54   Mesaj No:2
Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1263
Beğenildi:11775
Beğendi:8956
Takdirleri:26191
Takdir Et:

Aleyküm selam editim...Ülkemde havalar güzel..Kafalar başka güzel...Medineweb de herşey Güzel...Güzel misafir ağırlarız bizde

Hoşgeldiniz hayırlı olsun medineweb misafirliğiniz @Filistin

Medineweb büyüğümüzsünüz..Kuruluş dönemi medineweb yorumlarını almak isteriz sizden..Aaa ahhh nerde o eski medinewebliler dermisiniz acaba.)))

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~

Alt 04 Şubat 2019, 15:31   Mesaj No:3
Medineweb Emekdarı
nurşen35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:nurşen35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 38944
Üyelik T.: 09 Şubat 2014
Arkadaşları:61
Konular: 1144
Beğenildi:4414
Beğendi:3686
Takdirleri:14203
Takdir Et:

Misafirliğiniz hayırlı ve mübarek olsun
Foruma arada bir uğrayıp, konulara yorum yapan üyemizi elbette tanımak isteriz.
Alt 04 Şubat 2019, 15:59   Mesaj No:4
Medineweb Emekdarı
Sükutu-Ezber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Sükutu-Ezber isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 41016
Üyelik T.: 08 Nisan 2014
Arkadaşları:10
Konular: 164
Beğenildi:2512
Beğendi:2831
Takdirleri:9986
Takdir Et:

Hayırlı olsun Filistin kardeşimize konukluğu,, inşallah hayırlı hoş güzel bol muhabbetli bir ay olur,, kolay gelsin inşallah,,,
su damlası ve nurşen35 beğendiler.
dürüst olmayı
kendinde barındırır,,,,

*Eyy gönül...!!
yarın Rabbinin huzurunda
nasıl çağırılmak,anılmak istiyorsan
bu dünya da ona göre yaşa derim,,,

"Bir Hiç"
Alt 04 Şubat 2019, 22:40   Mesaj No:5
Medineweb Aktif Üyesi
Filistin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Filistin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 680
Üyelik T.: 25 Aralık 2007
Arkadaşları:1
Konular: 19
Beğenildi:273
Beğendi:500
Takdirleri:2691
Takdir Et:

Aleyküm Selam Medine web Ailesi
doğrusu beklemiyordum bu sürprizi. Hoş gönüllerinize hoşgörü ailesine selam sevgi saygı ile. yarıyıl tatil bitti Okullar başladı fazla katılım sağlayamıyorsam da imkanları zorlarız inşallah.

Üyeliğimiz Medine web ile yaşıttır. Uzun bir zaman sessiz sakin öğrencilik yaptım. Buranın ilk ilahiyat ve ilitam mezunlarındanım. Eğitim fakültesi mezunuyum. Tesettür konusunda sıkıntılar nedeniyle MEB'i bırakmıştım. Diyanette çalışmak için lazım olan diploma ilahiyatı burada mezun olabildim. Mezuniyetten sonra bir süre diyanette kuran kurslarında çalıştım. Tekrar eski mesleğim MEB İHL'de meslek dersleri öğretmenliğine geri döndüm.

Filistin kimdir? Bir çocuk annesi. Ailesi ile yaşıyor. Sizleri Medine web Ailesini seviyor. Burası sanaldaki evim okulum öğretmenim. İmkânsızlıklarla mücadele ederken "imkan var yeter ki iste" diyen ve haklı çıkan öğretmenim Medine web .en zor zamanlarımda hayatta tutunmamı sağlayan buna vesile olan Medine web sitesini kurucularını emektarlarını emeklilerini çalışanlarını ve yönetimini sevgiyle saygıyla alkışlıyorum
Alt 04 Şubat 2019, 23:56   Mesaj No:6
Medineweb Emekdarı
Allahın kulu_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Allahın kulu_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 33478
Üyelik T.: 09 Kasım 2013
Arkadaşları:29
Konular: 164
Beğenildi:1151
Beğendi:1570
Takdirleri:5244
Takdir Et:

Misafirliginiz hayırlı olsun kardeşim.MasaAllah barekAllah Allah kolaylık versin. Ilim yolculugumuzu hayirlisi ile bitirmeyi rabbim Bizede nasip etsin.

Vakit namazinizi kildiniz mi?
Ebu Hüreyre'den (r.a.) rivayetle:
Mü'minin durumu yeşil ekin gibidir. Rüzgar ne taraftan gelse onu eğer. Rüzgar durduğunda doğrulur. Mü'min de böyledir. O da bela ve musibetlerle eğrilir. Kafirin durumu ise çam ağacı gibidir. Allah dilediği zaman sert ve dik durur. ][Bela ve musibetlere uğramaz.
Alt 06 Şubat 2019, 02:19   Mesaj No:7
Medineweb Aktif Üyesi
Takdir Et:

Allah(c.c)cümlenizden Razı Olsun.
Mihrinaz ve Sükutu-Ezber beğendiler.
Alt 06 Şubat 2019, 02:42   Mesaj No:8
Medineweb Aktif Üyesi
Takdir Et:

Alıntı:
Mihrinaz Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Aleyküm selam editim...Ülkemde havalar güzel..Kafalar başka güzel...Medineweb de herşey Güzel...Güzel misafir ağırlarız bizde

Hoşgeldiniz hayırlı olsun medineweb misafirliğiniz @Filistin

Medineweb büyüğümüzsünüz..Kuruluş dönemi medineweb yorumlarını almak isteriz sizden..Aaa ahhh nerde o eski medinewebliler dermisiniz acaba.)))
Büyüklük için Estağfurullah sadece eskiyim.
Geçmişte Medine web bir ekol/Okul desen yeridir. Çok hareketli idi. İlmi çalışmalar kaliteli abiler ablalar bir bir yok oldu. Abdülhamid abi vardı Muhteşem çalışmaları vardı Allah rahmet eylesin. Yitik Sevda vardı Alim oğlu vardı İslamoğlu soyadlı iki abla vardı. Bedia Hoca vardı. Baş editör kamer hoca vardı zamanlarda kendi tabiri ile deli ferdi diye bir Baş editör vardı beni iki kez banlamıştıyeni üyelik alıp geldiğimde itiraz etmiştim gelsem sülaleni banlarım demişti ali vardı keçe kürde fazilet hoca vardı Kürt mücahide vardı. Sevginin bedeli vardı ihsan eliaçık edip yüksel sibel erslan haluk gümüştabak kimler yoktu ki.o dönemde forumda Kürt istilası vardı desek yeridir.o kadar kaliteli sohbetler araştırmalar analizler tartışmalar oluyordu ki kopamıyorduk buradan. Bu tartışmalar günlerce sürerdi sonunda Abdülmelik hoca gelip katliam yapardı kaç tane nikimi banladı unuttum) bu nikim suya sabuna dokunmayan sessiz bir öğrenci olduğundan kurtuldu

Medine web muhtarı ecrin vardı. Tanıdığım en acımasız yönetici idi Esmanur abla vardı başeditör çok ağır bir hanım efendi idi.

Yeni üyelere tavsiyem forumun geçmişini bir araştırsınlar neler var neler.facebook Medine webin eline su dökemezdi o demlerde.şu sıralar çok sessizleşti.

Özledim eski Medine web üyelerini.neredeler acaba?
Mihrinaz ve Sükutu-Ezber beğendiler.
Alt 06 Şubat 2019, 03:55   Mesaj No:9
Medineweb Emekdarı
Esma_Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Esma_Nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 4458
Üyelik T.: 19 Ekim 2008
Arkadaşları:0
Memleket:sivas/istanbul/
Konular: 575
Beğenildi:4494
Beğendi:6074
Takdirleri:23787
Takdir Et:

Misafirliğiniz hayırlı olsun, sizin dediğiniz dönemlerde bende buradaydım cidden adrenalin dolu bir forumdu, sosyal medyalar yayıldı ve daha bir hoş geldi insanlara, sizin diğer nickleriniz neydi bilmek isteriz eskilerden kimse kalmadı çünkü
Filistin ve Sükutu-Ezber beğendiler.

Ne MUTLU MÜSLÜMANIM DİYENE....
Alt 06 Şubat 2019, 08:43   Mesaj No:10
Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1263
Beğenildi:11775
Beğendi:8956
Takdirleri:26191
Takdir Et:

Alıntı:
Filistin Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Büyüklük için Estağfurullah sadece eskiyim.
Geçmişte Medine web bir ekol/Okul desen yeridir. Çok hareketli idi. İlmi çalışmalar kaliteli abiler ablalar bir bir yok oldu. Abdülhamid abi vardı Muhteşem çalışmaları vardı Allah rahmet eylesin. Yitik Sevda vardı Alim oğlu vardı İslamoğlu soyadlı iki abla vardı. Bedia Hoca vardı. Baş editör kamer hoca vardı zamanlarda kendi tabiri ile deli ferdi diye bir Baş editör vardı beni iki kez banlamıştıyeni üyelik alıp geldiğimde itiraz etmiştim gelsem sülaleni banlarım demişti ali vardı keçe kürde fazilet hoca vardı Kürt mücahide vardı. Sevginin bedeli vardı ihsan eliaçık edip yüksel sibel erslan haluk gümüştabak kimler yoktu ki.o dönemde forumda Kürt istilası vardı desek yeridir.o kadar kaliteli sohbetler araştırmalar analizler tartışmalar oluyordu ki kopamıyorduk buradan. Bu tartışmalar günlerce sürerdi sonunda Abdülmelik hoca gelip katliam yapardı kaç tane nikimi banladı unuttum) bu nikim suya sabuna dokunmayan sessiz bir öğrenci olduğundan kurtuldu

Medine web muhtarı ecrin vardı. Tanıdığım en acımasız yönetici idi Esmanur abla vardı başeditör çok ağır bir hanım efendi idi.

Yeni üyelere tavsiyem forumun geçmişini bir araştırsınlar neler var neler.facebook Medine webin eline su dökemezdi o demlerde.şu sıralar çok sessizleşti.

Özledim eski Medine web üyelerini.neredeler acaba?
Allah ölenlere rahmet eylesin.Kalanların yollarını açık eylesin. Yoğun bir düşünce akımının yaşandığı, kalemi kuvvetli muhterem insanlarla birlikte olmuşsunuz. Herbirinin sosyal medyanın farklı alanlarında kendilerine yer buldukları muhakkak...Bu meydanlardan Takipçilerinin en yoğun olduğu alanlara geçiş yapıldı..Face twitter instagram dan sonra forum zor geliyor insanlara. Bütün kalabalık o bölgelerde.
Anlamam diyen de, ne işim olur oralarda diyen de kelamını bu alanlar üzerinden anlatıyorlar artık. Yapacak bişey yok...

Forum geçmişi zengin fikir münazaralarına sahip...Sessizde olsa forum saklnliği sükunetini seviyoruz...Diğer alanlarda ağzı olan konuşuyor..Kuralı olmayan, boş dolu herşeyi savur, söv alanları..
Asıl medinewebliler bütün bunlara rağmen yanımızda olanlar
Bizimle beraber olduğunuz için

Çözümü öğrencilikte bulmuşsunuz şahane .) Medinewebde Öğrenciyseniz dokunulmazsınız Öğrenci adamın öyle akımlar düşünceler fikirlerle işi olmaz .) Gelir sakin sakin özetini çalışır gider)) Medinewebde uzun ömürlü olur.))

Allah evladınızı size ve İslama bağışlasın.Salih evlat eylesin..Görevde muvaffakiyet nasibeylesin...

Medinewebin olmazsa olmaz kalasik soruları elbette var. Haricinde Sizi bunaltacak sorular sormak değil hasbihal etmektir maksadımız..Heleki forum şanlı döneminin derin sayfalarından banlana çıka gelmişsiniz, yormayız sizi=)) Ama o dönemleride sizden dinlemekten büyük mutluluk duyarız..Nerdeler acaba dedikleriniz belki misafir olarak bakıyorlardır, Arada da olsa girip kim var kim yok haber alıyorlardır. Yani medinewebden kopulmuyor orası muhakkak..

Hayırlı forumlar....

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~

Konu Kapatılmıştır

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: