Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB FORUM DİNİ KONULAR.::. > Muhtelif Dini Konular > Kıssalar-Hikayeler-Nasihatler

Konu Kimliği: Konu Sahibi enderhafızım,Açılış Tarihi:  27 Mart 2013 (17:20), Konuya Son Cevap : 27 Mart 2013 (17:20). Konuya 0 Mesaj yazıldı

Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 27 Mart 2013, 17:20   Mesaj No:1
Medineweb Emekdarı
enderhafızım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:enderhafızım isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 5879
Üyelik T.: 28 Aralık 2008
Arkadaşları:32
Memleket:İst
Konular: 1383
Beğenildi:166
Beğendi:17
Takdirleri:216
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Şimdiden böyleyse ya İleriki senelerde?

Şimdiden böyleyse ya İleriki senelerde?

Çok beğenmiş olacak ki beni , Bir arkadaşım Onunla tanışmam için için fazlasıyla ısrar etti . 5 vakit Namaz kıldığını RABBE bağlı olduğunu söyledi. Amenna dedim , Tamam görüşeyim ama 1 gün sadece fikirlerini öğrenmek için.Ertesi gün görüştük.Mükemmel bir sureti vardı , Ona bakan TEFEKKÜR'e dalardı hergün...ama , ama !!!Görüştüğümüz günün akşamı şu konuşma geçti aramızda ;
-Selamun aleyküm.
+Aleyküm Selam
-Nasılsın inşaALLAH ?
+ElhamdüLİLLAH.* Seni sormalı ?
-Çok şükür. Eee ne düşünüyorsun benim Hakkımda , evet der misin acaba ?
+Immm. Olumsuz düşünüyorum.( hüzn kokan ses tonuyla )
-Neden ama ?
+Yalan söylediğini için.
-Yalan söylemem ben.
+5 vakit Namaz kılıyor musun ?
-Evet elhamdüLİLLAH.
+ Yalan !
-Ne demek yalan.Sen beni nereden tanıyorsun da bu kanıya varıyorsun ?
+Dün görüştük değil mi?
-Evet.
+Ezan okundu değil mi ?
-Evet.
+Sen NAMAZ kılalım demedin, oturdun ve o vakti kılmadın değil mi ?
-Şeyyy. Sana ayıp olmasın diye bişey demedim baştan. Sonrada unuttum.
+Söyler misin RABBİMe gideceğim demeye Utanır mı İnsan _? Cami gözünün önündeyken Unutur mu ?
-Ama sende kılmadın. Sen deseydin bana o zaman.
+Düşün bakalım Dün'ü. Lavaboya gidiyorum deyip kalktığımı ve dahasında Mescid yönüne neden gittiğimi ?
-Ben normalde NAMAZımı kılıyorum ama.
+Sana söylemedim çünkü seçici taraf benim. Ben benim zorumla Namaz kılacak birini istemem. Ben birinin hayatına BENİM yanımda En sevgilisini Unutsun diye girmem.Şimdiden böyleyse ya İleriki senelerde ??

alıntı

Konu Sahibi enderhafızım 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
En Pratik Sağlık Bilgileri Pratik / Faydalı Bilgiler enderhafızım 0 67 14 Ekim 2023 13:10
Kur'an Güzel Konuşun Diyor, Konuşuyor... Serbest Kürsü su damlası 3 2308 24 Kasım 2016 14:16
Geeflow - Diriliş (15 Temmuz Darbe Rap Şarkısı) İlahiler/Ezgiler enderhafızım 0 1910 23 Kasım 2016 12:06
Otuz Kuş & Dursun Ali Erzincanlı (Şehit Ömer... İlahiler/Ezgiler Esma_Nur 1 2661 23 Kasım 2016 11:44
15 Temmuz Demokrasi Marşı (İndir) İlahiler/Ezgiler enderhafızım 0 2207 23 Kasım 2016 11:10

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir:

Bir Ayet Bir Hadis Bir Söz | www.kaabalive.net Bir Ayet Bir Hadis Bir Söz | www.medineweb.net Yeni Sayfa 1
.::.Bir Ayet-Kerime .::. .::.Bir Hadis-i Şerif .::. .::.Bir Vecize .::.

Medineweb Sosyal Medya Gruplarımız:  Medineweb  Medineweb  Medineweb  Medineweb Medineweb     

www.alemdarhost.com sunucularını Kullanıyoruz.